Kaartje, ik heb laatst iets gezien over 2-lingen op tv. Dat ze soms elkaar spiegelbeeld zijn. Mensen die met links schrijven zijn meestal 1 van een tweeling (geweest). Wel heel mooi dat je symbolisch 2 aapjes hebt opgehangen.
Ja dat had ik ook gezien/gelezen over die tweelingen. Maar dan vraag ik me af: dan moeten alle 1-eiige tweelingen toch 1 linkshandige en 1 rechtshandige tweeling hebben? Geen idee of dat echt zo is, iemand enig idee?
Môgge, Ik heb alles teruggelezen vanwaar ik gisteren gebleven was. Heb weer mooie buikfoto's en kamertjes voor bijzien komen, goede APK's, beseffen dat we straks 'ineens' moeder zijn... Jody gefeliciteerd met je nieuwe baan! Niva / Lma 0,4 fte wordt niet alleen in het onderwijs gebruikt. Een volledige baan staat voor 1 fte (40 uur) dus 0,4 fte voor 16 uur (toch?) Waar ik vroeger werkte (laboratorium universiteit en ook pathologisch laboratorium) werkten we ook met fte's. Mesaana Jij krijgt ook een hele dikke knuffel van mij! Miep Wat speciaal dat je je kleintje hebt kunnen voelen / vastpakken! Beebie Ik ben inderdaad afgevallen sinds de laatste buikfoto, ik blijf maar afvallen... Zanoni Nu nog een weekje! En wees niet bang, die zenuwen komen vanzelf wel... Eveline Ben je al een beetje uit je 'dipje' qua zwanger zijn? Nog even meid, en dan heb je je mooie dochter echt vast! Navel Ook ik heb een Maastunnel in mijn buik, hij staat wel wat strakker maar ik denk dat hij niet gaat ploppen. Gisteren hadden we de 9e en dus laatste bijeenkomst van Samen Bevallen. Er was al een stel bevallen, dat is echt heel gek! Ze was wel als eerste uitgerekend hoor, 3 juni geloof ik. Ze was ook de enige die in juni uitgerekend was, de rest allemaal in juli. We hebben een generale repetitie gehouden en op het laatst een groepsfoto gemaakt met alle dikke buiken. Ook hebben we de kraamtijd besproken en hebben we meteen van alles gevraagd aan de kraamverzorgster die samen met haar dochter de cursus doet (dochter is in de steek gelaten door de vader). Toch wel handig als er een kraamverzorgster is hihihi. We hebben meteen geleerd hoe je een bedje kan opmaken zonder dat ze helemaal tegen het voeteneind hoeven te liggen. Ook hebben we van haar allemaal 2 potjes sudocreme gekregen want die had ze nog een heleboel liggen. En Marc en ik hebben aan haar gevraagd of ze het leuk vond dat we haar als voorkeur opgaven bij de kraamzorg, en dat vond ze hartstikke leuk! Toen de cursusleidster even weg was hebben we gauw alle emailadressen uitgewisseld zodat we kunnen gaan brainstormen over een leuk klein cadeautje voor haar. Die gaan we dan geven op de terugkomavond op 6 september. Vanmiddag om 2 uur heb ik weer een APK en groeiecho bij de gyn. Ik heb er zo zin in, in die echo dan. Ben zo benieuwd hoe groot ukkie deze keer is. Wie had het ook alweer over de maten van de kleine, dat ze die nooit meekrijgt? Als wij een groeiecho krijgen vragen we altijd of we de maten over mogen schrijven, kunnen we zelf ook een beetje de vooruitgang zien. Straks ook even de huisarts bellen voor de uitslag van de kweek van de schimmel, en ik laat mijn urine nog controleren bij de gyn want ik heb het idee/gevoel dat de blaasontsteking nog niet weg is. Nou, heb weer even genoeg gebept voor nu.
Goeiemorgen meiden! Ik heb alleen even snel bijgelezen, ik reageer vanavond wel weer even op iedereen. Wij hadden gisteren de partneravond van de mensendieck, zwangerschapsgym. Was best gezellig eigenlijk. Verder heb ik gisteren de kaartjes besteld. 8 juni mag ik de proefdruk ophalen, ik ben erg benieuwd! Wat traktaties betreft gaan wij voor cakejes denk ik. Beetje gele jam erop en in de muisjes duwen. Die cakejes kun je gewoon invriezen. Dat is ook wel makkelijk. Mijn moeder en schoonmoeder willen die vast wel bakken . Verder is gisteren onze nieuwe slaapkamer bezorgd. Het is echt helemaal wauw.... Nu hebben we een echt bed! Ik zal maar snel iets over het niuwe matras leggen, want je zult net zien... Nou ik ga een dagje werken. Tot vanavond!
Niet bijgelezen, even geen zin in. Heb vannacht eindelijk weer echt goed geslapen. Geen harde buiken, geen kramp, geen slapende armen... gewoon geslapen. HEERLIJK! Vanavond hebben wij de partneravond met mensendieck. Ben benieuwd hoe dat is! Gisteren even een kwartiertje bij mijn paard geweest, voor het eerst sinds 2,5 week. Verder na bijna 2 maanden eindelijk gebeld om te vragen hoe het met mijn veulen is. Geen nieuws = goed nieuws vond ik. Ik durfde niet te bellen omdat ik haar zo mis en ik zeker wist dat ik ging huilen. Dus die man verwees me ook naar hun site en ik zag foto's van mijn kleine meid (die alweer 1 jaar en 2 dagen is). Ze is niet meer klein, ze ziet er goed uit. De tranen rolden over mijn wangen! Goed, tot zo ver mijn verhaal, lekker ego verhaal! Ik ga even aan het werk! Tot later!
Sterrekind, Antagel helpt bij mij allang niet meer...Maar ik red me wel de komende 9 weken....heb toch geen keuze Evelieveling, je slijmprop kwijt? Op een andere forum noemden ze dat 'ontkurkt' Gelukkig is er dus niks ernstigs. Zou jij dan de 2e Juli-mama worden? Jody, gefeliciteerd met je nieuwe baan! Wanneer moet/mag je beginnen? Beebie, bedankt dat je me nog feliciteerd met de verjaardag van mijn man, hij was 6 januari jarig... Bedoelde je misschien iemand anders? Ben wel benieuwd hoe jij dacht, dat ik eruit zie..... Lexi, ik heb de 1000 pagina's ook gemist, ga nu voor pagina 1111 Verder weet ik het ff niet meer, en nieuws heb ik ook niet. Ga nu boodschappen doen....We willen zondag barbeknoeien op Myron's verjaardag. Hoop dat het weer meespeelt Groetjes, Melanie
Goedemorgen ladies, Tanya: ik wist niet dat ze buiten het onderwijs ook met fte's werkten ... weer wat bijgeleerd! Veel succes en plezier vanmiddag bij je APK! Heerlijk dat je weer een echo krijgt (baal wel een beetje dat wij dat niet hebben , wil onze zoon ook zo graag nog eens zien en weten hoe goed hij het doet!) Vissie: is altijd spannend hoe het kaartje er nu echt uit gaat zien met je eigen tekst e.d. Die van ons ligt al weken klaar bij de drukker... en nog ben ik zenuwachtig: komt het allemaal wel goed??? En hoe bevalt de nieuwe slaapkamer? Eveline: Fijn dat je weer eens een goede nachtrust hebt gehad, knapt een mens van op! Melanie: het weer zou het weekeinde beter worden, dus misschien tot nog bbq'en?? En voordat ik het vergeet: alvast gefeliciteerd met de verjaardag van jullie zoon! Hier eigenlijk weer geen bijzonderheden.... Vanavond nieuwe foto's (buik, kamertje). Zodra ik ze geplaatst heb, laat ik wel ff een berichtje achter. Liefs Elma
ff nog over fte... Fte staat voor fulltime-equivalent. Het is een rekeneenheid waarmee de omvang van een functie of de personeelssterkte kan worden uitgedrukt. Eén fte is een volledige werkweek. Een functie van 0,6 fte bijvoorbeeld is uitgaande van een werkweek van 38 uur een functie van 0,6 x 38 = 22,8 uur. De afkorting fte wordt met kleine letters geschreven, omdat het geen afkorting van een naam is. Het meervoud luidt fte's. -------- Ben eigenlijk wel benieuwd hoe het nu met Sonya en haar kleine meid is....
Eveline: bedankt voor deze duidelijke uitleg. Wij werken ook met fte's, maar ik heb er nooit veel van gesnapt. Weet alleen dat ik een baan heb van 0,86 fte (32 uur) en ik ga, na mijn verlof, over naar 0,5 fte (20 uur).
Melanie, al gefeliciteerd met Myron, hoe oud wordt hij? En grappig ik had ook een andere voorstelling van jou. Eveline, ik ga zo even de bijlages van je mailtje doorlezen. Vraagje, zou jij de taak van het lijstje van de Juli-mama's weer op je willen nemen? Want ik vind zo'n lijstje altijd wel erg leuk. Tanya, veel plezier vanmiddag. Elma, ik ben erg nieuwschierig naar de foto's. Hier komt zo iemand van een gastouderburo om oma in te schrijven. Hebben jullie het belastinggeld al binnen? Ik lig zowat als een pitbull bij de brievenbus te wachten op het goede nieuw, money, money, money! En ik heb een nieuw kwaaltje ik snurk.
Wij hebben alle twee het belastinggeld al ontvangen! Heerlijk; jammer genoeg heb ik het ook alweer uitgegeven, want er lagen nog een paar flinke rekeningen te wachten .
Ik durf de taak van zo'n lijstje even niet op me te nemen. Omdat ik op dit moment gewoon geen stabiele factor ben met al mijn kwaaltjes. Dus ik hoop dat iemand anders dat op zich wil nemen!
Ik had al een bevallingslijst gemaakt. Deze kunnen we nu wel weer gebruiken! En anders kan ik Kirby misschien nog wel vragen om haar lijst hier te plaatsen, zodat we die weer kunnen gebruiken! Liefs Elma
Dit is mijn eigen lijst.... kunnen we wel gebruiken toch? Aanpassingen hoor ik graag! ------------------------------------------- Bevallingslijst!Screenname - geslacht kindje - uitgerek. datum - hoeveelste kindje - naam kindje geb.datum 1. Sterrekind surprise 02-07-2007 2e kindje 2. Twinny surprise 04-07-2007 1e kindje 3. Kaartje surprise 05-07-2007 1e kindje 4. Kar76 jongen 05-07-2007 1e kindje 5. Zanoni meisje 05-07-2007 1e kindje 6. Beebie bekend 06-07-2007 1e kindje 7. Kimkivits bekend 07-07-2007 1e kindje - 8. Pienie surprise 07-07-2007 2e kindje 9. Koeky meisje 08-07-2007 1e kindje 10. Ana meisje 10-07-2007 1e kindje - 11. Koekensopie jongen 10-07-2007 3e kindje 12. Marilyn meisje 10-07-2007 1e kindje - 13. Evelieveling meisje 11-07-2007 1e kindje 14. Tantan surprise 11-07-2007 1e kindje 15. Adine surprise 12-07-2007 1e kindje 16. Lexi73 surprise 12-07-2007 1e kindje - 17. Mesaana meisje 12-07-2007 1e kindje 18. Jaquelien surprise 13-07-2007 1e kindje 19. Kieteltje jongen 13-07-2007 1e kindje 20. Jody79 jongen 15-07-2007 1e kindje - 21. TomenJerry bekend 15-07-2007 2e kindje 22. Alina bekend 16-07-2007 1e kindje - 23. Vissie surprise 17-07-2007 1e kindje 24. Lma jongen 19-07-2007 1e kindje 25. Loltsje82 surprise 19-07-2007 1e kindje - 26. Niva surprise 20-07-2007 1e kindje 27. Sonya meisje 20-07-2007 1e kindje Chedella 01-05-2007 (vroegtijdige weeën) 28. Monique27 bekend 22-07-2007 1e kindje 29. Jekkia meisje 23-072007 1e kindje - 30. Peeetje jongen 24-07-2007 2e kindje 31. MelanieM jongen 31-07-2007 4e kindje - 32. Marloes80 jongen 31-07-2007 1e kindje 33. Kirby meisje TOTAAL 9x meisje 8x jongen 6x bekend (maar niet openbaar op forum!) 11x surprise
Hmmm het zou kunnen dat ik me vergist heb. Het zou ook kunnen dat ik zo ernstig moest bijlezen... hoewel... 6 januari!? Nou ja, sorry in ieder geval! Ik had me je wel voorgesteld met donker haar, maar dan krullen en korter. En ik had me je steviger voorgesteld en ouder. Komt waarschijnlijk omdat je al 3 kinderen hebt en ik schijnbaar bepaalde denkbeelden heb bij mensen die 'al' 3 kinderen hebben. Jij hebt na 3 kinderen gewoon een beter figuur dan ik op mijn best! En dat zonder kinderen!
Sterrekind Nope, nog geen belasting ontvangen. Ook ik lig hier als een oitbull bij de brievenbus, we krijgen 4500,- terug, dus idd MONEY MONEY MONEY! Beebie Waarschijnlijk was je mis met de verjaardag van mijn Marc, die was 1 mei jarig. Da's iets minder ver terug lezen dan januari . Lma misschien is het leuk om je lijst uit te breiden, net zoals bij de juni-members. Bv met de echte namen erbij, onze leeftijd, soort voeding wat we van plan zijn te geven enzo. Is maar een ideetje hè? Zo, nu ga ik even mijn gal spugen. Ze zouden om 11 uur komen om de ketel de jaarlijkse onderhoudsbeurt te geven (zouden ze eigenlijk als in feb moeten komen doen, maar oké). Om half 12 komt hij aanzetten, zonder excuus of iets. En vervolgens vraagt hij doodleuk of ik even de stofzuiger wil komen brengen, dus 2 trappen op. Nou, ik heb die man dus geen koffie aangeboden hè, dat snappen jullie toch wel? (of was ik dan heel gemeen?). Vanmorgen had ik ook de HA gebeld voor de uitslagen van mijn kweek van de schimmel. Beweert die assistente doodleuk dat dat nog veel te vroeg is en dat ik volgende week maar even terug moet bellen. Mijn HA had gezegd dat gisteren de uitslag er al zou zijn. Ik heb gisteren niet gebeld want dan had ze geen dienst, dus ik vertelde dat tegen de assistente. Vervolgens vroeg ze 5x mijn geboortedatum en naam, ging zuchtend zoeken en toen bleek dat er al 2 uitslagen binnen waren, van mijn urine en die schimmel. Ze zou de HA me terug laten bellen, dus daar wacht ik nu op. Dus verder geen nieuws hierzo eigenlijk... Liefs, Tanya
Ja het zou kunnen dat ik met Marc in de war was. Hmm maakt ook al niet meer uit, mosterd na de maaltijd. Ik had die man ook geen koffie aangeboden! Wat een muts! En die assistente had vast een goed humeur die dag! Jammer dat je dan zo een reactie krijgt, terwijl je niets verkeerd doet. Succes met de uitslagen.
Dag meiden, Ik ben ook weer uit bed... (Alex heeft late dienst dus die slaapt uit, en dan blijf ik er lekker naast liggen.) Zanoni: goed weer van je te horen, fijn dat alles okee was. Wat een keurig kind, zo mooi op schema! Dat betekent dat die van mij dus ook zo'n 5 pond is nu... Mesaana: Hallo! Fijn dat alles met jou ook goed is, en een dikke knuffel terug! Kaartje: We gaan zelf het kaartje een soort van ontwerpen, met hulp van iemand van Alex' werk. Vanochtend zei Alex dat hij toch wil proberen het zelf te drukken. Dus dat is wel erg leuk! Verder ben ik vast weer mensen vergeten.. Sorry. Het zit goed vast in mijn heup. Wat dit nu weer is.. Eens even afwachten maar. yoga: Vorige week was de laatste les. En de eerste is ook bevallen! Was op 19 mei uitgerekend, is de 25e geworden. Het kindje woog ruim 9 pond! Dat zag je echt niet aan haar buik.. Er zijn er nog 2 in juni uitgerekend en dan ik begin juli, en de laatste eind juli. Ben benieuwd. Ik ga vanmiddag even bij mijn werk langs. Post van 7 weken ophalen en uitzoeken en even bijkletsen met mijn kamergenoot. Die arme jongen vereenzaamt helemaal zonder mij. (Nee, serieus..) Ben er wel een beetje zenuwachtig voor, vreemd genoeg. Ook of ik er wel leuk uit zie ( ) en vooral of ik wel kan parkeren in de buurt. Ik zie wel.
Tanya: wat een eikel, 2 trappen sjouwen met een stofzuiger! Doet het lekker zelf.. Laatst was er toch ook iemand die gevraagd was mee te helpen sjouwen met een zwaar ding? Belachelijk! Hoop dat je uitslagen okee zijn, dat je er eindelijk vanaf bent nu.. (Zijn alleen de aardbeien nog over )