ga ik ook doen!! Jij ook slaap lekker!! En Christiea, bedankt voor je pb!! Reageer morgen ff op alle gemak!
ok gelukkig maar. maar struisvogelpolitiek is ook niet goed ja pijn. alleen heb ik er ook last van hehe
we gaan een week, enne zeker niet rijden!!! vliegtuig!!! ongeveer 2 uur naar de luchthaven dan vier uur vliegen ongeveer, en dan vanaf daar nog een uurtje met de bus, goed te doen dus (en we gaan er simpelweg gewoon vanuit dat er geen vertragingen zijn)
Slaap lkkr Ling! Ik vrees dat ik vanavond geen reactie meer ga ontvangen van de verkoper! Zucht.... Nou ja morgen moet ECHT reageren hoor! Anders... Tja anders wat eigenlijk....hihihihi
bedankt voor je pb meis! Ga je morgen ff wat uitgebreider terugmailen! Ga nu m'n bedje opzoeken. Fijne avond en slaap lekker voor straks!
ik vind een zon/zee/strand vakantie echt heerlijk, maar met de auto ben je dan zooo lang onderweg, dan maar vliegtuig
is goed Ik ga ook zo slapen. Ben moe. Morgen ga ik met Steijn naar Toy Story 3 en Mees heeft een dagje alleen met zijn oma en opa Slaap lekker allemaal
leuk!! samen naar de film!! en ook wel fijn dat mees opa en oma een keer helemaal voor zichzelf heeft! jij ook nog een fijne avond en slaap lekker!
Nou eigenlijk hetzelfde wat ie nu doet... Hij werkt voor Hertz Autoverhuur. Deze geeft ondernemers de kans om een franchise vesting van Hertz te openen en dat wil hij dus doen, en dat in onze woonplaats. Hij weet dat het hoofdkantoor daar graag een vestiging wil ... Samen met zijn collega heeft hij een investeerder gevonden dus daar gaan ze nog verder mee rond de tafel. Daarnaast is het de bedoeling dat ik en de vrouw van zijn collega daar ook gaan werken, dan organiseren we een duo baan en aangepast op de kids! Maar goed dat kan pas wanneer de zaken pas echt goed lopen. Tot die tijd gaan ze het met z'n 2en doen en een paar oproep chauffeurs (ouderen die al met pensioen zijn)! Lijkt me errug leuk en zeker omdat ik ook erg goed kan opschieten met zijn collega en diens vrouw!