spring er gewoon tussen meid.. geeft niks.. die meiden zijn hier zo erg joh.. die blijven gaan.. en tja het is van mij kant onbeleefd om niet te reageren he hihi nee alle gekheid op een stokkie... jump er maar gewoon tussen hoor!
En zo helpen wij om Kirby haar kleine meis, lekker bij haar te laten zitten! Want ze doet in ieder geval geen andere dingen als ze hier bij ons is
Geen idee, wou je op visite komen Maar ik denk zodra jij je goed voelt en kleintje doet het goed, waarom dan niet. Alleen dan niet te ver weg lijkt me.
Als er een meeting komt na de bevallingen, kom ik zeker ook hoor! Zou kleintje dat aankunnen? Twee en een half uur in de auto? Natuurlijk zou ik wel eens stoppen onderweg!
Ligt heel erg aan je kindje en aan je auto (heb je airco) en aan het weer op dat moment denk ik. Ik ben daar ook geen expert in, dat soort dingen vraag ik me ook steeds af. Maar heb zoiets van ik zie wel en ga gewoon kleine stukjes proberen. Want mijn kant van familie woont op uur rijden en wil daar toch ook wel heen.
als je ff stop wel hoor, wij gingen met romy al heel snel ook overal heen met de auto. het is beter om een kleintje niet langer dan een half uur in de maxi-cosi te laten liggen. maar vind persoonlijk een uurtje kan wel en dan stop je gewoon even en ga je weer verder.
we moeten dan gewoon een lijst maken wie er wil komen en waar ze vandaan komen en dan het midden kiezen...
oww mijn god zeg.. er maak er 1 zijn naam waar! stuiterbal raar joh ineens vandaag zo pijnlijk als ie beweeg lijkt wel of ie door mijn huid eruit komt! zelfs hubby kijkt zo hij blijft maar draaien.. romy lag al heel snel met d`r koppie benee maar ik weet allemaal niet waar ie ligt hoor. Hij krijgt het zelfs voor elkaar om zijn benen helemaal aan de zijkant te krijgen. is geen gezicht hihihi