peetje, het wordt nu zeker echt. Eigenlijk duurt het nog te lang. Wil nu al met de wagen naar buiten. Tanya, onze weervrouw. Bedankt voor de info. Wist ik nog niet. Houdt het sproeien in de tuin ook eens een keertje op. Kost veel water op dit moment. Zag in het Hornbachkrantje een zwembad met pomp voor 29.95 euries staan. Lijk me wel lekker voor van de zomer. Bel ik naar een filiaal op, zijn ze er niet meer, omdat deze aanbieding al in het vorige krantje stond. Nou, zet het dan ook niet in de nieuwe folder. Heb gelijk een klachtenmailtje gestuurd naar Hornbach. Ben benieuwd of ik er nog iets van hoor. Toch wel een werelduitvinding die mail.
goedemorgen dames, leuke dingen (en handig) heb je gekregen Peeetje! en een knuffel voor jou he.. Meid je doet het goed, het is niet makkelijk om altijd maar binnen te zitten en rustig aan te moeten doen! Gab stuurde net een sms, van zijn collega nog 3 jokers gehad van de AH, dus we kunnen nog meer luiers kopen... kunnen we lekker lang mee doen.. (na ja lang?) Tanya; dat van dat plassen. Ik heb dat ook een paar keer per jaar. Dan droom ik idd dat ik op de wc zit en aan het plassen ben... gelukkig word ik dan ook op tijd wakker..
goedemorgen allemaal. Peeetje, gelukkig voel je je weer beter. Adine, hihi zo ben ik ook hoor, 'k sloop alles. Maar zo vroeg voor je deur, uhum. Tanya, hihi heel herkenbaar alles slaat op een lab. hihi Jekkia, veel succes met verhuizen. Ik hou je op de hoogte als er wat gebeurt. Kirby, hoe voel je je vandaag? Hier alles goed, nou ja ben gebroken. Schijn de hele nacht aan het spoken te zijn geweest, in m'n slaap. Na ja. wel grappig.
moet je wel snel zijn, want ze zijn tot en met zondag geldig, maar ik ken geen AH die op zondag open is. Maar als niemand ze wil... dan ik heel graag!
zielig.. Ontslag dreigt voor man met constante erectie AMSTERDAM - Een 34-jarige Engelsman dreigt te worden ontslagen omdat hij al zeven jaar lang een permanente erectie heeft. De zeldzame afwijking ontstond nadat de man, Richard Carter uit Coventry, medicijnen had ingenomen tegen een paniekaanval. Hierna bleef zijn geslachtsdeel in een constante stijve positie en hij onderging maar liefst acht operaties om het te verminderen, meldt The Sun. Tijdens het uitoefenen van zijn beroep als huis-aan-huis verkoper heeft Carter veel problemen door zijn afwijking. Hij is gedwongen om vaak vrij te nemen waardoor het bedrijf waar hij werkt, heeft aangegeven dat ze moeten heroverwegen of hij wel kan blijven werken. "Sommige mannen denken misschien dat het handig is om zo lang een erectie te hebben, maar het doet vaak erg veel pijn en het is zeer lastig te verbergen", aldus Carter. Het bedrijf waar hij werkt heeft aangegeven de situatie van Carter te onderzoeken om mogelijk een alternatieve baan voor hem te vinden.
Als ik ze vandaag naar je toe stuurt. Komen ze morgen bij je aan. Kan je nog naar de AH. Trouwens, wij krijgen van die Cranenbroeke ook een folder. Jammer dat ze op internet bij assortiment geen prijzen erbij zetten.
ja ik word daar echt ziek van, dan stuur ik hubbie ook wel eens op een reklame af..OP.. ja waarom is het in de reklame dan?
pff oww volgende keer beter kijken ik doe daar nooit boodschappen, dus ik denk dat ik het regelrecht in de vuilnisbak heb gegooid
huggies? ow nee laat maar.. dan maak het niet uit. (romy kon er niet tegen en lekte er door heen) hou het liever op pampers en D.A luiers.