thnxx voor de tips, fijn dat je zo meedenkt..dit lijkt me verschrikkelijk vies, maar ik zal morgen tomaten halen (of láten halen gheghe)
Vertel, vertel! Ik ben niet nieuwsgierig, maar ik weet gewoon graag alles . Ruud is thuis......en hij is alweer weg (weekboodschappen)..........., maar vanavond zijn we lekker thuis en er staat geen bezoek gepland.
Da´s toch niet gemeen ? het is nou eenmaal een feit dat als jij/wij alles zachtjes en op onze tenen in het donker gaan doen om de mannen te ontzien, dat ze dan dus gewoon ook écht niet weten hoeveel werk het is..immers, zij sliepen? Vir vroeg vanacht ineens: he moet je niet voeden?..Waarop ik mompelde: "lief dat je meedenkt mop, ik heb net drie wkartier liggen voeden, welterusten" hahaha, hij had er dus echt niks van meegekregen|! Ik vind het dus niet gemeen.. En Jody en eef en irena, ik weet hoe jullie je voelden als er zich een bijna-ongeluk voordoet..Wij hadden het gisteravond ook. Devin verslikte zich in de melk (voor de zoveelste keer) maar vir had haar vast en op gegeven moment werd ze rood en kreeg ze grote oogjes en toen zei vir; ze ademt niet volgens mij! Toen heb ik haar heel instinctief uit zn armen getrokken, op een andere manier vastgehouden (onder de okseltjes/ hangend) en zachtjes op en neer gewiegd. Toen kuchte ze en haalde ze adem.. Heel rot voor vir dat ik haar uit zn armen trok..maar ook erg k*t om te zien dat ie niet handelde maar verstijfde.. Zo, ik ga effe verder bijlezen..
Ja, ikke Al redelijk snel zodra Raven thuis was is Ivo wat freelance werk gaan doen dus was hij af en toe een dagje weg (voor de rest is hij veel thuis dus ik vind het wel lekker om samen helemaal alleen met Raven te zijn) Sonya, is jou man toevallig naar reggae sundance? Zag dat je beetje bij mij in de buurt woont. Heeft Chedella in Veldhoven gelegen?
Ow wieeeuww * (da's een "ik-ben-blij-geluidje) Dan zal ik het niet te lang maken, want boodschappen halen kan nooit lang duren Ik had een relatie, al 7 jaar. Was verloofd en we woonden samen. Mijn ex vriendje was nogal verslaafd (aan harddrugs) en in de war. Tegen het eind van onze relatie werd dit steeds erger, en na 6 jaar heb ik er een punt achter gezet. maar hij weigerde uit elkaar te gaan..En zo bleven we dus nog een jaar bij elkaar. Ik had vir al leren kennen op een chat site. ik was dus ook absoluut niet op zoek! Maar hij werd wel meteen echt mn maatje! Na een dikke twee jaar intensief chatten (soms hele nachten van 8 uur s avonds tot 5 uur s nachts) werden we verliefd...Zo vreemd. Vir besloot toen afstand te nemen en kwam een paar maanden niet online..Omdat ik een relatie had en hij zichzelf en mij niet gek wilde maken. Ik heb hem zó verschrikkelijk gemist toen..maar werd toen gedwongen toch na te denken over mijn relatie. Uiteindelijk toch die relatie verbroken en heel trots vir gemaild... Maar die bleef weg... (omdat ie niet wilde dat hij een 'vlucht'zou zijn enzo) Na drie maanden kwam ie ineens out of the blue de chatbox in en toen heb ik zoooo gehuild..en toen wist ik dus zeker dat ik écht verliefd was. We zijn gaan bellen, hebben elkaar ontmoet (die eerste ontmoeting is nog een verhala op zich..leuk voor later..iets met bmw's met negers en botsingen in mijn ouders hun auto , afspreken in amsterdam en verdwalen, 4 uren te laat op je afspraakje komen enz enz) en na een half jaar zijn we gaan samenwonen. dat is inmiddels 4 jaar geleden..en iedereen denkt dat ik vir via een vriend ken die ik via een vriendin van het internet ken (tja hoe leg je anders de afstand rotterdam/friesland uit?) We hebben dat eerste half jaar zó veel meegemaakt (ex vriendje die doordraaide , vir zijn moeder die kanker kreeg, ik moest geopereerd worden en ben 3 maanden lang ziek geweest, Vir zijn moeder die overleed en een goeie vriend van me die overleed) dat we meteen wisten wat we aan elkaar hadden. Het echte verhaal is zó veel romantischer dan wat je hier leest..Ik vergeet even voor het gemak: de liefdesbrieven, de gedichten, de cd's die we elkaar toestuurden, de geheime nachtelijke telefoontjes buiten, de úúúrenlange gesprekken op de chat en het gevoel..Vooral dat ja! Het gevoel! Maar Vir en ik vonden onszelf dus absoluut geen losers..we vonden onszelf zelfs wel stoer (destijds) dus aan mensen vertellen dat we elkaar van de chat kennen.NO way! Dat is inderdaad voor sukkels. (vonden we toen...) En nu is daar Devin. Van mijn ex horen we sinds ongeveer een klein jaartje niks meer..godzijdank. Ik ben nog steeds wel eens bang en vooral nu Devin er is heb ik ineens alweer 4 keer over hem gedroomd. Maar goed..mede dankzij hem zijn Vir en ik zó dicht bij elkaar gekomen, dus ik moet 'm maar dankbaar zijn Ik kan me vergissen hoor, maar ging ik het niet kort houden?
hallo jekkia....ja hij is naar reagge sundance..heb ze net gebracht...echt mega druk! chedella is geboren in veldhoven en heeft daar ruim 3 weken gelegen daarna mocht ze naar geldrop.
Kunnen jullie misschien stoppen dat genante stukje van mij steeds te quoten? Mán, t was al erg genoeg om het één keer te lezen, laat staan dat het hier heel de tijd terug komt! (jullie weten immers dat deze forums ALTIJD voor eeuwig blijven bestaan?..en dus ook mijn ontlastingvraag!) He!..Ik qoute die qoute ook mee, maar die werkt niet ...vreemd
Jekkia, wat doet Ivo voor werk dan? Fotograaf? journalist? ..Of heb je dat al eens verteld? sorry dan
Hoi hoi Twin Jeetje wat hebben jullie een romantische internet liefdes allemaal. Hier gewoon heel saai. Zijn tante woont naast mijn ouders en daar kwam hij al als klein jongetje.
Wat is Rianne trouwens een scheetje zeg..vooral die foto van haar krijsend in het badje hihi (wat pak je haar 'eng 'vast trouwens..alsof je zo dr hoodfje eraf trekt) En die foto in dat roze setje is ook erg cute.. Wat een mooie meiden hebben we toch!
Niva, vergeet de jongens niet. Die mogen er ook zijn hoor! Over jongens gesproken, weet iemand waar ik zo'n leuk legerbroekje kan halen? Ik heb ze ooit gezien bij de Prenatal maar daar hebben ze ze niet meer... Quote Waarschijnlijk hebben ze idd iets met de quote gedaan, zie http://www.zwangerschapspagina.nl/viewtopic.php?t=56486 en http://www.zwangerschapspagina.nl/viewtopic.php?t=56583 Ontlasting Heeft 1 van jullie ook nog andere tips dan lauw water en tomaten? Want ik lust echt geen tomaten en ook ik heb last van de ontlasting, vooral omdat ik die K*T ijzertabletten moet slikken... PLUS-pakket Vandaag hebben wij het boodschappenpakket van de PLUS binnen gekregen. Best een leuk pakket. Willen jullie weten wat erin zit? Liefs, Tanya Liefs, Tanya
Oowww nee ik vergeet de jongens ook niet hoor, die zijn ook stuk voor stuk allemaal erg knap! Ja vertel eens over dat plus pakket, ik zit namelijk ook nog te denken of ik het zal proberen of niet (ik weet niet of we in 't folderverspreidingsgebied zitten, kijk de folders nooit na) Hihi van die quote's : ooooops! NMiet gelezen inderdaad, ik kom over het algemeen niet erg veel verder dan hier ikzelf: ben vanmiddag eventjes naar de dichtstbijzijnde hema geweest..Meiden ze hebben daar 70 % korting op heeeeeeeel veel kinder/babykleertjes..ik heb er echt geweldige kleertjes gekocht! (voor bijna niks...) [/ Ook twee mooie foto albums gehaald, die waren ook in de aanbieding. Ik ga eentje maken voor mijn nichtje en die krijgt ze dan op sinterklaas (eigenlijk voor mn zus dus haha) met allemaal foto's en verhaaltjes enzo van haar en Devin. Heb nu al zin om te beginnen. (heel leuke met roze ruitjes en jip en janneke op de voorkant) Ik was voor het eerst even zonder Devin..was best wel prettig, maar toch mistte ik haar ook. En zo stap ik uit de auto en is er een man die me van top tot teen bekijkt en fluit waarnma ie "zo hallo!"zegt Haha, hele lompe actie..maar wat was ik blij! ik ben gewoon twee weken geleden bevallen en er was nog een levend wezen die me aantrekkelijk vond! *wieeeeeeeeeeeeeeuw*
Tan: Ik zou iig overstappen op floradix ipv ijzertabletten. Zit ook ijzer in (ik moest ze ook voor mn ijzer enzo) maar is minder obstiperend (ofzo) Het is er ook in drankjevorm. Vraagt het maar eens na bij je arts..
Ivo doet opbouwen en afbreken van licht en geluid bij evenementen zoals white sensation maar ook andre rieu vandaar dat hij vaker in weekend en 's nachts weg is maar door de weeks overdag veel thuis is