hey uhhhh, Lexi. Als ik moet werken, moet ik om 7 uur op mijn werk zijn, ik vertrek dus al om half 7..... En er zijn vast meer mensen die geen 'kantoortijden' hebben. Maar gelukkig heb ik geen blaasontsteking (denk ik, haha). Mmmmm, ruikt hier lekker in huis, vlees op zijn Frans staat in de oven. Voor de eerste keer gemaakt, dus ben benieuwd hoe het gaat smaken. Ik moet over een week naar de VK, heb er zin in om het hartje weer te horen. Leuk hoor Kim, dat je vriendin ook zwanger is. Sommige mensen hebben echt een voorgevoel voor dat soort dingen he, jij dus ook! Grappig is dat. Vriendje zit nu achter de computer, dus ik hoop dat ik vanavond de foto's erop kan zetten. Groetjes Miep
Nu ik hier zo achter de laptop zit voel ik steeds wat in mijn onderbuik.... Zou het? Het zijn volgens mij niet mijn darmen.... Groetjes Miep
Reactie van mijn zus gekregen. Ze heeft het over dingen die er weer gebeurd zijn, maar ik weet werkelijk van niets. Behalve dat ik een andere vent kreeg en zwanger ben geworden. En dat de afstand door mijn mail alleen maar groter wordt omdat ze niets positiefs kon vinden! Sja... de laatste lijmpoging is mislukt. Ik ga even een potje janken en daarna bestaat ze gewoon niet meer voor mij!
Ja dat kan kloppen, sommige mensen moeten nou eenmaal vroeg weg voor hun werk. Maar als je een kantoorbaan hebt kan je er vaak wel even tussenuit om iets weg te brengen naar een HA, dat kan in het onderwijs dus echt niet en zal je dus wel moeten schipperen. Soms is een kantoorbaan flexibeler dan een schoolbaan, al zou je dat vaak niet denken! Ik had geluk dat we toetsweek hebben en pas om half tien hoefde te beginnen vandaag.
Het kan heel goed de kleine zijn, ik lag zonnet onder de zonnebank en kon het heel goed voelen voor het eerst. Ik voel het echt in het midden van mijn onderbuik en dan een soort van blupjes maar dan groter. Ik hoef daarna ook niet een wind te laten dus ga er vanuit dat het de kleine is. @kim; het kan ook zijn dat je buik nu meer naar boven groeit, dat idee heb ik zelf ook. Cranberrysap is inderdaad erg goed tegen blaasontsteking, heb het een jaar lang gehad dat het steeds terugkwam en het ging met de cranberrysap over. Heb ook een hekel aan pilletjes/antibiotica. Wij gaan trouwens ook zaterdag naar de 9maanden beurs, we gaan het laatste stukje met de trein om de drukte te omzeilen. Ik ga met mijn man ben benieuwd of die er wat aan vind. Ik kan ook donderdag naar de fysiotherapeut, krijg steeds meer last van mijn onderrug rechterheup, heb het gevoel dat ik er doorheen zak en het steekt als ik loop. Hoop dat het verholpen kan worden. Gr Jacquelien
Pfoe Evelieveling, laat het dan maar zitten zeg! Je hebt toch je best gedaan? Anders leen je ons tijdelijk maar even als zussen toch? Zussen heb je om mee te lachen en te huilen en om geheimen mee te delen, of snap ik het nou verkeerd? Want dat kan hier allemaal
Lexi, klopt helemaal! Evelieveling; je hebt gedaan wat je wilde doen, je hebt de mail gestuurd. Nu mag je ff lekker uithuilen, boos zijn, teleurgesteld... Maar wat Lexi schrijft onthouden he, denk dat iedereen er hier voor je is!
Lexi dank je voor het nuttige knip- en plakwerk, goed om te weten! Evelieveling, we denken aan je meid - volgens mij vindt je zus zichzelf het slachtoffer van de situatie en wil ze jou nu in de schoenen schuiven wat JIJ allemaal wel niet goed zou doen. Laat haar maar tot haar verstand komen - zal best even duren, maar in de tussentijd: Leef je eigen leven en als andere mensen daar geen deel van uit willen maken - so be it! Ff goed janken en lekker aan jou en je kleintje denken - zoveel leuks in het vooruitzicht! Zet m op meid
@Evelien; goede tips hier boven. Je hebt je best gedaan. Misschien komt ze er nog een keer op terug, maar voor nu denken aan jezelf en de kleine. Morgen gaan we naar de 9maandenbeurs! Heb er zin in. Gisteren woorden gehad met mijn vriend, het is nu wel weer goed, maar ik had heel erg last van mijn buik gisteren. Ik doe alles voor die kleine (laat vooral van alles, maar dat kennen jullie) en nu voel ik me schuldig dat ik hem/haar stress geef. Ik heb echt mijn best gedaan om zo rustig mogelijk te blijven maar er was geen land met hem te bezeilen. Echt onmogelijk was ie. Dan voel ik me zo'n mislukkeling dat ik er niet door kan komen bij hem. Ok, klaar weer, lekker naast me neer leggen en vooruit kijken. Leuk om te lezen dat er al meiden zijn die de 20 weken echo hebben gehad. Wel jammer dat sommige verpleegkundigen zo naar doen. Ze kunnen toch wel inzien dat dit heeeeeel belangrijk is voor aanstaande ouders?
Hey dames! Jiehaaaa! Foto's in mijn album! Ennuh, ben zeeeeer benieuwd wat jullie ervan vinden...... Groetjes Miep
Jullie zijn lieverds! Dank jullie wel allemaal! Kar... succes morgen en sterkte met je zenuwen. Geniet van je kleintje op de beeldbuis!
Miep, mooi zwanger buikje! Evelieveling, een hele dikke knuffel voor jou Karlijn heel veel succes en vooral veel plezier bij de echo! Iedereen die naar de beurs gaat, heel veel plezier!
Ik ben er nog heel even... Moet toch iets doen terwijl ik zit te wachten! Evelieveling, jij hebt je best gedaan zo te horen.. Het lijkt me zo moeilijk, ik kan je ook geen advies geven hoe je nu verder moet. Behalve dan zoals al gezegd is: focussen op jezelf, je aanstaande man ( ) en je baby. Miep, je hebt echt een zwanger buikje! Om jaloers op te worden hoor! En je ziet ook zo mooi verschil met de vorige foto's. Gaat snel nu he?! Hier is junior wakker, want ik heb ontdekt dat als ik met mijn benen opgetrokken op de bank zit, of zoals nu een beetje voorover achter de computer, meneer of mevrouw geïrriteerd raakt en dat laat weten. Hopelijk is hij straks ook nog even wakker als we naar hem gaan kijken! Ik kom straks snel even terug met de uitslag...! Werk ze!