Goedemorgen! Ik heb vannacht zomaar meer dan 4 uur geslapen! Heerlijk. Maar ik word wel minder moe merk ik, ik ging pas om 12 uur slapen gisteren. Wel al om 10 uur in bed, had ontzettende rugpijn, koud, buikpijn. De friet is verkeerd gevallen . Kon op een gegeven moment bijna niet meer ademhalen van de krampen in maag en darmen. Wat leuk dat zovelen nog een kans krijgen hun kindje even te zien! Voor mij pas weer over 5 weken ofzo. Maar mijn buik groeit zo hard, dat ik me nu even geen zorgen maak of het wel goed gaat daarbinnen. Peetje: zo'n angelsound klinkt echt onwijs leuk, maar ik twijfel nog. Denk dat ik gewoon wacht tot ik het ga voelen, dat geeft ook geruststelling, toch? Zanoni: krijg jij echt elke keer een echo dan, als je naar de VK gaat? Fijn hoor! Bij mij luistert ze alleen naar het hartje volgens mij. Heb net op mijn nuchtere maag Yoki drink gedronken, met mijn vitaminepil. Nu dus erg misselijk . Maar eventjes koffie (caf.vrij) en dan gaat het meestal weer. Ik ben helemaal van mijn caffeine verslaving af nu, zwanger zijn heeft ook voordelen hoor!
Lexi, hoe is het nu met je? 's Avonds kan alles zo erg zijn. Ik begrijp je helemaal hoor, ik heb het ook regelmatig. Ik voel me vaker dik en lelijk en onhandig dan 'mooi' zwanger. Gewoon over praten met je partner. Niet dat ik mijn vriend geloof als hij zegt dat hij me echt nog mooi vindt hoor . Maar als je straks je baby gaat voelen, dan wordt het al beter denk ik. Nu is echt zo'n tussenfase, je kleren zitten krap en niemand kan nog echt iets zien, het lijkt gewoon dikkigheid van kerst enzo. Nog een paar weekjes meid! Nu gaat het echt snel.
Goedemorgen! Kar76, het was zeker leuk om nog even daar binnen te kijken, maar we zaten ook heel erg in spanning toen ze ging meten, hoor.... Dan zie je niets anders dan alleen die zwarte streep en die twee kruisjes die ze neerzet. Gelukkig ben ik door de 1.8mm behoorlijk gerustgesteld; mijn bloed moet nu wel heel raar zijn, wil er nog een verhoogde kans uitkomen... (denk ik). Ik koop ook geen Angelsound, je kunt het inderdaad over een paar weken al voelen, en je gaat het al steeds beter zien. Lexi, ben je een beetje over je dip heen...? Peeetje, succes bij de NP-meting! Zanoni, sterkte met de laatste beetjes misselijkheid en moeheid. Hopelijk gaat het bij jou ook snel beter. Kim, hoe is het nu met jou? Beetje bijgekomen van alle stress vorige week? Wanneer gaan jullie allemaal naar de beurs? Ik denk dat ik een dagje vrijneem en op donderdag al ga. Zaterdag zal het vast schandalig druk zijn... (maar ja, niet iedereen kan zomaar vrij nemen natuurlijk). Misschien dat ik trouwens vandaag het op mijn werk ga vertellen, voordat ze achter m'n rug om gaan gissen....
Kieteltje, mooie foto's hoor! En mooie buik ook al! Je ziet echt veel verschil he, met 5 weken? Ik zou het lekker gaan vertellen, je hebt een pracht-echo gehad, en ze zullen alleen maar blij zijn. Ik kan trouwens ook de Etos-doos ophalen! Ben benieuwd... Heb de Blije Doos ook maar aangevraagd, en ga ook nog de Kruidvat aanvragen. Alles wat gratis is.... Ben tenslotte wel Nederlander!
Ik hoop het. Ik ben al de zoveelste vrouwelijke AIO die in haar 4e jaar zwanger wordt... Ze verwachten het van mij het allerminst denk ik. Ze zullen wel vooral (net als bij jou) zeggen dat ik nu zoveel mogelijk af moet maken... Over anderhalve week weer een nieuwe buikfoto (elke 5 weken). Dan zal het verschil helemaal goed te zien zijn! Haha Ik heb in het begin ook van alles aangevraagd; geen idee meer wat eigenlijk. Ik zal alle oproepberichtjes vanzelf wel in de bus zien verschijnen. Oh ja, de kraamzorg is geregeld. We willen nog verhuizen, dus ik was blij dat het enige bureau dat zorg verleent in zowel het gebied waar we nu wonen als waar we willen gaan wonen, plek voor ons had!
Hey meiden, Leuk om te lezen dat iedereen al een beetje bezig is met dingen aanschaffen; wandelwagen, kamertje. Wij zijn er nog niet mee begonnen, zijn wel allemaal boekjes aan het bekijken, over een paar weekjes maar eens naar de winkel... Ik ga waarschijnlijk ook naar de 9-maandenbeurs, ga elk jaar met 3 vriendinnen, die alle 3 al kinderen hebben. Nu ben ik eindelijk aan de beurt! Wie weet komen we elkaar wel (onbewust) tegen. Ook willen wij wel een 3d/4d echo laten maken, zo bij de 25 weken ongeveer. Heb de site bekeken en vind het wel heel erg mooi om te zien. Verder gaat het met mij nog niet zo goed. De misselijkheid gaat beter en ik slaap wel goed, maar.... hang nog elke avond 1 of 2x boven het toilet en voel me hierdoor zo zwak, dat ik moeilijk in slaap kom en dus weinig slaap. Verder voel ik me zielig, eenzaam en ongelukkig... Ik weet dat we de beslissing hebben genomen (weer verhuizen?!), maar nu moet het nog uitgevoerd worden. Mijn vriend begint feb. al met de opleiding en kan zelfs af en toe in het weekend niet naar huis. Heb bijna elke dag huilbuien, en het enige wat ik wil is terug naar 'huis'...! Ben steeds al opties aan het bedenken, tijdelijk terug bij mijn ouders intrekken of wat dan ook maar.... Sorry, moest weer ff uithuilen. Liefs Elma
Och Elma toch.... Ik vind het zo sneu voor je dat je zo alleen bent, en daarbij nog misselijk en naar ook. Misschien moet je inderdaad een tijdje bij je ouders gaan logeren? Tot je je in ieder geval minder misselijk voelt enzo? Lijkt me zo naar om daar zo alleen mee te zijn. Het klinkt eigenlijk een beetje alsof je depressief begint te worden, pas je wel op? (ben ervaringsdeskundige)
Och Elma, vind het ook best wel zielig voor jou hoor. Het is nu best een moeilijke tijd met al die hormoontjes enzo en dan ook nog alleen thuis te zitten op een plek waar je je niet thuis voelt.... Vreselijk! Kieteltje: Mooie foto's hoor! Oef, kraamzorg moet ik dus ook nog regelen.... Hoe gaat dat in zijn werk? Waar moet ik heen bellen? Zijn er verder nog belangrijke dingen waar we aan moeten denken? (Binnenkort gaan we naar het gemeentehuis om het kind te erkennen.) Groetjes Miep
Ik heb vandaag vrij. Weet niet wat me overkomt! Ik heb altijd volledig gewerkt en nu maar een halve baan (zou wel liever volledig willen werken hoor, maar er is gewoon niets te vinden...). Ik ga er geloof ik maar het beste van maken vandaag. De was zit in de machine en nu heb ik mooi de tijd om mijn lessen voor te bereiden. Straks nog even de stad in, alhoewel ze wel slecht weer voorspeld hebben vanmiddag. Ach, ik zie wel. En anders neem ik de auto naar de winkel (moet wel eten vanavond). Gisteren bodystep gedaan. Fijn die spiegels: ik heb echt het gevoel dat ik onwijs groot geworden ben, overal.....hoort er bij.... Succes voor allen die wel moeten werken. Ik hoop dat de dag een beetje snel voorbij gaat. Liefs!
Bedankt voor de lieve woorden van medeleven. Hier kan ik mijn verhaal tenminste kwijt bij mensen die een idee hebben hoe je je voelt. Ik moet er inderdaad om denken dat ik niet depressief ga worden (ben hier wel gevoelig voor). Op mijn werk doe ik alsof er niets aan de hand is, maar zodra ik thuis ben komen de huilbuien en de eenzaamheid. Moet misschien inderdaad maar ff met mijn ouders overleggen... tevens ben ik al wel op zoek naar een ander huis in mijn oude dorp, maar ja, dat kan nog wel ff duren. Koophuizen zijn daar schaars of te duur en de huurwoningen moeten we opnieuw voor inschrijven.... we moeten toch gewoon afwachten en rustig aan doen! Bedankt! Liefs Elma
Hallo meiden, Hier weer een berichtje van mij. Mijn psychiater heeft eindelijk teruggebeld. Hij zei dat er veel onderzoek gedaan was naar antidepressiva tijdens zwangerschap en dat eruit kwam dat het niet zo heel veel kwaad kon. Maar hij zei wel dat geen medicijnen natuurlijk altijd beter was. We hebben afgesproken op 29 januari dat ik hem dan weer zie. Hij hoopte dat mijn misselijkheid dan verdwenen zou zijn en dat ik me dan mentaal ook beter zou voelen. Ook hoopte hij dat de korte vakantie die ik over 1½ week heb (22 jan midweekje Landal) mij ook goed zou doen. Dus ik net manlief bellen, dat ik 29 jan naar de psych moet en ik vroeg of hij meeging. Hij begon te zeuren over vrije dagen. Dat viel bij mij effe verkeerd, want hij kan wel 2 dagen vrij nemen om samen met mijn broer mee te doen aan de NK open darts. Tis maar wat hij belangrijker vindt . Ook wil ik naar de 9 maanden beurs, en dan het liefst op donderdag of vrijdag. Manlief wil ook, maar alleen op zaterdag of zondag. Ik kan heel slecht tegen grote druktes en ik verwacht ook dat het op zaterdag en zondag veel drukker zal zijn als door de weeks, daarom wil ik ook op donderdag of vrijdag gaan. Maar manlief ziet alleen maar problemen met zijn vrije dagen. Hij heeft er zat, ukkie wordt geboren vlak voor de bouwvak waarin hij altijd verplicht is 1 week vrij te nemen, dus ik zie het probleem niet. Ik heb op een gegeven moment maar opgehangen (lees de hoorn erop gegooid) om hem te besparen voor verdere uitspattingen van mij en om mezelf in bescherming te nemen tegen mezelf, voordat ik nog depressiever op de bank ga zitten. Pfff, ik ga maar lopen met de hond denk ik, even uitwaaien (letterlijk)... Liefs, Tanya
Tanya: lekker uitgewaaid? Wat een gedoe ook met die mannen... Ik snap hun prioriteiten soms ook niet hoor. De mijne kan er soms ook wat van. Ik heb net weeeer lopen tillen met dozen, kramp in mijn buik nu! Zouden harde buiken zo voelen? Echt niet lekker. Moet ik ook gewoon niet doen. Morgen als de verhuizers komen ga ik alleen staan wijzen. Ik las net op het juni-forum dat sommigen hun 20-weken echo gehad hebben en sommigen ook al weten wat het wordt (meisje/jongen). Nog maar een paar weken en dan mogen wij ook! Stiekem merk ik dat ik er nu toch meer van ga genieten, misschien is bij mij de knop ook wel om. Komt doordat ik mijn buik zo zie veranderen. Als het groeit, zal het wel goed zitten, toch?!
goede morgen meiden Tanya en LMa: vervelende bijkomstigheden voor jullie allebei. Hopelijk komen jullie vlug in wat rustiger vaar water....... PEetje: succes met de metingen vandaag.. kim: niet vergeten nu he van de 9mnd beurs, hihi...... Vanmorgen gebeld voor de uitslag van de test, maar was nog niet binnen, vrijdag nog eens proberen...... Verder ff bij de fysio geweest. Heb me twee bovenste nekwervels vastzitten. ZOrgt voornamelijk 's avonds voor boel nekpijn en koppijn. Ga nu ff lekker 2 maal wekelijks voor wat te mobiliseren, dat voelt wel oke..... Vriendinnetje is nu groot deel van de zolderpuin naar millieupark brengen, dadelijk ff lekker broodje eten en dan nog wat huishoudelijkwerk doen. Ben benieuwd vanmiddag bij de kinderopvang...... twinny
hihi, heb net ff een buikfoto van voren erin gezet............ van opzij wil nog niet echt veranderen lijkt wel...... twinny
Ach Tanya toch, Ga even iets doen wat je leuk vind. Dan voel je straks vast beter. Je mannetje mag wel iets meer interesse tonen denk ik, maar misschien dat hij er nog wel op terugkomt. De mijne heeft ook altijd even nodig om er over na te denken en beseft dat vaak dat ie toch wel een hoop over het hoofd heeft gezien en komt dan weer verassend uit de hoek. Misschien die van jou ook wel. Denk aan jezelf en doe iets leuks! Liefs en sterkte!
kieteltje mooie foto's hoor! en twinny ik zie wel al verschil hoor. je ziet dat je buik(je) al wat naar voren staat. bij mij ziet het er van voren ook heel raar uit hahaha tanya wat vervelend meid dat je niet lekker in je vel zit. mannen zijn rare wezens, laten we het daar maar op houden. maar als jouw gevoel zegt dat je terug moet dan moet je gewoon gaan. ook al moet je dan ff bij je ouders inwonen. die zullen je vast lekker verwennen. ik heb ook 6 maanden thuis gewoond met leon toen ons huis verbouwd werd. en ik wordt dik! hahaha je begint het nu echt te zien als ik kleren aan heb. ben ook al bijna 15 weken (zegt ze trots!) nog steeds oude kleren aan maar wie weet voor hoe lang...? ik ga zo weer lekker naar mijn mama want leon heeft een nieuwjaarsrecpetie bij de club. wordt ik ook weer lekker in de watten gelegd. dikke x meiden en misschien tot straks
Ehm Kim, je haalt Lma en mij door elkaar . Lma zat ermee dat ze wil verhuizen en ik stuitte op onbegrip bij mijn man vanwege vrije dagen die hij wel opneemt voor Nk darts en niet om met mij ergens heen te gaan. Maakt op zich niet uit, ik weet dat je het lief bedoelt. Liefs, Tanya
Kar ik herken dit helemaal! Zolang je nog niets ziet, ben je best wel onzeker of het allemaal wel groeit, maar ik moet zeggen dat de knop bij mij ook steeds verder de goeie kant op gaat qua genieten! Ik zie zelf wel dat m'n buik anders wordt, moet snel ook maar eens een buikfoto maken - het lijkt alleen zo stom als je nog weinig ziet, maar dan zie je juist het verschil met later Loltsje over die kraamzorg, ik heb het gewoon aangevraagd op de site van mijn verzekeraar (in mijn geval www.zilverenkruisachmea.nl - zoek op kraamzorg) en alles was binnen no-time geregeld! Zij zoeken een (bij hun aangesloten) bureau bij jou in de buurt en voor je het weet ontvang je ook een bevestiging van dat bureau. Lexi, ik kan het me helemaal voorstellen dat je gewoon niet weet hoe je het moet vertellen op je werk (zie ook topic van werk&.. (zoiets) - hoe vertel ik het mijn baas?), Ging het bij jou nou om het vertellen aan leerlingen of aan collega leraren? Kan je misschien een onderwerp aansnijden of mensen al zomervakantieplannen hebben - vakantie geboekt - zoets dergelijks? Als men dan aan jou vraagt wat je plannen zijn, zeg je dat je andere plannen hebt van de zomer, nl. mamma worden! En dan maar kijken wat er gebeurt! Het is even doorbijten maar het is ZO relaxt als het eruit is! Ik had ook slapeloze nachten van hoe ik het moest vertellen en de nacht nadat het eruit was heb ik zooooo lekker geslapen! Heel veel succes in ieder geval Lexi! Liefs Kaartje
Kar, Ze meoten bij mij een echo maken omdat ik niet slank / volslank ben. Voelen gaat nl niet bij mij.... Dus de VK vertelde al bij het eerste gesprek dat er altijd een echo gemaakt zou moeten worden.. En dat vind ik niet erg