zijn trouwens al weer een paar meiden lang niet geweest.. of valt dat toch mee? KIM bijvoorbeeld... hoe was de beurs?
*zucht* (van opluchting!) Ik ben net terug van de echo... Alles lijkt goed te zijn ik ben zooooo blij! Kan nu effe niet té veel tikken, moet voor 5 uur de medicijnen ophalen, maar wilde jullie niet langer in spanning laten. Ze konden nog niet zien wat het is, was het nog te klein voor (18 weken en 4 dagen..volgens hun berekening 6 dagen) was nog te ieniemienie om iets te zien. Hart, nieren, blaas, maag, darm, hoofdomtrek, ruggetje alles lijkt prima..ik kan het me niet voorstellen! Beepje lag nog effe te gapen en bewoog vervolgens heel vrolijk heen en weer ben zo trug!
Jeuh! wat een vrolijke pagina! 400 bladzijden en een opgeluchte en vrolijke Niva! Wat willen we nog meer? oja, Evelieveling moet nog wel even blij terug komen natuurlijk!
Hmmm....*fluister* ik ben het helemaal met je eens hoor! En laat niemand voor een hoge bloedruk zorgen, dat is niemand waard, je beepje is veel belangrijker!
Ben ik weer, iemand vroeg wat ik tegen dat maagzuur had gekregen, het middeltje heet: antagel heb t nog niet gebruikt dus ik kan er verder nog weinig over vertellen, maar ik zal blij zijn als ik er af ben..Oh ja, meteen effe een zak paprika chips gehaald Vriendje probeerd beepje's foto op de foto te zetten zodat ik m in m'n album kan plaatsen, dus nog effe geduld. Vond het wel kort duren hoor, tien minuutjes ofzo ?...dat was wel jammer, en hij ging zo snel..op gegeven moment zagen we beepje dus heel erg bewegen en zou hij weer verder gaan met dat apparaat, dus wij beide: ho wacht, hij bewoog!..toen heeft ie effe gewacht gelukkig Is mijn buik erg overdreven in vergelijking met die van jullie dan? Moet zeggen dat ik nog maar 2, 5 kg ben gegroeid, en dat zit alleen om mn buik, dus ik ben eigenlijk wel blij zoals t nu gaat hihi. Nu nog effe wachten op evelieveling..die van twinny hadden we al?
SUPER dat alles goed was Niva. Nou ik ga naar huisje toe. Als ik het niet vergeet (zal vast wel) zal ik nog even checken of Twin en Evelien al geweest zijn. Anders tot morgen.
Baaai koeky, tot morgen en droom fijn vannacht! Ik zal evelien en twin voor je in de gaten houden (maar evelien moest eerst eten geloof ik..) P.S. de foto's van de echo staan in mijn album..joehoeeeeee
wauw helemaal niks? zie je zelf wel iets als je in je blote nakie voor de spiegel staat? ..Zal vast wel snel komen, tussen de 17e en de 25ste week groeit de buik t hardst geloof ik..Maar goed er zijn ook heel veel zwangere mama's to be waar je ook bijna niks ziet of met een mini buikje..Ik vind het wel mooi zo'n klein buikkie..En het gaat om de inhoud!