Hier nog een saaie doos hoor! Dus je bent niet alleen! Ik ben al 36 weken lang een saaie doos, het is tot nu toe alleen maar goed gegaan! Maar onze tijd komt wel, nog even geduld! Fijn dat alles goed gaat in elk geval!
Hier nog een saaie doos hoor! Volgens mij gaat deze hele zwangerschap bij mij al volgens het boekje, behalve dan de afwezigheid van de meeste kwaaltjes. Ben alleen maar moe (de hele tijd) en lustte niks (in de eerste drie maanden) maar verder is het echt dead boring. Ik denk echt dat ik straks het meest gemiddelde kind krijg van iedereen hier, netjes op tijd en verder met al het saais rondom de bevalling dat je je maar kan voorstellen. Maar ja, saai is in dat geval misschien juist goed?
Hihi heb ook weleens het gevoel dat ik straks met de bevalling misschien wel vreselijk wordt 'gestraft' voor een in principe kwaaltjes-loze zwsch Moet ik maar snel vanaf van dat idee hihi we zien het wel! Ben trouwens de diepvries aan het ontdooien - K*t klus maar ik was het ineens zat al dat ijs zit net hier wat bij te lezen en de hele keuken staat blank pfff Is echt niks voor een zwangere zo op de knietjes Eveline trouwens dat poepen hoorde ik van iemand wat jezelf ook al zei, je lichaam bereidt zich voor en maakt ruimte, hoop mensen gaan ook ineens aan de diarree vlak voor een bevalling of spugen er van alles uit... Sh*t moet nog boodschappen doen - laatste waar ik zin in heb nu!
Ben ik weer, net heerlijk bij de kapper gezeten dus ik ben niet meer grijs nu . Wel ontzettend moe en last van mijn buik... Eveline Ik hoop voor je dat je je meisje gauw in de armen kan sluiten, want die pijn lijkt me niets. Ook mij is verteld dat je je helemaal leeg poept voordat je gaat bevallen, idd bereid je lichaam je dan voor (maar dan heb je nog steeds kans dat je moet poepen tijdens de bevalling zelf, omdat je kindje dan je endeldarm leegdrukt). En wat fijn dat je, als je meisje vandaag zou komen, niet meer naar het ziekenhuis hoeft. En ook fijn dat je een meedenkende vk heb wat betreft het toucheren. Lexi Ben jij nog niet gewoon moe van gisteren? Het was best een inspannende dag, ook voor mij. Ik ben er ook nog moe van. Enne, het weer werkt ook niet echt mee om fris en fruitig te zijn. Tenminste, ik word altijd zo lamlendig van deze temperaturen. (waarom zit die Mac zo ver weg, ik wil een McFlurry Solero!) Kaartje Ik ontdooi de vriezer altijd met een fohn of verfafbrander. Gaat veel sneller en dan heb je grote stukken ijs wat je er zo af kunt halen ipv heel veel water. Sonya Wat geweldig dat Chedella de 29e naar huis mag! Karlijn Met de positie van alle spulletjes in/op de commode zat ik ook te dubben. Ik denk dat het straks wel duidelijk wordt wat je zelf het handigst vindt. En dat jij puf had voor de badkamer . Ik zit hier nog steeds met smart te wachten op de nesteldrang die maar niet wil komen Kaartje, Lexi en Vissie Beter een 'saaie' zwangerschap dan een zwangerschap vol met kwaaltjes denk ik dan maar. Helaas hier geen saaie zwangerschap... Ik ga even ontspannen op de bank, maar hou het forum wel in de gaten, vind het heel spannend allemaal! Liefs, Tanya
Ik ga ook relaxen, misschien maar even lezen op bed ofzo. Strijken heb ik toch geen zin in en wiegje is al opgemaakt, dus wat stond er verder nog op mijn lijst? Ojaaa de huisarts bellen! Ga ik meteen doen!
Zoo, ben weer thuis! Dit was mijn allerallerallerlaatste dienst (vandaag alleen vergadering en rooster gemaakt). VANAF NU HEB IK VERLOF! Ben ook al bijgelezen. Nog geen babies... Maar wel heel veel spanning! Sonya: mooi dat jullie kleine meid w.s. de 29e naar huis mag. Wat een mooi vooruitzicht! Groetjes Miep
barbieknoei ze! Nou, ik moet gewoon de antibiotica afmaken en dan donderdag van de VK even doorrijden langs hun om te checken of het eruit is. Tis gewoon een simpele darmbacterie (de alom aanwezige ecoli die standaard in je darm zit maar niet in je blaas thuishoort) dus zolang mijn darmen niet opspelen gaat het goed want dan krijg ik er steeds weer last van. Zucht, nog steeds moe, maar eerst even solli brief posten en wat te eten scoren bij de Lidl (lekker weer rode kool met hachee menu, vriend houdt niet van rode kool en die is er vanavond niet, dus dit is mijn kans!)
Hey meiden, Ik heb thuis nog (steeds) geen internet, dus lees nog steeds bij mijn ouders... ik hoop echt dat ik na het weekend thuis internet heb; ik heb het gevoel of mis ik nu veel te veel . Iedereen is nu ook met verlof volgens mij: gefeliciteerd en geniet er allemaal van! En jeetje wat is het spannend hier, ik zat steeds op het puntje van mijn stoel alle verhalen te lezen in de verwachting dat ik op het einde wel zou lezen dat er iemand is bevallen; nog niet dus! Eveline, Landa en Sterrekind: rustig aan en succes! Hier: net de intake van de kraamzorg gehad. Ik krijg 44 uur over 8 dagen. Verder geen bijzonderheden. Heb alleen wel aangegeven geen stagiaire bij de bevalling te willen, maar evt. wel in de kraamtijd. De kleine is nog steeds overactief. Slapen gaat nog goed en ik wordt hooguit 1 keer per nacht wakker om te plassen. Verder wel wat vaker last van harde buiken enzo, maar de kleine vindt het denk ik wel prima zo. Ik hoop wel dat hij op tijd of evt iets te vroeg komt; moet eerlijk zeggen geen zin te hebben om nu nog 6 weken door te lopen... maar helaas hebben we dat zelf niet voor het zeggen. Meiden: succes allemaal met alles en ik ben er morgen zeker weer om verder te lezen (en om misschien de lijst aan te passen?) Liefs Elma
plas is schoon, ook bij de huisarts. Voor de zekerheid morgen nog een keer met schone ochtendurine inleveren. Dus eerst doos wassen, dan een beetje plassen (is je afscheiding vast weg) en dan in het potje. Maar ik verwacht dat daar ook niets uitkomt. Het is hier weer heftiger. Komt denk ik omdat het afkoelt. Want we hadden de ramen wijd open staan en dan hoor je teveel geluiden van buitenaf. En dat geeft je adrenaline. Moet de verloskundige tegen 8 uur nog bellen, dan gaan we kijken wat we verder gaan doen voor we de nacht in gaan. Ik verwacht eigenlijk zelf dat het voor donderdag is gebeurd. Ook al weet ik dat er een kans is dat het weer stopt en pas over 2 weken verder gaat...
Nou zie je wel eef, het is geen blaasontsteking! Jullie meisje wil er gewoon uit! Lekker hoor Miep, verlof! Geniet er van. Ik heb vanmiddag mijn envelopjes nog geschreven. Dus dat is ook weer gebeurd. Nu ga ik eerst maar eens aan het eten beginnen, witlof met ham en kaas! Misschien tot vanavond en anders tot morgen!
Dankje! Ben blij dat jullie trots op mij zijn, hihi. Ik ben ook trots op jullie allemaal! Eveline: Sterkte meid! Kom op!
Ik ben ook heel trots! En blij voor je dat het erop zit. Nu lekker bijkomen en nestelen.. Was het een leuke laatste dag? Of niets bijzonders?
Ik durf bijna niet over mezelf te beginnen, het lijkt nu zo trivaal.. Pas op, ik ga klagen!: Ik maak me een beetje zorgen, ben blij dat ik morgen naar de VK kan. Heb het gevoel dat mijn bloeddruk wel weer eens wat te hoog kan zijn: heb al dagen hoofdpijn en hou ontzettend veel vocht vast. Mijn hele onderbenen doen er pijn van. Ben verder misselijk. Die hoofdpijn is vandaag over gegaan in echt een kloppend, drukkend gevoel (ook al voor het schoonmaken dus daar komt het niet van). En ik had vanmiddag nog wel naar de kapper gewild en dingen willen kopen. .. Benen doen teveel pijn, huilbui gehad. En net even op bed gelegen. Van mij mag junior wel komen.
Sterkte Kar, kan me voorstellen dat je er dan even allemaal geen zin meer in hebt. Hoop dat het je morgen weer wat beter gaat dan...
Je moet je zeker niet bezwaard voelen om over jezelf te beginnen. Er is hier plaats voor iedereen. Ik weet zeker dat niemand zich stoort aan jouw 'geklaag', sterker nog; we zouden het heel vervelend vinden als je niet zou vertellen wat jou dwars zit. Gelukkig mag je morgen naar de Vk, dan kan je het er gelijk over hebben. Mijn raad: luister naar je lichaam. Het is een bijzonder slim ding, dat heb ik wel geleerd de afgelopen maanden. Je klachten klinken idd wel naar een hoge bloeddruk (maar ik heb geen medische opleiding genoten...). De kapper en de dingen die je nog moest kopen lopen heus niet weg hoor. Doe dat maar als je je goed voelt. Ik snap dat junior wel mag komen van je en ik hoop dat het ook niet al te lang meer duurt voor je. Beentjes omhoog, lekker uithuilen en morgen alles aan de vk vertellen. En, vooral alles blijven delen hier hoor!
Kar... beginnen jij! Wij gingen voor een datum twin! Dus morgen bevallen we gewoon samen! En klagen mag, daar mag je mij ook voor lastig vallen. Verloskundige kan zo hier zijn. Waarschijnlijk gaan we naar het ziekenhuis want dit is niet meer te doen. Pijnstiller en slaaptablet om een nacht op krachten te komen en morgen aan de wee opwekkers... Ik sms Kar straks nog wel hoe het verder loopt. Kus