nogmaals gefeli. mensi. heb wat bij topic geboren gezet. eindelijk is je mannetje er dan! en weer een baby boy voor de juni mama`s! gaaf hoor, echt een jongens maand geweest. sweetangel; hoe is het nu met je? heb je nog kramp? hoop voor je dat t weer afzwakt en dat t voor weeen zijn of iets. ja thnx sarah, ben zelf ook blij met al m spulletjes. alles is eigenlijk 2e hands.... de tummy tub + standaard heb ik geleend en m wandelwagen is van marktplaats. m commode heb ik van m opa en oma gehad en m bedje is van ikea! heeft wel iets zo alles bijelkaar! overal zit wel een verhaaltje achter.
Wow mensi Gefeliciteerd met je zoontje geweldig zeg... nu heerlijk genieten.. hey mad, mijn bedje komt ook van ikea vandaan.. ff goed kijken naar die van jou.. ff kijken of het dezelfde is.. gekeken: maar neen, ik heb een ander.. hahah wat een verassing, toen ik daar was hadden ze namelijk niet veel keus..
Mensi ik heb al een berichtje geplaatst bij 'geboren' en een pbtje, maar: VAN HARTE GEFELICITEERD met Steven!!!! Ik was echt zo nieuwsgierig..... Gelukkig is het goed gegaan en kunnen jullie nu lekker thuis genieten( zonder bezoek )! Ook een hele leuke naam vind ik. Spannend Sweetangel, maar ik hoop dat het niet doorzet, nog maar lekker even bij mama blijven! En Mad, gebeurt er bij jou al iets??? XXX
Mensi, Gefeliciteerd met jullie zoon! Lekker genieten nu. Enne,sweetangel hoe is het nu met je? Ik begin nu weer krampen te mkrijgen,maar dat heb ik al een tijdje en dan zakken ze weer af. maar aan de andere kant, eens moet het toch doorzetten! Spannend.... Liefs Jenny
nou wie weet jenny... ik hoop voor je dat het nu doorzet.. en dan heb jij ook snel je kleine in je armen.. ik heb al de hele avond last van harde buiken, heb ik al een tijdje geen last meer van gehad.. was ff vergeten hoe irritant dat ookal weer was.. pfff !!!
Hallo hallo, Ik kom net 5 minuten binnen uit het ZH. Ik had echt heel erg pijn, en echt om de paar minuten een hele harde pijnlijke buik met kramp en pijn onder in mijn rug. In het ZH aan de CTG, inderdaad weeen, maar nog niet heftig genoeg. Voor de rest was alles goed, hartslag baby enz. Inwendig onderzoek, de baarmoedermond was zacht en dus rijp volgens de dienstdoende gyn. Toen ik met 26 weken opgenomen was was de baarmoedermond al zachter dan dat moest, stond in de computer, wist ik zelf niets van... Tsja, na een uurtje werden de pijnen en de krampen iets minder heftig en ook wat onregelmatiger. Ik mocht daar blijven ter observatie, en voor het geval het zou doorzetten Nee dank je, dan ben ik liever gewoon lekker thuis. We wonen toch heel dicht bij het ZH, dus als het nodig is zijn we zo daar. Dus nu ben ik weer thuis, gelukkig dat de krampen een stuk minder zijn... We zien het wel!
sjonge sweetangel... gaat toch wel echt de bevalling richting op he, naja het wordt nu alweer minder... ik hoop voor je dat het afneemt, en ze nog een weekje blijft zitten... in iedergeval ben je in het ZH geweest... geeft toch een geruststelling... ik duim in iedergeval voor je, voor nog een weekje !
Ik hoop het ook Saraah, vooral omdat de gyn een klein kindje verwacht, daarom wil hij nog een echo maken volgende week. Dan zou ze nooit goed op gewicht kunnen zijn als ze nu geboren wordt, toch? Trouwens; ik kom binnen, gelijk achter de laptop haha... mijn man wordt er gek van
hahaha, heb ik ook hoor...!! vind mn man ook niet zo leuk afentoe. ja ze moet sowieso nog in het ziekenhuis blijven, omdat ze officieel te vroeg geboren is.. maar goed, als daar blijkt dat ze goed kan ademen uit zichzelf en haar eten binnenhoud.. mag ze na een week (hangt dus van de situatie af) wel naar huis.. vriendin van mij was bevallen met 37 weken en 3 dagen, dat kindje was ook heel klein.. 2440 gram, en 43 cm.. maar mocht gewoon naar huis, omdat ze zelf kon adem halen, en haar eten binnenhield, ze kon zichzelf nog niet goed op temepratuur houden, maar daar gebruikten ze kruiken voor. ga je in iedergeval niet onnodig druk maken, als het nu komt.. is het zo, is geen ramp...maar liever nog een weekje wachten !
Nee zeker niet, dat zeiden ze in het ZH ook... De gyn sprak al over 'geen ramp' toen ik de 28 weken gehaald had We zullen zien... T valt nu wel weer mee, dus hoop dat het nog verder afzwakt!! Een weekje erbij zou fijn zijn.... Ik ben wel heel moe nu, 2 keer op een dag dat 'gehang' in het ZH, pfff vermoeiend... Dalijk lekker douchen en dan proberen te slapen, met dit plakweer... 's Morgens als ik opsta ga ik ook gelijk achter de computer, als we even weg zijn geweest ook haha... Als we thuiskomen en mijn man gaat er eerst op dan vraag ik altijd of ik even mag lezen of er nog iets gebeurd is haha... Zuchtend en klagend gaat het, maar ik mag tot nu toe nog altijd
hier precies hetzelfde.. gelijk achter dat ding... en als remy erachter gaat, terwijl ik nog neit heb gecheckt zeg ik: nee ikmoet nog ff kijken !!! hahaha, we hebben hier een verantwoordelijkheid hahahaha !!! en we willen graag weten of er met iemand anders iets is gebeurd.. maja.. ik zou ook helemaal gebroken zijn nu.. dus ga heerlijk douchen en lekker in bed... zal je vast goed doen, en hopelijk vertrekken die weeen... ik hoop het ECHT voor je
Jeetje, Sweetangel, heftig allemaal zeg! Goed dat je naar het zk bent geweest, hopelijk geeft dat was geruststelling En zoals Saraah ook zegt, als ze nu geboren wordt, is het geen ramp, maar liever nog niet natuurlijk! Nou, doe lekker rustig aan!! XXX
ooh sweet angel hopelijk gaat het nu beter met je... maak je niet druk en rust veel dat helpt veel liggen enzo en met de benen omhoog ofja voeten lol.... ik moet morgen weer naar de dok dus ik zie wel wat die zegt deze keer... ik heb al tegen mn kleintje gezegd 12 juli is een mooie dag om geboren te worden.. ik zou dat ook wel willen hoop dat ze luisterd!