De dadel viel erg bij Kylian in de smaak Kylian zit ook constant met zijn vinger achter in zijn mond en er maar op kauwen , ben benieuwd wanneer er daadwerkelijk een kies te zien zal zijn. Ach het zijn de laatste 4 dan zijn we er ook van af. Groetjes Anita
Hello, Hier ook zure poep of schijt hoe je het noemen wilt. Yassir kwijlt enorm en wil de hele tijd papa en mama bijten.
Kylian heeft zijn bijtlusten nog niet op ons uitgeprobeerd maar dat zal hij heus ooit nog wel eens doen. Met het eten zo gelachen, we hadden kippenpoten met gebakken aardappelen en sla. Voor Kylian stukjes tomaat en fetta appart gehouden, met stukjes aardappel en wat kip van mijn poot. Nou daar ging meneer, eerst maar eens de fetta, dat waren 2 stukjes toen kwam hij erachter dat er ook aardappels waren . Toen dat op was een stukje tomaat, gatver de gatver heb je het mij weer op mijn bord gelegt, oke ik weet dat hij het niet erg lekker vind maar bied het toch steeds weer aan. En toen de kip, daar wilde hij niets van weten want dat kende hij niet (wel een kipfiletje maar dus niet in deze vorm) Dus werd het een beetje spelen met de kip, uiteindelijk nam hij dan toch een hapje en kwam erachter dat het kip was. Nou je hebt de rest nog nooit zo snel zien verdwijnen . Groetjes Anita
hahaahaahah.. die kylian Noa is ook zo, wat de oer niet kent eet ze niet...en dan toch ff proeven, en dan is t toch wel lekker.. maja noa heeft nu weer een ik hoef niet zoveel te eten phase. drie happen en dan is t genoeg, maar goed, is dat niet zo erg.. als ze maar drinkt. En maandag hebben we een afspraak bij de makelaar, en dan zullen we een afspraak maken voor de bezichtiging van 't huis dat ik zo leuk vind. I'll keep y'all informed
spannend Saraah, nu maar hopen dat het uiteindelijk ook in je handen beland Kylian heeft op dit moment echt een bunker fase, zonet at hij een hele frikandel met zijn patat op terwijl hij normaal hooguit een halve eet en daarna ook nog zijn yoghurt. Morgen lekker boerenkool met worst Groetjes Anita
Hahaahha een hele... ik wil ook boerenkool met worst.. heb wel boerenkool in huis...kan morgen nog een worst kopen...ja denk dat ik dat doe ! en ja hoor, wat zei ik. ik heb vandaag gevoeld..ze heeft 3 nieuwe kiezen. Arm kind
Hallo, Yassir heeft koorts 39,6, ik maakte me zorgen. Zodra die een zetpil gekregen heeft en die werkt dan gaat meneertje weer druk doen. Vannacht weinig geslapen omdat ie zo aan het draaien was(yassir lag bij ons in bed). Hij voelde heel warm aan, zetpil gegeven en hup daar sliep ie dan weer. Vandaag was Yassir om 11:30 wakker en ik ook . Ik keek op de klok en schrok. Wij zijn vandaag de hele dag binnen gebleven. Saraah@Gaat ook ineens hard bij Noa. Gaan jullie een huis kopen Saar?
oooh yassir ookal ziek.. miskien ja we gaan een huis kopen..en hopelijk zo snel mogelijk, anders is mijn perfecte huisje voor iemand anders.
Hanan zolang de koorts na een zetpil daalt en Yassir is niet lusteloos en apatisch zou ik me er niet al te druk om maken. Zodra hij wel lusteloos en apatisch wordt meteen aan de bel trekken hoor. Kylian heeft vanmorgen ook uitgeslapen tot 8.30 uur, das altijd wel fijn voor moeders, ik heb dan ook het idee dat ik uitgeslapen heb. Kun je nagaan want voordat Kylian er was draaide ik me dan rustig nog een keer om om er tegen 9.30 een keertje uit te komen. Groetjes anita
Aach zielig voor Yassir zeg! Hoop dat -ie snel beter is. Wij wonen nu 2 jaar in dit huis en we zijn nu 2 kamers aan het opknappen waar we nog niet aan toe waren gekomen. Wat een werk weer, maar het wordt mooi. We hebben Sarah een paar middagjes bij onze (schoon)ouders gebracht zodat wij lekker door konden gaan. Bah, mijn man gaat morgen weer aan het werk. Vond het zo heerlijk die vakantie... maar ja, zo is het leven.
wij willen ook nog zoveel opknappen aan ons huisje, - op de zolder willen we graag een extra kamer maken (dat betekend dus eerst 11 jaar aan verzamelde rotzooi opruimen) - de tuin moet nog verder af (nieuw gras inzaaien en een hek om de vijver) zodat Kylian dit jaar lekker in de tuin kan spelen. - de gang moet hoognodig opgeknapt worden - onze slaapkamer mag ook wel een keertje Bleeeh alleen er aan denken en ik wordt al moe En dan hebben we Kylian nog, die sinds kort in de fase zit dat alles moet zoals hij het zich bedacht had en als het niet zo gaat dan is het brullen , 1 ding is zeker dat is iets wat hij echt van zijn vader heeft! Groetjes Anita
Hallo, Ik heb vandaag gewerkt en moest vannochtend ff wennen aan het ritme. Ik ben al zo lang vrij en daarna ziek. Yassir is gelukkig op geknapt en heb idd zetpillen gegeven. Ik denk echt dat het door zijn kiezen komt. Yassir krijgt 2 kiesjes. Voor de rest niet veel te melden. He tis hier echt rustig zeg! Suus & Lin@ dames hoe was jullie zaterdagavond?
Jippppiiiiiieeee mijn vriendin is vanmorgen weer moeder geworden (nr 4) dit keer is het (weer) een jongen en hij heet Joas. Waar is toch iedereen hier, lin en suus zijn vast aan het bijkomen van een kater Groetjes anita
selam ik ben er nog maar heel weinig. Gisteren ben ik begonnen met fitness. Het is nu wel even zwaar maar wel leuk. Wil echt van die 10 kilo af. Met tamer gaat alles goed. Hij gaat naar de kinderopvang als ik ga trainen. Die zit bij de fitness. Hij vond het wel leuk. Lekker veel speelgoed voor hem. Donderdag beginnen de lessen weer. Heb er geen zin in. Hoop dat we dan horen waar we stage gaan lopen want ik vind het nu wel lang duren. Het zou ik oktober worden maar het is nu al weer januari. Maar goed. Tamer heeft vandaag een diarre dag maar ik voelde geen nieuwe kiesjes door komen misschien komen die nog door.
Halllo dames, Yassir heeft van me jongste zusje een laptop gekregen van Winnie de pooh. Hij is er zo blij mee! Laptop is vanaf 3 jaar Layla@ Hopen dat de stages zsm bekend zijn. Ik ben benieuwd of het je gaat lukken die 10 kilo. Het is wel erg veel hoor 10 kilo . Probeer eens spinning schiijn je heel erg van af te vallen.
selam ik had me gisteren een spierpijn en ik was moe. We gingen lekker veel bewegen en springen en rennen en weet i kveel allemaal. Ik kwam thuis en na een uurtje ben ik maar gaan slapen want ik was zo moe. Heb van me leven nog zo veel gezweet en ben nog nooit zo moe geweest behalve bij de bevalling van tamer dan. HIHI Vandaag hadden we pilates. dat von ik eigenlijk niets. Morgen hebben we spinning en dan ga ik even de sauna in. 10 kilo lijkt veel maar ik was al 10 kilo zwaarder voor dat ik ging verloven met abdullah dat was in maart 2003 en ik woog toen 60 kilo ik weeg nu 13 kilo. De 3 kilo van de zwanger zitten er nog bij. 60 kilo kan ik niet meer worden. heb nu bredere heupen maar als ik minder dan 65 kilo weeg dan ben ik al heel blij.