Oeh Kim, dat klinkt wel weer heeeeeeel bekend met die weeën enzo! Doe alsjeblieft lekker rustig aan! En nu je in de ziektewet zit kun je weer meer hier kletsen . Nogmaals gefeliciteerd met jullie meid! Ik kan me goed voorstellen dat je gehuild hebt hoor, en dat je meteen ROZE bent gaan kopen! (Zou ik ook doen...) Jody, een heeeeel fijne vakantie! Geniet er nog van, is vast de laatste met zijn drietjes? Jeetje, dat klinkt ook raar... vorig jaar hadden we het telkens over de laatste keer met zijn tweetjes! Jekkia, het lijkt mij ook raar om te weten dat je de 21e aan de beurt bent. Maar ook wel fijn. Spannend hoor! Ben heel benieuwd naar een jongensversie van Raven! En naar de naam die jullie gekozen hebben.. Hier is alles prima. Ik ben al aardig gewend aan het idee dat Sverre nu lopend overal heen wil en gaat. Het is zo'n koddig gezicht. Verder oefent hij hard met (na)praten, en begint hij dingen te delen en aan te geven enzo. ZOOOOO LIEF!
Devin, nog van harte gefeliciteerd met je verjaardag en Tica ook die vandaag jarig is! Kim, doe jij het a.u.b. wel rustig aan. Uur strijken is best lang hoor. Heerlijk he, al die roze kleertjes. Vind het zo jammer dat ze voor jongens zo weinig stoere kleding hebben Jody, deze schoot me nog te binnen: Ivan & Mick
Petje af voor de zwangere lady's. Ik ben zo sjaggie en grrrrrrrr van de hitte En ongesteld dus lekker met zo'n zweetlap in je onderbroek bahhhhhhhh hihi klinkt wel heel goor he.
Van deze kant ook nog gefeliciteerd aan iedereen die jarig is geweest. En petje af voor alle mama's, super trots mogen we allemaal op onszelf zijn! Vandaag is het onze beurt, wat is dat jaar snel voorbij gevlogen zeg. Wij gaan samen met Mirthe haar peter en meter (mijn zus en haar vriend) naar de dierentuin en morgen komt het bezoek.
Mirthe, Gefelicistaart met je eerste verjaardag! Hoe was het in de dierentuin Monique? Vandaag meeting gehad van de juli 2008 mama's. Was erg gezellig , we hebben met zo'n 15 dikke buiken behoorlijk wat bekijks getrokken in Utrecht
Goedemorgen! Mirthe en Monique natuurlijk, GEFELICITEERD! Sorry, 1 dagje te laat.. Was het leuk in de dierentuin? En veel plezier met het bezoek en de kadootjes vandaag! Koeky ik word/werd ook niet goed van die hitte hoor! Sinds m'n zwangerschap hou ik ook bij de minste temperatuurstijging enorm veel vocht vast dus nu ook weer dikke handen en voeten. Ik vind het zo opmerkelijk dat Sverre er geen last van lijkt te hebben, in Frankrijk ook al niet. Zal wel op zijn vader lijken. Jekkia wat leuk zo'n meeting! Zal inderdaad wel verbaasde blikken hebben opgeleverd, haha.
Jekkia, leuk joh zo'n meeting en kan me die gekke gezichten wel voorstellen ja Hier hebben we een super leuk weekend gehad. Dierentuin was echt heel leuk, Mirthe had de beesten ook echt in de gaten en zat hele tijd te wijzen en oh oh. Gisteren tuinfeest gehad, met een zwembadplonsfestijn en een hoop kadootjes. Echt een top verjaardag dus. Nou gaan we over op vakantiemodus, onze spullen pakken en dan die van Mirthe want die gaat uitlogeren.
Raven loopt nu eindelijk langs de tafel en de bank! Ze heeft nu 3 weken fysio en gaat met sprongen vooruit. Nu moet ze nog doorkrijgen dat ze zich behalve aan mama ook aan andere dingen kan optrekken Verder gaat het wel goed hier, wel flink last van de warmte gehad (hele dag misselijk) De kleine zit nogsteeds braaf in de buik en is de hele dag flink actief. ben benieuwd of ik het tot de 21ste ga volhouden
Goed zo Raven! Zo'n meeting is idd erg leuk. Wij hebben bij ons thuis een aantal weken de meeting van de "walvisclub" van het vruchtbaarheidsbehandelingendeel van dit forum. Was ook super.
Hello! Ben weer terug. Jee, wat is het warm geweest. Het was leuk, maar ook best zwaar af en toe. Ben nog aangevallen door een zwarte raaf toen ik 's morgens met Mick ging wandelen. Hij kwam vanuit het niets en is me tot aan het huisje blijven volgen. Heel eng, vooral omdat ik Mick bij me had. Hij heeft me denk ik wel 15 keer aangevallen. Telkens 3 slagen met zijn vleugels en dan een duikvlucht op ons af en dan weer een boom in om vanaf boven te kijken waar we heen gingen. In eerste instantie heb ik heel hard geschreeuwd naar hem, maar daar werd ie niet koud of warm van. Dus ik ben gaan rennen (achter de kinderwagen, met dikke buik, pff). De receptie was het dichtste bij, maar die was nog dicht (tja was 7u ofzo). Ik hoopte dat ik daar onder het afdakje in een hoekje veilig stond, maar ineens zat die gek op de kap van de wagen. Ik was zo blij dat ik die onder het rennen al had dichtgetrokken. Ik heb hem er afgeslagen, hij stuiterde op de grond en vloog weg. Ik dacht echt dat hij het nu wel welletjes zou vinden. Dus wij verder lopen naar het huisje. Kwam dat k-beest weer. Het was nog best een eindje naar het huisje en ik heb zo hard gelopen als ik kon (over smalle begroeide paadjes met boomschors) met kinderwagen (wat een geluk dat het echt een superwagen is) en dikke buik (en gelukkig nog een beetje conditie ). Hij bleef maar aanvallen en kwam steeds dichterbij en heeft mij ook wel geraakt, maar Mick gelukkig niet. Toen ik bij het huisje kwam heb ik geschreeuwd naar mijn schoonmoeder dat ze de schuifpui dicht moest doen. Ik stormde met wagen en al naar binnen en smeet daarna de deur half dicht en mijn schoonmoeder deed hem verder dicht. De vogel landde op de grond voor de schuifpui. Toen kon ik eindelijk neerploffen op de bank. Terwijl ik zat na te hijgen zat dat beest heel uitdagend voor de schuifpui heen en weer te lopen, op de tafel en stoelen te klimmen en maar naar binnen te staren. Ruud werd wakker van mijn gehijg en dacht dat ik aan het bevallen was ofzo. Maar toen hij dat beest zag, was hij wel onder de indruk. Hij was echt groot en opgefokt. Hij heeft zeker nog een half uur buiten gewacht. Wij zijn eerst maar gaan ontbijten. Wat een enge gewaarwording. Het ergste vind ik nog dat ik niet kan bedenken wat ik beter had kunnen doen, dus mocht het nog eens voorkomen dan kan ik niet eens beter handelen. Sorry voor het hele verhaal, maar het is wel fijn om kwijt te zijn. Verder gaat het goed hier. Ik dij lekker uit , Mick loopt een aantal passen los, Ruud heeft nog 2 dagen vakantie en het weer is lekker. Hoop dat het ook met jullie goed gaat. Liefs!