Volgens mij is Zoë zo een lieve baby! Ik heb echt een beeld bij haar, grappig he!? Ik zie haar echt vanuit de box naar jullie kijken en tegen de knuffels vertellen wat er allemaal gebeurt met haar mama's. Leuk om te lezen die verhalen!
Ja ik ga iedere dinsdag nu met haar zwemmen, samen met die andere meiden. Ik kan het iedereen aanraden!
Evelien, goed dat je even wat voor jezelfd doet! Kar, hoe is het nu... Krijgen we een samenvatting van de minimeeting?! Haha. Hier: beroerd, belabberd en moe. Net mijn flinke (!) zoon in de draagzak over de kermis lopen zeulen terwijl ik grieperig ben. Was wel erg leuk hoor, maar ben nu moe!
Nicci zit qua gewicht al in de curve (net) maar qua lengte nog niet. Ik heb er geen commentaar op gehad. Dat trekt volgens mij vanzelf weer bij. Maar ja, jij geen nu natuurlijk FV dus zeuren ze wat eerder denk ik.
Thanks lieve Karlijn! Jullie zullen de foto's ongetwijfeld te zien krijgen! En roddelen? Wasda? Jij heel veel succes morgen met de studenten! Het gaat je lukken hè dat weet je!
Melanie, Eveline en ik gaan bij Sterrekind op de koffie en gaan foto's maken! Nou niet we, Eveline gaat foto's maken en misschien Esther ook. En misschien maak ik daar wel weer foto's van! Hahaha!
doen hoor Chantal staan die mutsen er ook eens op, foto's maken is een smoesje om er zelf niet op te hoeven hahaha
Okay, omdat er zoveel lieve mensen naar vroegen even reageren ook al ben ik veel te moe: We gaan komende zaterdag weg tot de zondag een week later, en we gaan naar het savoy beach hotel in paestum, voor degenen die willen googlen en willen kwijlen van de foto's (geloof me, kwijlen zal je!). IK HEB ER ZIN IN!
oh, we werden gezocht... met de laatste 'juli'baby gaat het prima. vandaag de eerste prikjes gehad, en dat ging prima. Sam is nu 62cm lang en weegt 6270 gram. Flinke jongen dus. Krijgt 5 voedingen van 180+6 voor hongerige baby's. Las ook nog even snel dat er een clubje morgen gezellig gingen kletsen samen: veel plezier!
Oooh Eef wat ik nog wilde zeggen over het eten van Demelza: Een paar weken terug schreef Jekkia dat zij Raven minder moest gaan voeden. Niet eerder geven dan 3 uur later. Op die manier leert Demelza misschien ook dat ze er minimaal 3 uur tussen moet laten en drinkt ze 's avonds voldoende om door te slapen, of om 'maar' 1 keer te komen 's nachts. Toen Nicci overging van 6 naar 5 voedingen en ik dat nog niet doorhad ( ) en nog woog, zag ik dat ze minder dronk dan ik wilde. Toen ik er langer tussen liet ging ze ineens veel beter drinken! Denk er eens over na, misschien werkt het. Ik spreek je morgen in ieder geval, hebben we het er nog wel over denk ik. (bij de weg: Waar moeten we naartoe??? Ik heb alleen Melanie haar adres en nummer dus die kunnen we wel bellen morgen voor het juiste adres)
Leuk om van je te lezen! Mag ik zo brutaal zijn om te vragen waarom je niet meer zo actief bent bij de mama's? * antwoorden niet verplicht hoor, ben gewoon benieuwd*