Hoi meiden! Wat hebben julie gekregen/gegeven voor kerst als julie aan cadeautjes doen met kerst? Ik heb vriendlief een nieuwe telefoon geven en een nieuw horloge want die waren allebij kaput8) En van vriendlief heb ik een angelsound gekregen maar die is helaas nog niet binnen! Fijna dagen iedereen!
Mijn man heeft van mij Call of Duty BLack Ops gehad, wel al eerder want hij kon niet wachten hhahaha Ik heb de DSi-XL gehad, de LTD Mario editie. Joey is ook verwend met speelgoed!
gekregen van mijn man: Een groot lush pakket met allemaal heerlijke zeepjes enzo en een mooie muziek dvd Aan mijn man gegeven: fifa 11 voor de xbox (was het enige dat ie echt wilde hebben)
ik heb manlief cod black ops voor op de xbox360 hij heeft hem al op de pc en gta 4 plus episodes of liberty city ook voor op de xbox360 zelf heb ik een heel groot cadeau gehad namelijk een heerlijk gezin waar ik super veel van hou..
Haha die wil mijn vriend ook zo graag, maar vinden we nog wat te duur Hij heeft ipv daarvan Red Steel 2 voor de Wii gekregen en een pistool voor de Wii. Ik heb van hem een gezelschapsspel gekregen: Show-it! Soort van hints, lijkt me erg leuk De kinderen hebben playmobile, krijtjes voor het schoolbord en spulletjes voor hun keukentje gekregen. Oh ja, en de baby to be heeft een rompertje gekregen, een badjasje en een dekbedovertrekje.
Hier heeft mannetje van mij 2 autobladen gekregen, kids hebben speelgoed gekregen en ik een super de luxe keukenmachine!
Ik heb een mooie ketting gekregen van mijn vriend en mijn vriend heeft van mij een nieuwe muis voor de computer gekregen Die wou hij graag hebben hahaha.
ik heb mijn man een luchtje van jean paul gaultier gegeven van hem heb ik een canvas met fotos van mijn overleden hondje gekregen... mijn man heeft trouwens ook een strijkbout gekregen en daar is ie toch blij mee... hij bleef maar dingen strijken... om hem uit te proberen gaat hij straks ook alle babykleertjes strijken
Wij hebben lootjes getrokken, ik had mijn man en die heeft 2 spellen voor de Wii gehad. Ik heb een digitaal fotolijstje, sjaal en bontsloffen gehad van m'n broertje.
Ik had mijn man met sinterklaas alles al gegeven voor sint, z'n verjaardag en kerst (sigaren, 'n fles whisky, eau de toilette sun men). En ik heb voor kerst lingerie gehad (bh, hemd, slip, jarretels en kousen).
Wij hebben geen cadeau's aan elkaar gegeven, alleen mijn ouders doen aan cadautje's en daarvan heb ik: Parfum guilty van Gucci, een nieuwe werktas m'n oude was stuk, bruin leren handschoenen en een puzzel als grapje. Mijn vriend heeft een (zware) leren riem, 16-delig gatenboorset, een barbeque inclusief beschermhoes en firestarter.