Juli 2007 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Amle, 26 jun 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tomenjerry

    tomenjerry Fanatiek lid

    15 mei 2005
    1.191
    0
    0
    winkelmedewerker
    emmen
    maar wij weten hier bij de juli mama's toch dat wij uitzonderlijke knappe kinderen hebben ;) :) :)
     
  2. Vlinder01

    Vlinder01 Actief lid

    3 aug 2007
    123
    0
    0
    Eveline: fijn dat Demelza het zo goed doet! Mag ik vragen wat voor tips je hebt gekregen voor het doorslapen?
     
  3. Niet meer actief

    Ehhh, volgens mij ben je een woordje vergeten ;). Ik maak uit de rest van de tekst op dat het goed gaat, maar ben nu wel heel benieuwd wat je zelden ziet bij BV-kindjes!
     
  4. Evelieveling

    Evelieveling Fanatiek lid

    30 okt 2006
    3.158
    0
    0
    Julianadorp
    Met 3 maanden zijn ze in principe echt wel oud genoeg om door te slapen.
    Maar het is een gewoonte dat je voeding geeft als ze gaan huilen.

    Vorige week had ik het al geprobeerd toen ze om half 4 kwam. Kriebelen, speentje... maar geen voeding. Maar toen kwam ze rond kwart over vier alsnog.

    Je moet dus volhouden. Het duurt een paar dagen. Je mag van alles doen, maar op het kamertje van de kleine. Desnoods even rondwandelen, aaien over het koppie, speentje... maar geen eten geven. Als ie een uur later komt weer hetzelfde.

    Zorg dus dat je overdag zelf goed bij kan slapen want het is zwaar. De meeste worden er zelf zo moe van dat ze op een gegeven moment toch eten gaan geven.
    Maar als je zeker weet dat je kleine overdag genoeg eten heeft gehad dan is de nachtvoeding niet nodig.

    Nu is het wel zo dat borstvoedingskindjes 's nachts vaker komen dan flessenkindjes. Omdat borstvoeding lichter te verteren is.
    Gaat bij ons dus niet op gezien we de laatste voeding hebben vervangen door Nutrilon Forte.
     
  5. Evelieveling

    Evelieveling Fanatiek lid

    30 okt 2006
    3.158
    0
    0
    Julianadorp
    Dat ze de hele tijd keurig de lijn volgen. Meestal zit er een keer een dip in of een flinke piek.
    Maar ze zit echt precies op de middelste groene lijn van het dossier van het cb.

    Niet dat ik haar daardoor bijzonder vind of dat ze het beter doet dan anderen. Het is maar een indicatie die groeicurve vind ik.
    Maar het is fijn om te zien dat ze het op mijn tietenmelk goed doet, ondanks dat ze soms erg boos wordt en dat ze vaak maar 5 minuten drinkt.
     
  6. Vlinder01

    Vlinder01 Actief lid

    3 aug 2007
    123
    0
    0
    wij geven ook al een paar weken geen nachtvoeding meer. We hebben een paar keer een fopflesje gegeven en uiteindelijk was ze ook tevreden met de speen. Ze sliep dat tot ongeveer zes uur en met de speen konden we het rekken tot zeven uur. Maar sinds een week wordt ze steeds vroeger wakker. Vannacht om vier uur! Heb wel 100x die speen erin geduwd, neusspray omdat ze verkouden is, ff knuffelen etc. Tot het uiteindelijk half zeven was. Snap niet dat ze steeds vroeger weer wakker wordt.
     
  7. Evelieveling

    Evelieveling Fanatiek lid

    30 okt 2006
    3.158
    0
    0
    Julianadorp
    Vlinder, weet je zeker dat ze overdag genoeg krijgt? Want verkouden zijn kost extra energie. En daardoor kan ze misschien ook meer nodig hebben.

    Enne.... wat is een fopflesje?
     
  8. Vlinder01

    Vlinder01 Actief lid

    3 aug 2007
    123
    0
    0
    Ze krijgt 5 flessen van 180 & 6 schepjes. Is wel het maximale geloof ik. Misschien een keer voeding voor hongerige baby's proberen dan?

    Bij een fopflesje deed ik bv 120 water met 1 schepje. Dan had ze voor haar gevoel wel iets binnen gekregen zonder dat ze aan de zes flessen komt.
     
  9. Evelieveling

    Evelieveling Fanatiek lid

    30 okt 2006
    3.158
    0
    0
    Julianadorp
    ah, oke... een fopflesje is dus vooral vocht geven en weinig voedzaam.
    Vraag me af of dat een optie is bij bv kindjes...
     
  10. Vlinder01

    Vlinder01 Actief lid

    3 aug 2007
    123
    0
    0
    Heb geen verstand van bv, dus durf ook niet te zeggen of dat een optie is eigenlijk. Maar het op andere manieren proberen te rekken lijkt me hetzelfde principe. Het gaat erom dat de gewenning van 's nachts eten verdwijnt zodat ze langer doorslapen.
     
  11. Evelieveling

    Evelieveling Fanatiek lid

    30 okt 2006
    3.158
    0
    0
    Julianadorp
    Over een half uur een fotoshoot met iemand hier van het forum.
    Heel grappig, die komt ook uit Julianadorp. En toevallig nog dezelfde straat ook. Ze loopt regelmatig hier langs het huis als ze haar oudste naar school brengt.

    Verder krijg ik net weer een verzoek om een fotoshoot van iemand op hyves.

    Het gaat echt lopen. En dan te bedenken dat ik nog niet eens een geweldige fotograaf ben...
     
  12. pienie

    pienie Fanatiek lid

    29 okt 2006
    1.418
    1
    0
    zuid holland
    Krijgen ze daar geen enorm dunne ontlasting van?
     
  13. Tweety31

    Tweety31 Bekend lid

    17 sep 2006
    644
    0
    0
    ik werk in de kinderopvang
    ik woon in het westland
    waarvan?

    fopflesje/friso comfort?
     
  14. Beebie

    Beebie Fanatiek lid

    29 sep 2006
    2.780
    0
    0
    Kinderopvang
    Hoorn
    hé je pikt mijn reactie! ;) *het is je vergeven, het is immers jouw zoon*
     
  15. niva

    niva Fanatiek lid

    16 nov 2006
    2.300
    0
    0
    lvg begeleidster kinderen/jongeren
    Ow dat vinnik altijd zo leuk, als een kindje hetzelfde krijgt w\at papa of mama haar werk/passie is maar dan in kids uitvoering..in jouw geval dus een mini camera'tje! Op die manier kan pepijn óok dat talent ontwikkelen, maar nog belangrijker..hij kan jou 'beter begrijpen'Waar je mee bezig bent, wat je dan doet en waarom dat zo leuk is.
    Zo gaat Devin later écht een kooksetje krijgen (of een schortje) om papz te helpen met koken..echt zo cute lijkt me dat!
     
  16. niva

    niva Fanatiek lid

    16 nov 2006
    2.300
    0
    0
    lvg begeleidster kinderen/jongeren
    Hmm..Ik wil niet weer een rel veroorzaken maareh..
    Ik ga straks om tien voor 3 naar de huisarts..o.a. voor de rode vlekjes/ bultjes en de lichte verhoging in combi met het huilen (en dan laat ik effe de andere dingetjes weg voor nu) Dus zodra ik toevallig wél iets te horen krijg van onze ha wat het zou kunnen zijn laat ik het jullie meteen weten!
     
  17. niva

    niva Fanatiek lid

    16 nov 2006
    2.300
    0
    0
    lvg begeleidster kinderen/jongeren
    Wat een mooie zin..Bijna poetisch. Je hebt me er inspiratie mee gegeven :)
     
  18. niva

    niva Fanatiek lid

    16 nov 2006
    2.300
    0
    0
    lvg begeleidster kinderen/jongeren
    Ik blijf erbij dat ik vind dat je het moet doen (maar ja, ik loop dan ook geen financieel risico als ik dat tegen je roep hihi) Ik vind je foto's echt fantastisch!
     
  19. Beebie

    Beebie Fanatiek lid

    29 sep 2006
    2.780
    0
    0
    Kinderopvang
    Hoorn
    Het is ook vaak iets wat ze aangeleerd krijgen. Als Nicci straks, ooit, naar haar eigen kamer gaat doen we dat ook in het weekend of in een vakantie om te zorgen dat we kunnen bijtanken als het een drama wordt. En inderdaad the keyword: Volhouden! Consequent! Volgens mij kun jij dat wel heel goed!
     
  20. niva

    niva Fanatiek lid

    16 nov 2006
    2.300
    0
    0
    lvg begeleidster kinderen/jongeren
    Ireeeeena ik heb je post ontvangen! Ik ben zo blij blij blij, ik vind hem echt fantastisch! ik ga hem zo meteen uitproberen als we naar menere huisarts gaan! Super! Heeeel erg bedankt, je bent een engel! :)
     

Deel Deze Pagina