juffen cadeau's. wat geef jij?

Discussie in 'Schoolkinderen en pubers' gestart door RosaLynn, 12 jul 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ijsbergsla

    Ijsbergsla Actief lid

    7 aug 2015
    185
    12
    18
    Mijn zoon heeft trouwens zelf iets uitgezocht bij de action 😂 het was een prachtig mandje met allemaal troep.
     
  2. mel78

    mel78 VIP lid

    12 feb 2008
    8.320
    242
    63
    Bij ons op school wordt er een kado geregeld namens alle kinderen. Individueel mag, maar is zeker niet standaard. Zie het ook niet vaak. Het bedrag wat wordt gevraagd is 1 euro per kind, en daar kun je echt heel veel leuks mee doen.
     
  3. wendyw80

    wendyw80 Fanatiek lid

    8 jan 2009
    2.189
    24
    38
    zeeland
    De oudste heeft aan de juffen een agenda voor volgend schooljaar gegeven met de tekst liefste juf en voor de meester had ze een potje met chocotof met de tekst voor de tofste meester.

    De jongste heeft aan haar 2 juffen een flesje handzeep gegeven met
    de tekst;Bedankt,ik was bij u in goede handen.
     
  4. zigzag

    zigzag Fanatiek lid

    21 okt 2015
    1.970
    686
    113
    Vrouw
    Hier spuit elf ook nog even :D
    Zoontje gaat naar de psz en heeft een ijsbakje (zo'n papieren van de Hema) gevuld met ronde spekken en Ferrero Rocher bollen gegeven. Gekleurd lepeltje erin gestoken, cellofaantje om het geheel en klaar :)
     
  5. Ahava

    Ahava Fanatiek lid

    27 mei 2011
    1.138
    201
    63
    Zelfgebakken koekjes in de vorm van hartjes.
     

Deel Deze Pagina