Okee hier ben ik weer, dit keer MET agenda. Ik kan alleen zaterdag de 24e... beetje druk heb ik het altijd in het weekend.
pffffffffff zeg wat een zieke geest om zoiets te bedenken. Kylian heeft vanmorgen oma zo meegeholpen met poetsen (van de wal in de sloot) dat hij nu nog knockout is Voor de rest hier heel weinig te melden Groetjes anita
Hoi meiden! Mensi; jammer van je profiel Anita; Iman helpt ook altijd hard mee met poetsen Vandaag weer in een indoorspeeltuin geweest. Was echt superleuk! Heb weer foto's, maar nog niet erop. Ben kapot. Op de terugweg in de file gestaan. Iman's beker gelekt, ja ANTI-lekbeker haha, en ze was helemaal nat. Gelukkig maar water. Tot zover Linda
Heerlijk. Iman roept net vanuit bed, ga ik kijken, heeft ze alles overgegeven. Gelukkig maakt ze totaal geen zieke indruk. Iman uit bed, schone pyama aan, bed schoon opgemaakt (had ik gister nog gedaan grrr). Iman was druk aan t vertellen Nu slaapt ze. Ff foto's en filmpje uploaden van vandaag.
Ik heb een nuby antilek beker met zo'n speen, nou die was pas ook niet anti lek meer hoor, dus heb nieuwe spenen gekocht. Wat raar dat Iman had overgegeven, misschien was het te druk geweest voor haar vandaag? Heb vanmorgen leuke foto's gemaakt voor de kerstkaart, maar vh weekend maak ik er mischien ook nog wat leuke, en wie weet komt er nog wel sneeuw. Dus nog maar even geduld..... ga ze via fotokaarten bestellen.
Fotokaarten heeft goede service. Daar had ik uitnodigingen voor Iman's verjaardag besteld Ja hier moet misschien ook een nieuw rietje in. Spam:
selam we zijn weer terug van mijn schoonzus. tamer had het weer leuk, alle kastjes open doen en alles eruit halen wat verboden is. we hebben daar ook gegeten en tamer heeft er lekker geslapen in de middag. toen we thusi kwamen heb ik tamer in bad gedaan en nu ligt hij lekker te slapen. @mensi, rot meid. deze nacht vergeet je nooit. @linn, leuke foto´s en leuke film van iman. ze had het weer lekker naar haar zin daar.
Mensi, veel sterkte vannacht en morgen. Sweetangel, wat een leuk filmpje en foto's, heeft je Tom Tom goed gewerkt. Wel lief van je meisje dat ze je even erbij geroepen heeft. Kylian heeft dit ook een keer gehad en is er gewoon midden in verder gaan slapen. En dan nu het grootste nieuws. Kylian kan (eindelijk) klappen, na maanden klap eens in je handjes zingen en voordoen besloot hij vanavond te laten zien dat hij het ook kan. Dus tijdens het eten begon hij spontaan te klappen en als klap op de vuurpijl deed hij zijn handjes ook nog op zijn blote bolletje. Helaas was hij op dat moment helemaal zelf een broodje met chocopasta aan het eten. Dus je kunt wel nagaan hoe zijn bolletje er nadien uitzag Ach hij moest toch al in bad. Groetjes Anita
Wat goed van Kylian! Hoeraaaa! En dat hij toevallig een broodje pasta aan het eten was moet je maar voor lief nemen En dat hij gewoon doorslaapt in zijn overgeefsel; is weer duidelijk hoe netjes meisjes zijn he hahaha Nou over de tomtom zullen we t maar niet hebben Ik reed richting eindhoven en de tomtom zei ook nog LINKS AANHOUDEN, omdat de speeltuin in belgie is en ik aan t kletsen was met mijn schoonzusje reed ik automatisch naar rechts richting antwerpen De tomtom zegt daar niets van, die past gewoon zijn weg aan. Toen ik lanaken (belgie) inreed stuurde de tomtom me weer terug de autoweg op. Dus ik zeg ook nog tegen mijn schoonzusje: huh dat kan niet kloppen! Er is iets mis met de tomtom Dus wij gestopt bij een tankstation, en toen zag ik dat ik LINKS aan had moeten houden en pas bij thorn de grens naar belgie over had moeten gaan Nou ja, toen heb ik maar getankt, dat is lekker goedkoop in Belgie Jeetje zelfs met een tomtom rij ik verkeerd
selam met tamer waren we maanden bezig om hem te leren zwaaien, en eindleijk deed hij het ook. was zo blij en trots op hem.
Tja als jij niet naar die TomTom luistert dan kan het arme ding er ook niets aan doen 8) Groetjes Anita