Aangezien ik me wat aan het vervelen ben was ik jullie persoonlijke sites eens aan het doorkijken. Zie net dat Evelieveling hetzelfde bloemetjes behang op de babykamer heeft als wij alleen dan een ander kleurtje! Wist niet dat ze deze ook hadden.
Awww arme poetie! Gaat het dan wel lukken om hem in een mandje te krijgen voor het vervoer naar de dierenarts? Die van ons was gister ook aan het knokken, heel de tijd grommen en blazen naar een andere kat in de tuin van de buur-buren, maar die waren net niet thuis dus moesten wij maar afwachten wanneer beest het in zijn kop haalde om terug te komen. Gelukkig alleen wat losse plukjes haar, maar toch.
Beterschap meid! Misschien helpt een lauwe douche als je je steeds zo warm voelt? En niet teveel kleren aan dan maar!
Grrrr ik heb HONGER! Vriendlief staat te koken en het ruikt gruwelijk lekker, ook al eten we heel saai bloemkool met worst en aardappels.
@Kar: een keertje zondigen kan geen kwaad toch? Lekker genieten van je ijsje en pinda's! @Evelieveling: Ahh dat zijn altijd van die lekkere vervelende dingen. Veel succes bij de dierenarts. @Lexi: Haha inderdaad big brother. @TomenJerry: Dan kun je je lol op en grieperig en zwanger zijn.. Sterkte meid!
Eveline, succes met de kat.. Hopelijk valt het mee (ook qua kosten). Zielig, doet zo te horen pijn. Ik heb nog steeds niet gegeten... Ben echt misselijk en zit vol. Alleen heeft Alex wel honger, maar die wil weer geen zalm maar spare-ribs. Waar zijn trouwens Kim en Kieteltje?! Over Kim maak ik me een beetje zorgen... Zal alles wel goed zijn? (ik zie trouwens net Leon een goal scoren op tv!)
benkweer! Kosten vielen niet mee... 71 euries lichter! Inenting tegen de koorts en antibiotica tegen het abces. Komende dagen moet ie binnen blijven en moeten we hem dwingen om te eten. Want hij is te dik (duh... alsof we dat zelf niet wisten). En een te dikke kat die niet eet is erg slecht. Dan gaat ie zijn vet afbreken en opslaan in zijn lever. Dus dan vergiftigd ie zichzelf. Maar ehm... Leon een goal scoren op tv. Waar voetbalt ie dan?
Kar: En dan zeggen ze tegen mij big brother haha Maar fijn om te weten dat Kim nog wel online is geweest.
Grappig Landa... hetzelfde behang! Schattig behang he? Goed, ik ga eens eten maken. We (lees --> Jerry) waren pas laat klaar met het kamertje. Toen eerst de troep opruimen, met de kat naar de dierenarts en nu nog eten. Ik smijt dus gewoon de frituurpan aan!
TomenJerry, beterschap. Sterrekind, die foto heb ik idd. zelf gemaakt. Ben er ook 'trots' op. Maar damn, wat is het klote om op die manier voor jezelf te poseren. Camera op statief, een 'dummy' op de plaats waar ik ga zitten (lees --> groot gekleurd knuffelbeest). Scherpstellen, licht goed zetten, dan trap ik dat beest weg, ga zitten, pak de afstandsbediening en laat de zelfontspanner afgaan. Dan opstaan, foto eerst op de pc bekijken of ie goed is. Hmmm, kleuren vond ik niet oke, dus, alles opnieuw... En zo ben je voor 1 goede foto toch wel even bezig. Volgende week zondag komt een bevriende fotograaf van me om een fotosessie van me te maken. Puur omdat ik nog zoveel foto's wil, zoveel verschillende poses... met Jerry erbij. Maar heb geen zin om het allemaal zelf te doen bij mezelf! Mocht iemand in de buurt nog interesse hebben in zo'n fotoshoot... ik kan/wil het gerust voor je doen. En anders... in de buurt van Harderwijk weet ik nog iemand die ook altijd wel 'modellen' zoekt! Dus....
Tomenjerry, beterschap, hopelijk knap je snel weer op. Evelieveling, je hoeft toch van te voren niet scherp te stellen? Ik tenminste niet, hij stelt scherp als ik de afstandsbediening gebruik maar het blijft een gedoe om zelf portretten te maken. Heb je ook een studiosetje? Afgelopen donderdag heeft een bevriende fotograaf van mij foto's gemaakt, ben er erg blij mee vooral omdat dit mijn laatste zwangerschap is en nooit meer zo'n buik zal krijgen. Zie mijn album voor 2 foto's die hij heeft gemaakt.
Evelieveling Ik wist niet dat het zo gaat bij katten.. te dik maar wel moeten eten? haha was dat bij mensen maar zo. Nee even serieus is dus wel linke soep wanneer hij niet zo eten. Die dierenartsen weten wel wat ze moeten vragen zeg.. wat veel geld! Maar goed als de kat nu maar weer beter word. Succes ermee. Wij vonden het behang ook erg schattig en niet zo standaard. Evelieveling & Sterrekind Wat een schitterende foto's en dan zelf gemaakt? Knap. Waarom vind ik zwangere vrouwen altijd zo schitterend en mezelf nu niet? Ik zou er niet aan moeten denken nu op de foto te moeten. Ik hou het mooi bij alleen mijn buik fotograferen en de rest komt later wel weer.
een vraagje.. Wat leggen jullie trouwens in de reiswieg als deken/laken. Ik heb nu een wiegdekentje en lakentje geprobeerd maar ik vind het zo groot. En om dit nu helemaal in te gaan stoppen onder dat dunne matrasje vind ik eigenlijk ook niks.
Als het goed warm is heb je niks nodig en later als het groter is kun je ook een skipakje aan doen in de kinderwagen heb je ver ook geen lakentje nodig
Nee klopt, hoef het niet scherp te stellen, maar vind het wel zo makkelijk om dat vast zo goed mogelijk te doen zodat ik dan al wat beter kan zien wat het licht doet. Ik had op aanraden van Kar je foto's al bekeken. Echt supermooi! Heb helaas nog geen studiosetje. Ik werk nog met halogeenspotjes en een bouwlamp. Heb helemaal geen externe flitser meer gezien er pas van alles bij me gejat is. Lang verhaal wat ik even kort maak... Fototoestel op statief zetten buiten, je zet alles net neer en op dat moment komt er een scooter langs en die jat je fototas. Daarin zat nog een lens, wat filters, mijn externe flitser en mijn zonnekappen. Schade: dik 900 euro. Ben ervoor verzekerd, maar het is nu dus nog touwtrekken met de verzekering. 8 juni komt de schade expert pas langs (is 25 april gebeurd!) en dan hoor ik het verder wel. Heb inmiddels wel al een nieuwe zoomlens gekocht, kan gewoon niet zonder!
Landa, ik heb hetzelfde als jij: ik vind andere zwangeren super mooi, maar foto's van mezelf.. Bleegh. Net heeft Alex er weer eentje gemaakt en ik zie alleen maar onderkinnen, dikke bovenarmen en vet, vet. vet overal. Over die reiswieg heb ik ook nagedacht vandaag; ik heb ook een wieglakentje maar het is zo klein, dat matrasje! Dat wordt toch nooit netjes? Ach, ik zie wel. Dan maar slordig in de wagen hoor. Mama zelf is ook niet netjes..
Jeetje wat een ellende! Maar zal je toch wel terug krijgen van je verzekering? Duurt altijd zo lang alleen...
Dekentje, ik heb een ouwe wollen deken verknipt en die kan in de hoes die bij de wandelwagen zat. Maar ik heb ook een katoen wiegdekentje gekocht. Foto's, lang niet alle foto's van mezelf vond ik mooi hoor, en we hebben ook aardig wat zonder hoofd. Evelieveling, hopelijk krijg je het terug van de verzekering en snel. Ik heb nu een half jaar een studiosetje, erg leuk. Nu wil ik graag achtergrondstatieven en een papieren achtergrond. Het is een hobby waar het verlanglijstje nooit korter van wordt. Wat doen jullie gelijk na de bevalling aan? Ik ben al een beetje aan het kijken maar ik weet het niet. Hemdje en een korte broek?