En wat als je de keuze maakt en je beseft daarna pas wat die keuze betekent? En je krijgt spijt? Hoe moet je dan nog met jezelf leven? Zou je dan nog objectief genoeg kunnen zijn om te zien dat het niet jouw schuld is dat ze er niet meer is? Pffff vragen waar je alleen maar depri van wordt.
Jeetje wat een verhaal zeg... krijg er spontaan kippenvel val! Ik zou toch voor het leven van de moeder kiezen denk ik...weet eigenlijk niet, heel moeilijk die keuze. Ik snap die man ook wel, maar goed. Ze hadden ook samen door kunnen gaan en dan nog een keer proberen zwanger te raken. Het verlies van een kind is natuurlijk heel moeilijk, maar ja, dat kind groeit op zonder moeder. Nou, goed ik weet het ook niet. Hoop niet dat ik ooit in zo'n situatie terecht kom in elk geval. En dames thanks allemaal! Ik ga om 15.30 naar het echobureau! Oja er staan ook weer nieuwe buikfoto's in mijn album Merk dat mijn buik steeds meer 'naar boven' gaat, merken jullie dit ook? Eerst was het echt mijn onderbuik. Nu voel ik de baby soms boven mijn navel al schoppen.
Jody, Marilyn en Ana heel veel plezier vandaag! Ik ben benieuwd naar de verhalen. Moeten kiezen voor mamma of baby.. pfoe. Ik heb als eerste reactie toch dat ik hoop dat hij voor mij zou kiezen. Terwijl ik nog niet eens kinderen heb en 34 ben. Ik ben denk ik dus een superegoist! Beebie: prachtige foto's! Ik ben helaas nog steeds erg sjagrijnig en nog steeds vreselijk moe. ik ga zometeen de VK bellen, denk toch aan bloedarmoede of zoiets. om acht uur naar bed en in het weekeinde een middagdutje (zou ik door de week ook willen, maar ja dan werk ik). Geen enkele motivatie voor mijn werk, ook. Ik weet het, het kan allemaal nog veeel erger, maar heb het nu echt ff gehad met zwanger zijn! (terwijl ik wel weer erg blij ben met ons meisje!) Wil ik nog wel even zeggen dat ik vind dat de juli-mama's wel vrolijke mama's zijn! Ook al zit alles niet altijd mee, het is toch meestal postitief wat hier staat! Erg fijn als je even opgebeurt moet worden!
Bah, over zoiets wil ik helemaal niet na hoeven denken........... maar ik denk, dat ik in mijn geval voo mezelf zou kiezen. WIj hebben drie gezonde kinderen die dan idd hunmoeder zouden missen. En hoe zou hun leven eruit zien, als Mario in zijn eentje voor 4 kinderen van 0 t/m 9 moet zorgen?
Ik zie dat ik nog nooit in jouw album had gekeken! Maar wat ben je mooi! Sjee word helemaal jaloers! Ook een prachtige buik zeg!
That's what we are here for! Het is toch andere praat dan wanneer je het er met je vriend/man over hebt, of met vriendinnen. Toch?
Nee joh, vind dat helemaal niet egoïstisch. Iedereen heeft zijn eigen redenen om bepaalde keuzes te maken toch... Het is een persoonlijke kwestie en anderen hebben je keuze gewoon te respecteren. Maar goed dat is mijn mening. @Beebie: Dank je wel meid Jij hebt ook erg mooie foto's. Hoop ook ooit nog een pretecho te laten maken. Ziet er zo gaaf uit! En jij ook, in je mooie trouwjurk, beauty
Nee ik vind het juist ook niet egoistisch; zeker als je al kinderen hebt, je wil toch dat die een moeder hebben? Laten we gewoon hopen dat niemand voor ons ooit die keuze hoeft te maken.. Marilyn, ik heb het al eerder gezegd maar jouw buik is prachtig. En je navel komt zo leuk naar buiten. Ik heb wel het idee dat mijn baarmoeder nu boven mijn navel zit, maar echt schopjes voel ik nog niet zo hoog. Komt ook omdat mijn placenta daar precies ligt. Wel vlak onder mijn navel, dat is al hoger dan eerst. Jeetje wat een gedoe met die aangifte..! Ik ben zo bang om te frauderen... Ik wist niet eens trouwens dat je de premies van je aanvullende verzekeringen af kunt trekken! Scheelt toch nog wel iets. Dus even checken dames! Ik hoop dat het eindbedrag wat ik er nu uit krijg klopt, dan hebben we in mei nog een extraatje. Zou goed uitkomen!
Dames, kijken jullie niet te veel naar die soap series. Jullie worden er helemaal depri van. Volgens komt zoiets in het echt maar zelden voor. Sorry Marilyn, verwarde jouw met Melanie. Beebie, mooi zeg, die foto's. Ik snuffel ook graag in andersmans fotoalbum. Vanmorgen naar de tandarts geweest. Alles was goed. Mooi...tot over een half jaar maar weer. Daarna naar een vriendin. Die heeft een voedingskussen en daar wilde ik graag de maat van, want die ga ik namaken. Is een heel handig kussen. Je kan hem op een gegeven moment ook in bed gebruiken als je buik in de weg gaat zitten.
Hey Ana heeft vandaag ook haar 20 weken echo. Mocht je het nog lezen; heel veel plezier en succes! (oooh zo handig die lijst van Evelien)
Is helemaal niet moeilijk. 2 bananen knippen, op elkaar leggen, aan elkaar naaien en dan vullen. Ik heb ook die vulling al liggen. Dat scheelt wel.
Leek mij inderdaad ook wel een handig ding, zeker als je buik dikker wordt. Ik lig namelijk altijd op mijn zij/buik, met 1 been opgetrokken. Dan is zo'n kussen straks fijn denk ik. Maak je een foto als je hem af hebt?
Als je het zo zegt is het inderdaad niet moeilijk, maar probeer dat maar eens te voegen met de creativiteit en handigheid van mij! Dat gaat niet lukken! Je naait het neem ik aan met de machine? (lijkt me anders helemaal een helse klus) Ik ben meer van het gemak van kopen! Wel weer tof dat jij precies de kleur en stof kan kiezen die je wilt. Plaats je wel een foto in je album als je het af hebt?
Is iedereen weg? ! Ik heb toch maar een paar foto's in mijn album gezet. Weten jullie ook een beetje wie ik ben K had het nog niet eerder gedaan omdat ik eerst even wou checken of er niet iemand op deze site zit die ik liever niks vertrouwelijks toe zeg. Sorry, maar heb al van een paar meiden gelezen dat ze er daarom vanaf gingen en dat is jammer. Er staan nog geen buikfoto's op! Erger nog ik heb er nog geeneen gemaakt. Ik zal het eerdaags doen en dan laat ik het jullie weten. x Gwen
Gwen, wat heb jij een PRACHTIGE meiden! Echt super mooie koppies! (jijzelf mag er ook zijn natuurlijk ) Ik heb net boodschappen gehaald. Ik heb de laatste dagen zo'n onbedwingbare trek in cruesli met yoghurt! Echt niet normaal. Dus heb ik het maar in huis gehaald. Ga ik lekker zo cruesli eten! Gelukkig is het een van de gezondere obsessies...
gwen.mooie fotos hoor... verder goed nieuws hier HEB VANMORGEN VOOR HET EERST MIJN BABY GOED GEVOELT! nu was het echt een bewust trapje, was net of er van binnen uit iets naar buiten wou komen hihihi.. ben zo gelukkig. mijn mannetje kwam net thuis van de nachtdienst en kwam het bed in... hij legde zijn hand erop en voelde het ook heel duidelijk.. wou! echt mooi was dat. ik volede wel al langer van zon kleine 'bloebjes'maar dit was veel harder en meer bewust... WE ZIJN NU ZO GELUKKIG aaaaaaahhhhhhhhhh..