Jeetje, wat jammer dat je je nog niet goed voelt. Wel knap dat je het durft te (be)noemen en dat je actie onderneemt. Ik moet ook eerlijk zeggen dat ik het niet herken. Maar zoals iemand voor mij ook al zei, bij mij gaat het ook allemaal (nog) redelijk gemakkelijk. Misschien dat dat ook wel helpt. Ik vind het heel knap dat je erover praat en hoop dat iemand je kan helpen.
@Twinny: Ik heb er zelf (nog) niet zo sterk over gedacht maar wel gedachten gehad van 'is dit nou leuk?' en 'wat moet ik nou met zo'n kind?' maar gelukkig ging dat weer over. Jij had toch medicijnen voor je zwanger werd? En nu zit je vol met gekke hormonen, niet zo gek dat je lichaam/geest het dan even niet meer snappen. Ik weet niet wat ik je kan adviseren waar je wat aan hebt, maar in elk geval: laat je niet gek maken door wat je DENKT dat je hoort te doen, iedere vrouw is op een andere manier zwanger dus laat ze maar kletsen. En praat inderdaad met je Gyn of HA of therapeut. En tenslotte: misschien is er iets homeopatisch dat je wél mag nemen waardoor je je in elk geval een ietsje pietsje beter voelt? Kop op he!
Ow en ik had ooit ergens een anti-snurktip gehoord, wie weet kan dat helpen? Voor mannen die altijd snurken als ze op hun rug draaien had een of andere vrouw (zal wel weer bij Oprah zijn geweest) een paar pingpongballen in de nek van haar man z'n t-shirt genaaid waardoor het erg ongemakkelijk lag op zijn rug en hij automatisch weer op zijn zij ging liggen. Werkt alleen bij mijn vriend niet want die draagt nooit een t-shirt 's nachts, maar goed, ik kan de tip in elk geval doorgeven toch?
Ow enne over buiken en gewicht enzo... Ik was gisteren weer bij de APK - ik bedoel de VK en alles was hier prima. Qua gewicht zit ik weer waar ik zat zes maanden geleden: zes kilo eraf en nu zes kilo er weer bij, valt me dus absoluut niet tegen! En een paar meiden in havo3 vonden vanmorgen dat ik een mooie buik had! Ik was er zelf eigenlijk ook wel trots op, maar als mijn leerlingen het zeggen dan zal het wel echt waar zijn he? Straks maar eens naar de stad om wat leuke buikbanden, shirts en misschien nog een nieuwe broek te kopen. Ik heb vanaf nu tenslotte PAASVAKANTIE! (ook al is het maar 4 dagen...)
Goedemiddag meiden, Er is weer veel geschreven en niet alles is blijven hangen, maar eerst wil ik dit zeggen: Ten eerste, je bent GEEN aansteller! Een zwangerschap is psychisch gezien niet niks! Ik heb voor de zwangerschap anti=depressiva en anti-psychotica geslikt en dacht dat ik het wel even 9 maanden zonder kon. Nou, met 16 weken zat ik weer aan de medicijnen! Het is nogal wat wat erop je afkomt. Ik zou het zeker met je gyn bespreken want hij/zij hoort dat wel vaker hoor. Ook ik heb wel eens van die ideeën gehad van wat moet ik met 'dat kind' en 'is zwanger zijn nou echt zo leuk?', vooral als ik me weer niet eens goed voelde en weer boven de pot hang, of bijna niet kan lopen vanwege de pijn in mijn schaambeen of zoals nu noet goed kan zitten vanwege die ellendige aardbeien. Maar gelukkig heb ik ook veel momenten als ik ukkie goed voel bewegen of zie bewegen dat ik denk goh, dat is ons kind en dat maakt ons ouders. Karlijn(?) Nee, ik ben nog niet naar de gyn geweest, mag morgen om 8.30. Ik heb mijn vragenlijstje alweer klaar liggen. Misschien wordt er ook al wel een datum afgesproken om in te gaan leiden, heel raar idee lijkt me dat. Kleding Gewone broeken draag ik alleang niet meer, vanaf kerst ongeveer positiebroeken. Ik zou mijn oude broeken nog wel aankunnen (komen nog uit het tijdperk dat ik 40 kilo zwaarder was) maar het zit gewoon echt niet meer lekker. Kirby Oh al zo lang in het ziekenhuis, gelukkig heb je nu internet, wij houden je wel bezig hoor. Misschien wil je je adres wel PB-en, kan ik je een kaartje sturen ofzo als je dat leuk vindt. Kim Blij om te lezen dat je je weer wat beter voelt. Ik snap je heel goed dat je het moeilijk vind om dingen uit handen te geven, maar toch doen hoor! Peeetje Ook blij om weer wat van jou te horen, ook jij rustig aan doen he? (voor zover dat kan met een lab die waarschijnlijk ook de lente in haar koppie heeft (onze lab wel hihihi) en Romy en geen tot weinig hulp extra). Kan je geen thuiszorg aanvragen ofzo. Hier gaat alles zijn gangetje, ik heb onwijs veel last van aardbeien en ik maar smeren met Sperti maardat helpt helemaal niets! De pijn gaat er niet van weg. Dus ik heb nu zalf besteld bij een apotheek in Hilversum (curanal, http://www.curanal.nl ), die schijnt echt goed te zijn en ze komen hem bezorgen. Ben benieuwd want dit is echt niet leuk meer. Verder nog steeds heel veel last van mijn schaambeen (jaja, de bosnegers ) en lage onderrug. Morgen allemaal bespreken met de gyn. Gisteren had ik echt een offday. De hele dag misselijk en overgeven (normaal alleen 's ochtends) en ook draaierig en duizelig. Ik ben 's avonds wel weer naar Samen Bevallen geweest. We hebben echt een apart groepje, van de 6 stellen lagen er de afgelopen week 2 in het ziekenhuis wegens weeën en een andere vrouw ligt thuis aan de sondevoeding en het vochtinfuus. Het zal wel geen toeval zijn dat we net met deze 6 stellen bij elkaar zitten. Nou het is weer een heel verhaal geworden, ik ga maar weer eens verder. Liefs, Tanya
Ohhh twinnetje, regelmatig. Het klink ook zo gek, je wilde zo graag maar nu niet meer. Ik heb het er in het begin wel eens overgehad. Als je wilt praten gewoon PB-en.
Hmmm aardbeien met ijs en slagroom! (sorry kon het niet laten, ik kan me voorstellen dat aambeien erg naar zijn)
Ja hahaha, ik vond aardbeien een iets leukere benaming. En geef mij maar idd aardbeien met slagroom en ijs! Het si echt niet leuk, zo heb je er geen en zo ineens 3 ! En dat terwijl ik niet eens harde ontlasting had, ben er erg gevoelig voor. Ik heb ook spataderen maar die had ik al voordat ik zwanger werd. Liefs, Tanya
Aarbeien klinkt ook leuker dan het is... Ik kreeg alleen heel andere gedachten meteen! Ik hoop dat het overgaat in ieder geval. (en dat ik er geen last van ga krijgen natuurlijk!)
Goodmorning, Ik ben blij te lezen dat het redelijk goed met iedereen gaat. Ik doe ook niks aan zwangerschapscursussen.
mogguh allemaal.. Twinny, knap van je dat je zo goed kan benoemen (en dat ook doet) wat je voelt..is helemaal niet aanstellerig..hooguit erg vervelend en verwarrend voor jezelf (en je vriendin) Het is vaak inderdaad een geruststelling als je hoort dat anderen zich in je herkennen..je voelt je dan wat minder 'vreemd en raar" Risico is er natuurlijk weer wel dat je het je extra aan gaat trekken als er meiden zijn die zeggen dit absoluut niet te herkennen. Ik herken het ook niet zo, althans niet die twee zinnetjes die jij noemt..maar twijfels wél..Niet eens twijfels of ik dit kindje wel wil, daar ben ik van overtuigd..Maar twijfels of we het wel kunnen, er wel klaar voor zijn, of we niet toch hadden moeten wachten etc etc..Lijkt me allemaal doodnormaal en heel logisch..ook die gedachten die jij hebt. Je had dit idd niet vantevoren aan kunnen zien komen..en dan nog, er is nog niks aan de hand behalve dat je je af en toe afvraagt of dit wel is wat je wilt. maar ja..het is dan ook niet zomaar iets. Ik denk dat het pas echt een probleem is als je echt denkt: ik wil het absoluut niet! Wel verstandig dat je nu al aan de bel trekt, ik hoop dat er ergens iemand rondloopt die je verder kan helpen (gyn, vk, who ever) ..verder heb ik effe niks te reageren of te melden..rustig hier
Meiden, wat een rust hier en dat terwijl ik me nu juist zo verveel op mijn werk..! Er is genoeg te doen, maar heb nergens zin in. Komt vast door het mooie weer buiten en het feit dat ik weet lang weekend te hebben hierna..!
Zo, ik ben er doorheen. Kijken wat er nog is blijven hangen. Twinny, Je vooral niet schamen, dat is helemaal niet nodig. Ik denk dat veel aanstaande moeders dit denken. Vergeet niet he, er komt best veel op je af. Vaak is erover praten nog het enige goede middel. Melanie, volgens mij zijn we niet verder gekomen dan de Burger King (sorry Peetje). Misschien moeten we daarna gewoon kijken wat we gaan doen. Lekker alles gewoon op z'n beloop laten. Miep, is de politie al geweest? Ik had ook gebeld hoor. Vind het voor zo'n hondje erg zielig. Tjee, dat sommige al hun gewone broeken nog aan kunnen. Dat lukte mij met de 8 weken al niet meer. Zal ook eens gauw een nieuwe buikfoto maken. Ik heb het idee, dat die weer aardig gegroeid is. Ben vanmorgen weer bij de fysio geweest. Bij BI is je S.I.gewricht te los en bij mij zit alles gewoon muurvast. En daar krijg je ook die zenuwpijn van. Ze heeft even gemasseerd en ik heb oefeningen mee gekregen.
@Kim, fijn dat je weer thuis bent, zorg je wel dat die kleine nog even bij je blijft! @Peetje, wow dat klinkt voor mij toch eng, hopen dat je de 7 maanden haalt. doe je rustig aan meis en de tijd met Romy haal je weer wel in hoor @Kirby, wat een verhaal ook weer voor jou, tjemig zeg. Hopen dat de medicijnen zo goed blijven gaan en dat je de 34 weken gaat halen, kom op he @Jekkia, fijn dat jullie beide weer oke zijn en gelukkig was dat knobbeltje niets. @Vissie, wacht maar eens een paar weken, dan past die zwangerschapsbroek heel netjes, bij mij zat de stiek eerst ook onder mijn borsten, maar sinds deze week heb ik er echt een buik voor gekregen @Twinny, jij bent volgens mij juist heel normaal hoor meis! Anders mag ik ook wel eens met je mee naar een psych. Is denk ik gewoon onzekerheid, maar mij stoot je er niet mee voor het hoofd vind het juist heerlijk, dat er iemand eens eerlijk zegt ,dat hij gewoon fucking bang is voor straks ( zo is het toch?) Ik herken dit heel erg hoor. Groetjes Monique
ooooooooo, hou op! Ik zit op mijn werk, heb al mijn brood al op en heb enorme trek (in wat lekker vets!). Moet ik ook nog extra lang wachten, ik ga vanavond uit eten met vriendinnen; in Groningen. Hier moet ik dus na mijn werk eerst nog naartoe rijden en er is pas om 19.30 uur gereserveerd bij de pizzeria.... misschien eerst ff door de McDrive?
zo ben weer terug van de VK, alles was goed. Het klopte allemaal precies voor ongeveer 7 weken. Hij lag met zn koppie naar beneden. Dacht ik ook al want ik voelde vandaag de hele tijd hoog bovenin mn buik getrappel. Het hartje was ook goed regelmatig. Verder niks bijzonders. Maar dat het zo goed gaat is al bijzonder genoeg natuurlijk!