Jewel hoor, hier ook! Denk dat je er niet veel aan kunt doen, behalve dan ev. wantjes aandoen als het echt erg is.
Hallo, Ja ik ben er nog wel, had vandaag voorgenomen om uitgebreid bij te beppen en te lezen. Maar meneer hier gooit natuurlijk roet in het eten... Alleen even de laatste berichtjes gelezen en jullie hebben het over hoelang de bv vol te houden. Voordat Jeroen er was, dacht ik, nou als ik ga werken dan stop ik, want dat kolven lijkt me zo'n gedoe. Toen Jeroen er was, en de bv heel goed ging had ik zoiets van, nou dit kan ik misschien wel wat langer volhouden. Toen ik een kolf had gekocht en daar enorm mee zat te sukkelen wist ik niet of me dat wel zou gaan lukken. Maar nu stop ik het liefste vandaag nog met de bv! Ik heb even een giga dip wat de bv betreft! Na een paar dagen niet te hebben gekolfd was ik daar vanmorgen met goede moed weer mee gestart. En het ginbg goed! Tussen 2 voedingen door, kolfde ik zowaar 60 cc! Tussen de voedingen daarna weer gekolfd en weer 50 cc. Ik helemaal blij. Want vergeleken met vorige week, zijn dat serieuze aantallen. Maar wat gebeurd er, meneer wil de borst niet meer! Nu is hij de laatste dagen toch al na een paar minuten boos op de rechter borst. Maar links ging nogal goed. Vanmorgen was hij boos op beide borsten. Zodra de tepel in zijn mond kwam ging hij heel hard huilen, niks mee te beginnen. Dus na een tijdje worstelen heb ik maar 30 cc opgewarmd en hem dat via een fles gegeven. Binnen no time was dat op. Vervolgens weer 40 cc opgewarmd, en dit was ook zo op. Maar eindelijk was hij een beetje tevreden. Hierna heb ik nogmaals allebei de borsten aangeboden, waar hij de allerlaatste beetjes nog heeft uitgehaald. Tijdens ons wandelingetje naar de supermarkt heeft hij geslapen (half uurtje/drie kwartier. Maar verder niet. Nu net weer gevoed (en maar niet meer gekolfd) en weer is hij na een paar minuten boos op de rechter borst. Nou gewoon niet leuk meer! Dus wat heb ik een hele dag gedaan? gekolfd, gevoed, gekolfd gevoed, fles gegegen, gevoed, en gevoed. En nog is hij niet tevreden. Ik heb nog 40 cc in de koelast staan. Als hij nu straks na de voeding nog niet tevreden is, gooi ik die er ook maar achteraan... En het gekke is, dat hij zich aan de linker borst na een kwartiertje in slaap drinkt. Dus je zou toch denken dat hij dan wel slaap heeft en lekker gaat slapen als ik hem weg leg? Nou nee dus echt niet. Hij wil alleen maar zijn speentje en owee als 'ie die niet heeft. Sorry voor het lange verhaal, maar ik heb het even gehad vandaag! Als hij nou eens ging slapen tot de volgende voeding dan had ik ook even rust en wist ik dat hij genoeg heeft gedronken... BV? ik stop er het liefste vandaag nog mee!
Wil eigenlijk nog niet weer aan mijn werk denken, hihi. Ik moet vrijdag 12 Oktober weer beginnen (en dan meteen het weekend ook...)
Tanya: Joepieeeee de foto's zijn gered! Ben echt blij voor jullie. Zulke foto's krijg je nooooit weer terug, want Ruben wordt nooooit meer zo klein. Vissie: Een baaldag voor jou, bah. Eerst maar een dikke knuffel! *HUG* Is het misschien zo dat de melk uit je rechterboob spuit? Is hier wel eens het geval en dan spuit je het zo Jeroen's keel in en dan moet ie weer loslaten en wordt ie boos. Of als hem een boertje dwars zit kan ie ook boos worden. Als dit het niet is, zou ik ook niet weten wat er aan de hand is. Ik kan me voorstellen dat je het even gehad hebt, misschien kun je proberen toch nog 1 of 2 dagen zo door te gaan (met aanleggen aan de borst) en hopelijk wordt het dan beter. Of als je de druk er eerst een klein beetje afkolft? Heel veel succes meid! En dat weinig slapen van je ukkie herken ik dus maar al te goed. Zit ik ook mee te worstelen, geen idee wat je er aan kunt doen. Groetjes Miep
geen speciale reden (maar lijkt me nu wel lang genoeg of te kunnen afkicken van dat fijne gevoel met je kindje tijdens de borstvoeding) Na 6 maanden gaat ze toch steeds meer gewoon voedsel eten, de borst mag ze dan nog even als tussendoortje (maar mama wilt wel ooit haar bertha's terug)
Raven heeft dit ook. In het begin spuit het eruit en dan duwt ze zich van die borst af. Soms wordt ze zelfs even helemaal ondergespoten Als ze de borst weigert, geef ik haar gewoon de andere. Ze heeft soms periodes dat ze wat lastiger is met drinken. Als ze dan nog geen borst wilt leg ik haar terug in bed. Die meld zich dan wel weer als ze honger heeft. Beetje druk eraf kolven schijnt wel te werken. Ik hou er een spuugdoekje tegen om het even op te vangen. Daarna heeft ze meestal geen probleem met drinken. Weinig slapen, tja, Raven is ook steeds meer wakker. Ze worden ook ouder he, ze hebben nu iets minder slaap nodig dan toen ze net geboren waren
hoi meiden Ben pas bij pag 227 had nog geen tijd vandaag. Gelukkig ging het vandaag stukke beter, ben zelfs met Zoë de stad in gegaan. Heb gister geslapen van 1820 tot ongeveer vanmorgen 6u! Wilde jullie ff doorgeven deze site te checken. krijg je gratis mutsje als je geboortekaartje opstuurt! www.rainbowbabies.nl ga nu tv kijken! twinny
Wat een rust vandaag... kan het zowaar bijhouden met bijlezen! Vissie: een hele dikke *knuffel*. Hoop dat het 'probleem' snel verholpen is. Twinny: jij bent nu dus lekker uitgeslapen! Heerlijk. Miep: ja... werk. 12 oktober komt ook alweer snel dichtbij! Nu nog inderdaad maar ff niet aan denken Hier: vannacht voor het eerst in weken weer een korte nacht. Brennan werd dit keer om 05.45 uur wakker. Heb de fles gegeven en daarna heeft hij gelukkig weer tot 11.15 uur geslapen. Vanmiddag was hij weer lekker 'actief' en heeft lekker in de box liggen brabbelen. Nu ook; hij ligt naast me op het speelkleed te slaan naar de speeltjes die boven hem hangen en lekker te brabbelen! Fijne avond allemaal en waarschijnlijk tot morgen! Liefs Elma
Bedankt voor jullie reacties over 'koude handjes'. Gelukkig is Jarno niet de enigste... Elma: korte nacht? Ik denk dat iedereen nog jaloers is op jullie 'korte' nachten... Gaat het nog een beetje zonder je mannetje? Groetjes Miep
Tanya, gelukkig zijn je foto's gered en nu gelijk een back-up maken! Kirby, ik ben nu aan het afbouwen, moet 14 Sept. weer beginnen. Ik hoop wel s'nachts alleen te kunnen geven maar dat is even kijken. Vissie, wat balen dat Jeroen je tepel niet meer wilt. Misschien is een tepelhoedje een oplossing. Elma, korte nachten??? Dat valt toch wel mee? Melanie, zullen we volgende week een bakkie doen? Hier gaat het beter. Ik heb vanmiddag weer een andere voeding gehaald, gewone Friso. Ze moest eerst heel erg huilen (mijn hart brak) en toen gebeurde het, ze nam de fles. En net om 20.00 ook weer. Ik ben zo blij want mijn produktie is erg terug gelopen en ik zag mijn geest al dwalen, ik geen melk meer en Lieve weigerd fv.
Geheel nutteloze informatie maar ik heb de tv aan en vroeg me af of jullie dat kindje uit de olvarit reclame ook zo lelijk vonden. Ik wel namelijk. Verder beetje down want heb net met wurm mee zitten huilen omdat zij zo huilde. Was waarschijnlijk aan het hamsteren voor vannacht want ze wilde steeds maar eten eten eten maar mijn boobs konden dat niet bijhouden. Nu heeft ze een fles op van denk 80cc en is nu stil (dus ik denk onder zeil) maar ik ben nog steeds huilerig...
Milyan huilt vandaag ook al zowat de hele dag. Behalve als ik met hem rondjes loop. Heb al baviaanarmen van het sjouwen. Mario is net terug van hardlopen, dus mag hij het nu ff overnemen. Denk dat Milyan een sprongetje aan het maken is. Extreem veel wakker, kijkt veel rond.. op naar de volgende fase. Misschien Elin ook?
Iemand had laatst een paar links geplaatst met leuke baby-kleertjes en er zat er eentje bij met 'rock-nog iets' ... en nu kan ik het niet meer vinden... Wie o wie heeft de link voor me?