Dames, ik ga jullie verlaten want Marc wil erop. Dus tot morgen! En heel misschien kom ik af en toe toch nog even spieken Liefs, Tanya
Twinny: Ik verwacht nu echt zo ongeveer elke dag een berichtje dat jij bevallen bent! Hihihi. Zo spannend. Ben ook zo benieuwd of je een meisje of jongen krijgt, of je gevoel klopt.
Ja dat heb ik nou ook... Had expres heel veel mensen doorgeschoven naar tot ik verlof had maar waar zijn al die mensen nu? Net alsof mijn emailadres of telefoonnummer veranderd zijn! De enige die me deze week komt bezoeken is een van mijn zusjes, en van haar kreeg ik dus juist een smsje vanmorgen dat ze gisteren acuut hun kat hebben moeten laten inslapen, dus als er iemand een excuus heeft om niet te kunnen komen is zij het.
hoi meiden Landa: hopelijk heb je morgen een betere dag, klaag maar lekker hoor meid.... Kar: hihihi.... tja meid, ik hou het toch nog ff spannend.....evelien wil in iedergeval eerder bevallen! Evelien: ben benieuwd hoor of jullie beeb zich aan jou wensen gaat houden. Oh, wie had er ook alweer dat zwembad? Wil ik ook! Zitten is hier een ramp. Aangezien minimuts zo hoog nog zit, kan ik nog niet meer normaal aan tafel eten! En stil liggen, ho maar! Ben benieuwd hoe ze volgende week ligt hoor! San is vanavond met haar zusje naar de kermis. Dat trek ik dus echt niet meer, mijn buik is veel te zwaar om nog zo te slenteren. Ze heeft me wel beloofd wat lekkers mee te nemen! Hopelijk gooit ze niet te veel geld in de grijp automaten! twinny
Laten we inderdaad maar weer terug naar IJS gaan! haha. Mijn moeder had trouwens voor mij pyama's gekocht heel erg schattig en lief bedoelt maar echt veeel te groot. Er kan nu zelfs incl buik nog iemand bij. Normaal heb ik maat s/m en nu had ze ineens XL gekocht. Zegt ze: Oeps heb er helemaal niet aan gedacht dat je buik dadelijk voor een deel weg is. (volgens mij denk ik nu niet alleen dat ik er uit zie als een zeekoe maar is het ook zo)
Ik kon vrijdag ook niet meer bij mijn bord toen ik aan tafel zat, heb bord toen maar naar mijn hoofd gebracht ipv andersom. En mijn vriend maar grappen maken dat mijn armen te kort worden!
Twinny: Je loopt nog steeds rond? Sinds je hebt gezegd dat de datum vast staan, zit ik er echt op te wachten en verbaas ik me zelfs als je gewoon online bent. (bedoel t goed) Ohh ik heb ook wel zin in iets lekkers van de kermis. Het liefst een mega grote suikerspin maar goed die smelten nu denk ik. Hier in de buurt is het nu ook kermis... mmmm Lexi Zal wel ikwordvoordeeerstekeeromadementie zijn bij mij moeder.
beebie kom je hier dan bakkie halen Kar drentse stugheid geen last van ben altijd 2 uur weg tijdens boodschappen doen, sta altijd 1,5 uur te verkletsen
hahahaha..de datum is wel bekend, maar het kindje is nog niet af hoor! Ben nog geen 37wkn. Laat dus nog maar ff groeien! twinny
Hahaha die ziekte kende ik nog niet, maar klinkt wel als een goeie kandidaat voor wat je moeder heeft!
plassen Kar, ik drink ook heel veel (zeker 3 liter per dag) maar ik hoef ook maar relatief weinig te plassen. Heeft natuurlijk te maken met de warmte. De hoeveelheid is ook mega weinig vergeleken bij wat ik gewend was. De verloskundige vertelde mij dat dit komt doordat het kindje is ingedaald. Tomenjerry Tuurlijk!! Rijd ik op de terugweg langs Karlijn en als ik de dijk over ben kan ik een plaspauze inlassen bij Eef! (ik heb meer tankstation toiletten gezien dan ooit) Over Twinny Wie doet er mee met een gokje? Kunnen we een lijst maken met wanneer wij denken dat minimuts ter wereld komt! Ik zet mijn geld op donderdag 21 juni!
Dat ben je wel over 2 dagen Vind je het trouwens niet vervelend dat we het zoveel over jou datum hebben?
Beebie: Jij was het toch die laatst zei dat haar ticker niet klopte? Had je nog gezien dat hij wel klopte? Vond het namelijk zo vreemd dat ik zag dat je 36 weken was en bij jou zelf niet...
Oooh Twinny, Landa is een stuk attenter dan ik. Sorry ik had je moeten vragen of je het inderdaad vervelend zou vinden! Vind je het echt niet erg? Misschien stiekem wel grappig?
Jezus ik zie wel dat het vandaag lekker met me gaat. Kom slecht uit mijn woorden, maak spellingsfouten.. Twinny: Gelukkig. Ik ga even bedenken wat ik gok. Je typte volgens mij straks ergens dat je benieuwd was hoe de beeb volgende week lag. Dus volgens mijn interpretatie krijg je dan nog een controle. Ga even mijn kalender erbij pakken.
Nee het heeft de hele dag verkeerd gestaan. De dag erna was ik ineens 36 weken en 1 dag zwanger. Heel bijzonder!