Ik dacht dat carnaval al geweest was. Hier merk je daar niets van. Peetje veel plezier vanmiddag. Ik vind het altijd wel erg leuk, dat carnaval. Maar volgens mij moet je dan ook echt in brabant zijn. Ik heb weer wat aan mijn goridjnen zitten naaien. Zit nu aan een cracker met kaas en cranberrythee. Die is trouwens best lekker. Waarvoor zijn die belletjes? Of is dat gewoon voor de sier en leut. O ja Elma, ik kijk altijd op Veilingkijker.nl. Dan heb je alle 2de handssite's bij elkaar.
Mijn vriend gaat ook carnaval vieren, hij komt uit Oeteldonk (Den Bosch) dus maandag is het weer raak... Ik vind het niets! Hoewel ik in Zuid-Limburg geboren ben. Hier in het Noorden merk je er ook helemaal niets van.
hoi meiden. Elma wat een ontzettend schattig wiegje. mijn 2e komt ook eerst weer in een wiegje te slapen, zo lang mogelijk totdat eva uit de ledikant kan naar groot bedje. scheelt weer geld. zal even foto opzoeken van mijn wiegje. hier heb ik in gelegen, mijn broer, mijn nichtje (dochter broer) mijn dochter en nu mijn 2e. voor de liefhebbers veel carnaval plezier ben blij dat ik niet mee hoef te doen ben geen carnaval mens. morgen naar 9maanden beurs wdag kon helaas niet doorgaan.
Die belletjes hangen op buikhoogte. Het schijnt dat je uk dat al kan horen en als je dat na de geboorte weer laat horen dat ze daar dan rustiger van worden omdat het een vertrouwd geluid voor ze is. Hier is het carnaval ook begonnen (Tullepetaonestad=Roosendaal), vind er geen bal aan, maar ja ik ben ook geen echte brabantse maar een zeeuws meisje. Liefs, Tanya
Evelieveling, woeha wat een bos Peetje, vind het goed hoor dat je kleine meis leert om van zich af te bijten als ze aangevallen wordt. Maar kan me wel voorstellen dat die school geen geschop en geschreeuw wil, de "strafmethode" vind ik wel een beetje ouderwets en waar gevochten wordt hebben ze vaak allemaal schuld Kar, ik scheer me altijd als ik onder de douche sta en ja ook bij mij groeit het daar veel harder dan onder mijn oksels, helemaal glad is het daar ook maar een dag ofzo. Melanie, gefeliciteerd met Maura Groetjes Monique, die ook een rasechte brabantse is, maar het meer ziet als een paar dagen vrij, heerlijk
Hier gelukkig niet zo'n last van carnaval in Zeeland, behalve in 's Heerenhoek want dat is een katholiek dorp. Maar ik ben maar wat blij dat ik met een Zeeuw ben gaan samenwonen en geen Brabander want ik als rechtgeaarde Hollander heb dus echt niks met carnaval. Oja en over die muzieksmaak: ik hou vooral van klassieke muziek (vooral 17e en 18e eeuws) maar kan ook heel erg genieten van populaire muziek. Hou in dat opzicht dan weer erg van bijv. Queen maar ook oudere dingen zoals de Beatles. Ach, eigenlijk alles wat maar melodieus is.
Als ik dit zo leest, hebben wij zo'n beetje dezelfde smaak muziek. Queen staat hier ook in de last, maar voor de rest heb ik toch wel klassieke cd's.
Ja en dat je pianospeelt ook! Ik vind het nog steeds jammer dat ik heb moeten stoppen met spelen toen ik bij mijn moeder uit huis ging, en mijn 'ambitie' voor de toekomst is dan ook een huis waarin een piano past zodat ik weer kan gaan spelen. Maar ik heb niet stilgezeten in de tussentijd: ben maar gaan zingen zodat ik mijn muzikale gevoel ook nog op een andere manier kon uiten. En je stem neem je overal mee naartoe en past in ieder huis he? In tegenstelling tot een piano
Zo, raamkozijn, deurkozijn en de bovenplinten staan allemaal in de verf. Onderplinten doen we niet. Want er komt toch laminaat en daar zetten we dan mooie overplinten. Morgen nog een keertje in de verf, dan de gaten in de muur allemaal goed dichtmaken. Zondag de gaten mooi glad schuren, de kamer goed aanvegen. En dinsdag gaan we dan behangen! Dus... het gaat opschieten!
Haha, Lexi, en daar komt mijn man dus vandaan, uit "paerehat" zoals het tijdens de carnaval heet! Ik heb er absoluut niks mee, maar mijn schoonvader heeft vrijwel zijn hele leven in de carnavalsvereniging gezeten. Hier in Amsterdam doen ze er helemaal niet aan. Alleen Meallán mag volgende week verkleed naar de creche gaan.
Ben weer terug van de 20wk echo, alles was goed! De kleine was erg beweegelijk maar ze kon hem goed in beeld krijgen. Het is toch een groot wonder dat zoiets moois in je groeit. 10 april gaan we voor de pretecho. Ik kan ook nergens de foto vinden met het oerwoud erop, wil iemand me ook een pb sturen? @peetje; ik vind ook dat als kinderen geslagen worden ze gerust terug mogen slaan. Deed ik vroeger ook, alleen kreeg ik dan altijd ook straf en niet degene die begon Leraren zien vaak niet alles wat er aan vooragf gaat. Maar lijkt me ook moeilijk er zijn ook zoveel kinderen op school. Gr Jacquelien
@Jacquelien: fijn dat alles goed gaat met de kleine; dat is toch het belangrijkst! Wilde je ook weten wat het is? En zo ja, wil je dat ook met ons delen? (Hoezo nieuwsgierig ) Liefs Elma
Ach straf is dan toch niet zo erg? Daar leert een kind van. Als het maar eerlijk is, denk ik dan, dat beide partijen straf krijgen. Want vechten is natuurlijk niet goed, maar over je heen laten lopen ook niet dus moet je soms iets terugdoen dat niet hoort. Dat is in elk geval de boodschap die ik mijn kind straks mee hoop te kunnen geven: vechten is niet goed en je krijgt er straf voor maar soms is het nou eenmaal nodig. En je hebt gelijk: leraren zien niet alles, dat is het nadeel van zoveel kinderen onder je hoede moeten hebben in het systeem van tegenwoordig. Kleinere klassen zouden daar misschien ook wel een eind aan maken. Maar ja, wishful thinking zoals ze dat in het Engels zeggen.
Een vriendin van mij woont daar, maar gelukkig komt zij zelf uit Limburg dus past ze er wel denk ik. Bovendien zal ze zelf wel bij haar ouders zitten tijdens de carnaval. Ik ga met mijn moeder en zusje de Engelse versie van het pre-vastentijd-ritueel vieren (want dat is carnaval tenslotte ook, nog even afreageren voor je 40 dagen moest vasten voor de pasen): namelijk Pancake day. In Engeland hadden ze altijd de gewoonte om de dag voor Aswoensdag de voorraadkast te ontdoen van alles wat kon bederven en niet mocht in de vastentijd, zoals eieren en dat soort dingen. Dus op de dinsdag voor Aswoensdag werden er dan altijd pannenkoeken gegeten. Toevallig komen mijn moeder en zusje die dag net bij mij, dus gaan we naar het plaatselijke pannenkoekenhuis.
Verdorie, ik ben ook al zo erg en kan hem niet vinden..lopen we hier een beetje de boel uit te lachen en ik heb weer es geen idee waar 't over gaat Vanochtend bij VK geweest, hartje weer gehoord en die van mij er doorheen, dat was cool! Ik zal eerst even weer verder lezen voordat ik weer vanalles hier ga tikken..dus tosso..enneuh, groepsssssssssshug dan ook vanuit fryslan! \/
Verdorie, ik ben ook al zo erg en kan hem niet vinden..lopen we hier een beetje de boel uit te lachen en ik heb weer es geen idee waar 't over gaat Vanochtend bij VK geweest, hartje weer gehoord en die van mij er doorheen, dat was cool! Ik zal eerst even weer verder lezen voordat ik weer vanalles hier ga tikken..dus tosso..enneuh, groepsssssssssshug dan ook vanuit fryslan! \/
ja natuurlijk heb ik weer gekeken... en ga gewoon steeds meer voor Inge als Mol... Renate kan niet, want Nadja ging voor Renate...