nou, kan me je geklaag heel goed voorstellen hoor! Geef je groot gelijk dat hij wel iets meer aan jou mag denken. En dan ook dat hij zegt te willen sparen maar het dan wel aan dit soort dingen uit wil geven. Wat lijken mannen toch veel op elkaar zeg! :x Een hele dikke knuffel voor jou meis. En anders gewoon ff een keer dit ter sprake brengen bij hem
ja, idd heel herkenbaar. Hier ook zo'n man die wel vind dat hij zelf van alles zou moeten kunnen ondernemen, maar het dan wel minder leuk vindt als ik een keer hetzelfde doe.
sluit me hier helemaal bij aan. Dat ik het ook niet leuk zou vinden als manlief weg zou zijn terwijl je hoogzwanger bent met het risico telefoontjes ofzo te missen. Maar idd wat Lisette ook zegt, het is nou eenmaal het privilege van een vrouw om zwanger te zijn (zo zie ik dat ook echt). Oke, er zitten ongemakken bij en de bevalling moet je er helaas op de koop toe bij nemen, maar de rest van de zwangerschap (het heerlijke gevoel samen te zijn, de schopjes en al het andere) is geweldig en dat is juist voor mannen denk ik jammer om te missen.
jeetje zeg, zou hij niet drinken tijdens je zwangerschap?? daar zou ik persoonlijk dus echt helemaal geen problemen mee hebben. Maar goed, iedereen is anders daarin. Ik zie zwangerschap echt als een lust en de ongemakken die erbij komen juist niet als een last. Misschien moet je proberen het ook meer zo te ervaren?
he meis toch wat een rot situatie!! Heb wel met je te doen hoor. Is er niet iemand anders die wat rede in Hugh kan praten en hem op 'dusdanige manier kan vertellen dat hij nie thelemaal slim en sociaal bezig is dat het bij hem aankomt en hij er wat aan gaat doen? Dit klinkt echt niet eerlijk nee en jij zit nu met alle stress terwijl het lijkt of hij overal fluitend tussendoor fietst en toch zijn eigen ding wel doet. He meis toch, hoop dat je nog wel goed hebt kunnen slapen en vandaag een betere dag voor je wordt! En over het werken. Het ligt dan wel niet aan het werk op zich, maar in jouw situatie zou ik toch ook gewoon eerder stoppen hoor. Het is gewoon alles bij elkaar teveel Een hele dikke knuffel voor jou!
sow, ik ga me ook ff verder aankleden en proberen wat te eten (hoop dat het goed gaat en binnen blijft). Net met het KDV gebeld en Mees is gelukkig weer heerlijk aan het spelen!
nou was niet echt afgesproken, maar meer van hem uit zo van dan drink ik vanaf de carnaval tot aan de geboorte van mika ook niet . Maar zelfs dat heeft ie niet volgehouden, waarop ik dus gezegd had van nou dan is het maar goed dat jij nooit zwanger wordt als je dit niet eens vol kunt houden . Dus met andere woorden wat ik wel niet allemaal moet laten, filet american: kun je me voor wakker maken normaal, biefstuk: heerlijk lekker medium gebakken ook nu helaas, glaasje wijn: heerlijk maar ook nu helaas. En soms valt me dat wel zwaar als ie dan met uiteten een biefstuk besteld. Maar begrijp me niet verkeerd hoor, ik vind het ook een privilege om zwanger te mogen zijn hoor! Maar soms kan ik me ergeren dat hij daar niet iets meer rekening mee houd snap je. Maar goed, hou erover op want zou er nog een boek over kunnen schrijven
Nou september of oktober gaat het niet worden want dat duurt veel te lang. Als Niels wakker is straks gaan we even kijken voor een datum in augustus.
Heb je dit laatste ook onder zijn aandacht gebracht? Ik hoop dat je je vandaag weer iets beter voelt.
Je kan ook wel gaan en dan cancel je bij mij (scheelt weer reiskosten ). Al vind ik het wel heel gezellig dat je komt.