Ja, tekst is bij de naam uitgezocht.. Sam wordt roepnaam, dan een 2e naam die begint met de A en de achternaam begint met M.. dus initialen van uk.. zijn. S.A.M. de beginletters van de namen worden trouwens dikgedrukt, dan hoop ik dat de mensen het doorhebben
Erg leuk intro zinnetje. Wij doen: Naam Datum onze namen adres telnr. lengte gewicht Heel weinig want het word een vrij strak kaartje voor en jongen en bij een meisje staan er al zoveel bloemetjes op het kaartje dat er geen ruimte voor is.
Haha nee, mijn tepels zijn ook niet groter geworden, maar mijn borsten in hun geheel zeg maar Heb nu volgens mij cup F, maar dat weiger ik dus ben ik lekker eigenwijs en draag 'gewoon' cup E en doe 'm dan 's avonds uit omdat het niet meer lekker zit.
ja maar die kunnen nu wel beter zien, dat er zo'n lijstje is. Makkelijkste is met 3 in een groepje. Kunnen er natuurlijk 2 aan het bevallen zijn tegelijkertijd..
Ik ga wat doen, ze komen al over een uurtje. Mag ik eigelijk niet zeggen maar ik heb niet zo'n zin. Ik moet nog 60 dagen, zie ik net.
Ja... nog een leuk kleurtje en hij is helemaal top dacht ik nog aan: kan er een wachtwoord op? dan kunnen de geheimpjes ook ingevuld worden?
Haha Ik denk dat het bij ons ook erg simpel wordt... Als we al iets aan tekst extra doen, dan misschien iets in de trant van: Twee levens, één liefde Twee liefdes, één leven Vind ik zelf erg mooi. Het gaat sowieso niet rijmen, want daar houden wij allebei helemaal niet van! En ja, Kirby, je lijst is heel overzichtelijk!
ons kaartje is trouwens strak..(ik ben niet van de frutsels, baby'tjes, beertjes etc) voorkant is een gekleurd vierkant, waarschijnlijk groen, met de naam er in (naam is wit) en aan de binnenkant dan de tekst die jullie net gelezen hebben en om het kaartje zit een stevig transparant, beetje melkwit kaartje. Veel zullen het saai vinden en niet bij een baby vinden passen... maar ja, ik ben dan ook anders dan anders.. *wat een zelfkennis* deze is het: maar dan met uitleg van boven
Je lijst is zeker overzichtelijk. Ik zie nu dat er nog iemand op dezelfde dag als ik uitgerekend is. Leuk! Trouwens mocht je het willen aanvullen.. 15/05 om 12.40u heb ik controle bij de VK. @ Marloes: Haha dat probleem met de Initialen ken ik. Wij hadden in eerste instantie B.H. staan dus er ook nog maar een naam bij gezocht. Zijn dit bij jullie trouwens doopnamen of gewoon extra namen? Bij ons zijn de 2e en 3e naam namelijk vernoemd naar de opa's of oma's( afhankelijk van wat het wordt ) Kaartjes: Wij hebben eigenlijk ook alleen maar het volgende op het kaartje staan: Intro (nog onbekend wat) Naam Doopnamen Geboortedatum Ouders adres En op de linkerzijde de peetoom en peettante.