Ben benieuwd of jullie heelhuids zijn thuisgekomen........... Ik wilde bij Rick zijn fiets binnenkort ook de zijwielen eraf halen.... Hij rijdt nu rond op zijn loopfiets en heeft echt goed zijn evenwicht...zijn gewone fiets heeft hij sinds de camping niet meer aangeraakt, dus ik zou graag zien dat ik hem nu in 1x over kan zetten ...aan zijn evenwicht zal het iig niet liggen
Gek, want overal staat dat de glijbaan van UV-bestendig polyethyleen is. Dat zou toch niet zo mogen verschieten. Is de glijbaan ietswat "gewolkt" trouwens? Dat lijkt zo op de foto's.
Even Merel naar bed brengen. Tot zo. Ga ik ondertussen nog even hard nadenken over de kleur van de glijbaan. Ik wil hem toch vanavond bestellen. Rood vind ik sowieso niks en groen een beetje saai. Blauw vind ik op zich wel mooi, maar lijkt mij zo opvallend/aanwezig en daarom dacht ik aan geel.........................
uit eigen ervaring: mijn zus heeft ook zo'n glijbaan met een tuin op het zuiden, en ddat blauw ziet er nog goed uit. van de andere kleuren kan ik het je niet zeggen
Wij hebben ook een gele....achteraf had het ook best een blauwe of rode mogen zijn....de schommels zijn rood (die van Rick) en rood/blauw (die van Joost)....maar ach, mij stoort het niet .
meiden ben weg, allemaal eeb fijne dag en tot gauw! ga ook zoeken naar een glijbaanding voor jurre, vindt hij ook zo leuk!
wij hebben alles een beetje in de blauwe tinten, de deuren zoals je kan zien, maar de beplanting (lavendel, en andere paars/blauwe bloempjes) en een aantal potten, die je nu niet ziet staan omdat ik even niet weet waar ik moet laten omdat die klimtoren er nu staat, dus blauw was voor ons een snelle keuze. Geel had me ook wel leuk geleken, maar dat lijkt me zo snel vies worden en dat dan het vuil er in brand. maar dat is miss meer een gevoel.
De blauwe glijbaan wordt in principe natuurlijk net zo snel vies . En verder kleurt hij hier wel weer goed bij de tuin, veel gele bloemen (in de struiken).