Ach Katootje toch.... Maar gewoon deze maand opnieuw proberen hoor! En dan lezen wij jouw verhalen bij de augustus 2007 mama's! Ik vind het zo sneu voor je. Wij denken aan je.
katootje wat jammer meid! had zo gehoopt op goed nieuws! veel sterkte en je gaat je gewoon eind deze maand bij augustus mama's toevoegen!
hoi meiden Katootje: dikke knuf meid..... Kirby: bedankt voor het invullen Hier heb ik nog helemaal geen koopdrang, hihi......... was net in het kruidvat en toen ik langs de babyartikelen liep, dacht ik alleen: ojee, dat hebben we volgend jaar waarschijnlijk ook allemaal nodig. Echt iets kopen ga ik waarschijnlijk pas volgend jaar hoor...... Gelukkig weet ik zeker dat de gynaecologe in belgie de 16e een echo gaat maken, dat vertelde de fertiliteitsconsulente me gister aan de telefoon. De 30e in Nederland weet ik eigenlijk ook niet...... Hier vandaag weer wat meer activiteit in het buikgebied, gister was het juist erg rustig. Begin er wel langzaam aan te wennen......... misselijk ben ik nog altijd niet echt, kan alleen heel slecht naar de wc.......... Ga dadelijk maar eens wat in het huishouden doen......... twinny
Katootje, ik vind het echt verschrikkelijk voor je... ik hoop dat je snel weer zwanger mag worden. Een hele dikke knuffel! Liefs Kirby
Ik zit met een dillema en weet niet wat te doen. Misschien kunnen jullie me helpen. Sinds mijn scheiding, 3 jaar geleden, gaan mijn middelste zus en ik niet zo goed meer met elkaar om. Ik heb tot nu toe 3 x het voortouw genomen om te gaan praten en het leek allemaal over te zijn. Tot mijn vorige relatie weer over ging. Ze liet duidelijk blijken dat ze vond dat ik het te vroeg opgaf, dat ik geen doorzetter ben. Het leek wel of ze me alleen maar weer accepteerde omdat hij zo'n geweldige vent was. Sinds die tijd eigenlijk bijna tot geen contact met haar. Ik heb tijdelijk bij mijn ouders in huis gewoond, zat erg in de put, maar als ze langskwam dan kon er geen interesse vanaf. Nu ga ik zondag naar mijn andere zus. Die ga ik het vertellen. Ik weet zeker dat die ontzettend blij voor me is. Ze zal het snel vinden, maar zal het absoluut helemaal accepteren en respecteren, want het is mijn keuze en ze zal zien hoe gelukkig ik ben. Nu vind ik dat ik het niet kan maken om het mijn ene zus wel te vertellen en de andere niet. Wat nu? Moet ik mijn andere zus bellen om te vragen of ik langs kan komen omdat ik wat wil vertellen? Ze woont op 200 kilometer afstand, dus ik kan zondag niet zomaar aanwaaien. Ben best bang voor haar negatieve reactie. Zal ik het via mail vertellen? Of via de telefoon? Wat moet ik?
Lastig hoor Evelieveling, maar je moet het haar wel vertellen. Anders zal zij je straks weer verwijten dat je het haar niet verteld hebt. Ik zou het telefonisch doen denk ik. Hoef je er iig niet de hele middag een beetje gemaakt gezellig te doen. Maar dat moet je natuurlijk zelf weten.
@twinny, ik was jou niet kwijt hoor meiske! Heb je al gefeliciteerd onder het ik ben zwanger topic, ik zag alleen katootje en mammavantygo nergens nog onder die topic, vandaar. All gefeliciteerd en geniet er lekker van!
we kunnen je natuurlijk niet vertellen wat je moet doen,maar als je toch contakt met haar wil maken is telefoon wel iets persoonlijker.
Hoi Evelieveling, ik zou het haar ook persoonlijk vertellen. Of even polsen bij je andere zus, heeft die nog wel contact? Wel moeilijk hoor. Ik ga het mijn zusje nog niet vertellen, ze gaat volgend jaar trouwen en is daar helemaal vol van (nog niet zo lang geleden gevraagd), dus ik vind dat zij nu nog even in het centrum van de belangstelling mag staan bij iedereen. Mijn vriend gaat het straks wel aan zijn ouders vertellen. Ben heel benieuwd hoe die reageren. Zijn vader vond het maar niets dat ik hem 'wegkaapte' uit Brabant en bij hem vandaan. Dus spannend. Eigenlijk wel blij dat ik er niet bij hoef te zijn. Verder alles goed bij iedereen?
jemig... ik ben echt zwanger. Zat net ff journaal te kijken en ik zag de reddingsactie van de paarden. Tranen liepen over mijn wangen. Ik vond het zo geweldig en was zo emotioneel. Verder had ik vandaag een lange mail aan mijn ex-stiefkinderen gestuurd. Ik heb via de mail verteld dat ik zwanger ben. Zag het even niet zitten om het via de telefoon te doen of persoonlijk. Was bang voor de reactie. Heb net een reactie van de Patrick van 12 (bijna 13) jaar. Die jongen is in een stoere fase, wil met niemand knuffelen en niemand krijgt een kus, behalve ik. En toen ik wat met zijn vader had mocht ik geen kind krijgen, want hij wilde geen gejank en poepluiers. Maar... bij het lezen van zijn reactie heb ik weer gehuild. Wat een schat is het toch! 'Erg leuk hoop wel dat ie aardig word en niet zo vervelend als jou heb vanaf schoolfeest hoop dat het leuk word, doe jerry de groeten en een kus van mij voor jou. ps:hoop niet dat ie ook voor feyenoord word -xXx-'
hihihi, een echte puberjongen. Eigenlijk zijn ze wel schattig op die leeftijd. Zo'n klein hartje nog.
En ja, ik huil ook bij het minste geringste. Liedjes op de radio, televisie, zelfs bij verhalen op dit forum. Zowel de goede als de slechte. En heel hard lachen! Om niets.
Evelieveling: Ik zou het haar vertellen via de telefoon. Is toch persoonlijker dan een mail. En idd, even bij je andere zus polsen hoe ze tegenover jouw staat. Ja dames, het valt niet mee om de tranen binnen te houden. Ik had het gisteravond, er was iets op tv, weet niet eens meer wat en ik schoot ook helemaal vol. Nou ja..dacht ik, wel even normaal blijven doen ja.
eanney3 - ? - ? Adine - 14 juli 2007 - ? Kirby - 8 juli 2007 - 9 november Simmog - kan juni zijn - 17 november Twinny - 8 juli 2007 - 16 november vlos BE - 30 november vlos NL Zanoni - 5 juli 2007 - ? Beebie - 6 juli 2007 - ? Kimkivits - 7 juli 2007 - ? Pienie - 7 juli 2007 - 23nov echo gyn/4dec echo VK Sanny - 7 juli 2007 - 9 november Kar76 - 7 juli 2007 - 4 december Evelieveling - 7 juli 2007 - 4 december Koeky - 8 juli 2007 - 29 november Christie - tussen 11 en 14 juli Tantan - 11 juli - 17 november
@Katootje, wat een vervelend nieuws zeg... Toen ik het net las dacht ik meteen aan degene bij wie ik vandaag op kraamvisite ben geweest (die ook heeft gevloeid en inmiddels dus toch is bevallen). Maar helaas lees ik dat ook je test inmiddels negatief is. Moeilijk te verkroppen hè? Kan je het een beetje een plekje geven? Sterkte iig meid...
@Katootje: Ik vind het heel erg voor je! Je maakt mee wat wij juist allemaal willen voorkomen! Heel veel sterkte en succes! Ik had het vanmiddag met een vriendin over de emoties. Zij is 21 weken zwanger en moest ook een traantje wegpinken bij het nieuws over de paarden. Ik merk zelf nog niet echt iets van snellere tranen etc. (leef sowieso makkelijk mee met dingen en dan komen de tranen vanzelf!) Maar... het is natuurlijk erg vroeg! Alles kan nog gebeuren! Gisteren gebeld met Moeders voor Moeders en ze komen helaas geen urine halen bij mij in de buurt. Ik kan niet meedoen terwijl ik dat eigenlijk wel graag wilde! Wie van jullie doet mee voor Moeders voor Moeders?
Ik doe niet mee, ik vrees eigenlijk dat ze hier ook niet langskomen. Bovendien lijkt het me ook niet makkelijk met een fulltime baan. Al is het natuurlijk een heel goed initiatief! Net op de wc een beetje heeeeel lichtroze op het wcpapier. Is dat ernstig? Heb verder geen krampen ofzo. Niet meer dan de afgelopen week in ieder geval. Afwachten maar.