Zo, mutsje besteld. Chocoladebruin en maatje 3 (74). Ik gok erop dat Jarno bruine ogen krijgt en dat staat mooi bij zijn mutsje dan. Hihihi. (kon niet kiezen welke kleur, goeie reden toch?) Groetjes Miep
Heb voor Raven kleinste maat mutsje besteld en die is nu nog te groot. Dus zal die wel met de winter passen.
Hebben jullie dat ook of alleen ik? Sinds dat Raven er is registeren mijn smaakpapillen alles anders. Dingen die ik lekker vond lust ik niet meer zoals frikandellen en ragout. Ivo klaagt dat mijn eten anders smaakt
Zeker een goede reden. Milyan heft tot op heden donkerblauwe ogen.. dus past ook bij zijn mutsje.. (of eigenlijk andersom, de muts past bij zijn ogen)
en laat het Mario maar niet in zijn hoofd halen om over mijn eten te klagen.... dan mag ie namelijk zelf koken!
Op alles van Zwitsal! Op de doekjes, shampoo, lotion etc. Zitten dan 2 van die Zwitsal koppies op. Als je zelf veel Zwitsal gebruikt is het misschien ook de moeite waard voor jezelf?! Zo niet, dan vind ik het heel lief dat je ze voor mij wilt sparen!
Ik heb dus nu een geboortekaartje voor me liggen die ik naar Rainbowbabies ga sturen. Lees ik de tekst weer, ga ik weer huilen.... Heb net op de laptop de foto's bekeken van net na de geboorte, ga ik nog harder janken. (Van geluk hoor!) Wat ben ik toch gelukkig met mijn mannetje! En als ik in de kinderwagen kijk zie ik Jarno tevreden liggen slapen, ben zoooo gelukkig! (En wat is ie al groot geworden zeg! Als ik hem vergelijk met die foto's van toen.....) Groetjes Miep
Huh? Oooh wacht de nachtdienst wat betreft Raven zeker!? Ik snapte het al niet! Maar goed, midden in de nacht een bed verschonen! Dat heb ik 1 keer gedaan: nadat mijn vliezen braken! Leuk onderschrift heeft je banner trouwens!
Nicci drinkt tegenwoordig al 130 tot 150 ml uit de borst en die is nog geen 4 kilo. Dus ik denk dat ze zeker wel meer dan 150 uit je borst haalt hoor.
Vast niet! En de volgende meeting moet (wie ben ik om dat te zeggen ) gewoon centraler! Zodat in principe iedereen die wil kan komen, zonder dat de één veel verder moet dan de ander!
Ivo is meer een nachtmens, doet veel dingen 's avonds. Komt regelmatig voor dat hij bed verschoont als ik mijn tanden poets. Of dat hij midden in de nacht de afwas staat te doen.
Nieuwe foto's in mijn album! (Nu snappen jullie vast wel waarom ik zo gelukkig ben met mijn kleine mannetje!) Groetjes Miep