Hier ben ik... Suus@ klopt wat lin zegt, als ik vroeg begin ben ik vroeg klaar. Layla@ jij hebt lekker uitgeslapen zeg tot 10:30 . Mensi@ mooie foto vanuit de lucht.
selam @hanan ik kwam wel om half 11 mijn bed uit maar ik heb niet tot die tijd geslapen, was het maar waar. Tamer kwam 3 x voor de speen en voor wat drinken, rond half 7 heb ik hem pap gegeven en de luier verschoond en tot half 11 geprobeerd te slapen maar heb misschien maar een uurtje geslapen, Ik slaap heel licht van elk geluidje dat tamer maakt word ik gelijk wakker. @ mensi Ik zou trouwens niet naar amerkia willen gaan, wat heb ik daar te doen. Tamer ligt nu lekker te slapen, heb hem weer lekker ingesmeerd met luuf. Ik ga zo maar ook even naar bed.
Weet je wat knullig is.... we willen al zoooo een tijd naar hellendoorn 1e plan: mijn moeder kiespijn 2e plan: mijn moeder werken 3e plan: pretpark wegens weet ik veel wat voor ongeldige niet leuke stomme maatregel gesloten morgen. dus of we er ooit komen. Je ne sais pas voor de kijkers thuis: ik weet het niet en nu ga ik slapen truste allemaal
Even heel snel een berichtje, ik dacht ook al wat zijn onze koffers zwaar maar jullie zaten erin Kylian heeft nog een beetje last van de veranderingen maar dat zal wel goed komen. het is hier warm en rokerig vanwege de bosbranden. voor de rest zie kylian's site. Groetjes Anita
@Layla; Amerika is het land van de onbegrensde mogelijk heden, het is er super mooi vooral de national parken, ik ben er nu 3x geweest en vind het er nog steeds mooi. Zoals China ofzo zou mij nou weer totaal niet trekken. Ik zal even kijken voor een link... @Suusje gewoon een nieuwe datum trekken, en daarna even bij mij op de koffie komen, ik woon er een half uur vandaan @Pluk leuk dat je in het verre USA ook nog even hier komt kleppen, hoe heeft Kylian het gedaan in het vliegtuig? Geniet van het lekkere weer, als je terug komt vriest het hier. @Sweetangel hoe was de surprise party, vonden je ouders het leuk? wat heb je hun gegeven? 09.20 bureau ik zal de cijfers doormailen.
http://www.theusa.nl/gallerij/national-parks/index.htm Layla speciaal voor jou. Ik heb gezien; *Bryce Canyon *Grand Canyon *Joshua Tree *Yosemite *Zion
Goedemorgen! Het feest was zeeeeeeeeer geslaagd gister! Eerst waren we (mijn ouders, ons gezin en mijn broertje en zijn vriendin) gaan uit eten en erna zijn we naar de cafe van mijn ouders gereden waar iedereen die uitgenodigd was was gekomen! Dat is altijd leuk! Mijn ouders zaten bij mijn broertje in de auto en hij reed extra naar een feestcentrum waar je een zaal kan huren als je gaat trouwen of zo hahaha, mijn ouders hadden het zweet al op hun hoofd staan Mensi; we hadden hun toch foto's gegeven? Die heb ik hier al eens geplaatst Anita; wat leuk dat je hier toch komt posten
Sarah is ziek. Ben heel de nacht in de weer geweest. De koorts is wel gezakt nu maar ze schreeuwt al heel de ochtend de boel bij elkaar. Nu ligt ze weer te slapen maar ze wordt steeds na een half uur ofzo gillend wakker. Zo zielig. En zelf ben ik ook niet fit, dus dat schiet niet op.
@ mensi het kan volgens jouw wel een mooi land zijn en Ieder heeft zijn eigen voor keur voor een vakantie land. Ik ga liever weer naar turkije, egypte, marrokko, cyprus en dat soort landen. @ sarah, veel beterschap. Tamer is weer lekker vervelend, hij wilt helemaal niets, alleen maar boos zijn en huilen als ik zijn zin niet geef. Ik moest ook weer een aantal keer mijn bed uit, het houd ook niet op hoor. Elke x als ik dan bijna in slaap val dan meld hij zich weer. Tot 3 uur slaapt hij door en dan na 3 uur is het oorlog tot ´smorgens 7uur. Fijn hoor. Tamer is nog steeds zo verkouden,hele snottebellen komen uit zijn neus. Ziet er ook zielig uit. Ga vandaag maar lekker naar buiten met tamer, even wandelen. Vind tamer altijd gewelig en dan na een half uurtje valt hij in slaap.
Hoi dames, Sweetangel ja klopt ik was het al weer vergeten die foto's heb ik gezien, leuk hoor! Nou Steven is 2 prikken rijker, z'n arm zei hij niks van, z'n been moest hij even huilen. Hij woog 10.550 gram en is 80cm. Verder heb ik om een eetschema gevraagd, minder melk pap hoeft niet meer, en melk drinken uit een beker. Nu word hij echt groot. 300-600 cc melkprodukten +vit C brood 1-3 sneetjes 1-2 bekers vocht (sap, thee, water) warme maaltijd fruit tandjes poetsen. Ik ga hem nu 3x 150cc melk geven. Ik had m'n schoonmoeder een foto van de muur van Steven gestuurd, en ze heeft nog steeds niet gereageerd, kan me er echt dood aan ergeren.Dit is ook nu echt de laatste keer, dat ik haar nog een foto mail. Verder is de foto van m'n bekeuring gekomen, maar ik kan niet zien dat het stoplicht op rood staat is ook handig, het is wel mijn auto jammer genoeg.
Steven met z'n pleisters op z'n arm (hij heeft in arm en been gekregen), maar een pleister was scheefgeplakt dus dan maar 2.
selam zet ik net een nummer van the pussycat dolls op gaat tamer in eens zitten dansen, zwaaien met armen en door z'n knieen op en neer. ik gelijk mee doen met hem.
hai leuke fotoos van het feest lin sarah beterschap meissie Steven...goed gedaan hoor! mensi wat mag hij veel melk. hier max 300 cc op een dag. en vit D extra ipv bij jou vit c hanan lekker vrij vandaag? hoe slaapt yassir nu? Tamer lekker aan het dansen met mama...gezellie! Heeft hij vast afgekeken tijdens jullie feestjes