Juli 2008 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door go4baby, 20 okt 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mila24

    Mila24 Fanatiek lid

    30 jun 2007
    2.199
    0
    0
    Antwerpen
    oooow broodje Makreel , wat doen jullie me aan zeg ik heb al honger maar nu helemaal !

    Kwebbels ik zal niks zeggen ;)
     
  2. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Hmmmm Makreel! Heeeerlijk zeg...of mosselen vind ik ook verschrikkelijk lekker.
     
  3. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Nou dames ik ga lekker in bed liggen..Ben helemaal kapot pfff...Morgen een drukke dag. Weltrusten!
     
  4. monkeylove

    monkeylove Niet meer actief

    Jah ik ben niet zo snel in paniek maar voel me toch wel behoorlijk alleen nu hoor.
    Leroy hardstikke ziek, ik hoogzwanger en geen kerel in de buurt, niet dat ik er afhankelijk van ben, maar het zou toch handig zijn in zulke situaties als deze...
     
  5. monkeylove

    monkeylove Niet meer actief

    Hmmmzzz nog 24 dagen te gaan :confused:
     
  6. susanne85

    susanne85 VIP lid

    13 aug 2007
    9.830
    884
    113
    Noord Holland
    ML: kan je beter leroy miet laten checken op ziekte van pfeiffer.
    toen ik pfeiffer kreeg was ik ook zo ziek, keelpijn tot blaren aan toe en ook 40 graden koorts die maar niet minder werd, pas na 6 weken nam de koorts af maar ben er goed ziek van geweest,

    voor de rest alles vergeten sorry. kom net thuis van t campertje spuiten.
    de opnames waren leuk maar ook vertragend, moesten steeds stoppen omdat we of in beeld liepen of te veel herrie maakte met onze spuitbussen. t grappige was ook dat ik met froukje de both flink wat heb staan kletsen over onze zwangerschap haha, gezellig mens vooral als je samen iets gemeen hebt hihi. :) ze hebben vandaag 3 uur staan filmen voor maar 5 min uitzeld tijd :confused:

    al iets gehoord van patricia?

    weltrusten meiden en ik kom morgen weer ff om de hoek gluren

    groetjes susanne
     
  7. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Ml ik vind het echt petje af hoor hoe jij alles doet in je eentje en met je 2 kinderen. Het lijkt mij verschrikkelijk moeilijk. Ik snap dat je je alleen voelt op zo n moment. Heb je wel afgesproken met iemand die je kan bellen (je moeder of je vader ofzo) die je kan opvangen stel er gebeurt wat? Ik ben natuurlijk ook de hele week alleen en ik vind dat ook beangstigend dat er iets zou gebeuren en ik hier alleen zou zitten. Heb ook met iemand afgesproken dat ik diegene dag en nacht kan bellen stel er zou wat gebeuren en manlief zit nog in buitenland.
     
  8. monkeylove

    monkeylove Niet meer actief

    Ik zal het eens in de gaten houden.
    Maar persoonlijk denkik dat hij een flinke griep onder de leden heeft.

    Jeetje 3 uur filmen voor 5 minuten film :(
    Wel even zeggen wanneer de uitzending is he?
    Ik ga maar eens een kopje slaapthee maken en lekker in bed liggen met een boek...

    Goodnight ladies!
     
  9. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    ja ik ga nu ook echt aflsuiten! Toedeloe!
     
  10. monkeylove

    monkeylove Niet meer actief

    Jah wel afgesproken alleen de moeilijkheid is, mijn ouders zijn uit elkaar maar hebben wel gelijktijdig een weekje weg gepland (niet met elkaar hoor :) )
    Dus volgende week is er niemand en mijn zus werkt in Amsterdam ook in de nachten (Casino) maar jah, mocht er nu wat aan de hand zijn kan ik ze wel bereiken in elk geval. En als ik volgende week beval pak ik lekker een taxi en neem die kinderen mee :p Michelle zou sowieso al meegaan en Leroy wilt eigenlijk wel heel graag de navelstreng doorknippen en fotograaf zijn die de eerste foto's van Mayron maakt :)
     
  11. Miss Sil

    Miss Sil Fanatiek lid

    19 jan 2008
    2.513
    0
    0
    Arnhem
    ML denk ook dat t anders voelt als ie minder plek heeft hoor!
    echt bijzonder als je kinderen bij de bevalling zijn!

    Hmm ik lees een warm bad, kwou dat ik er 1 had, ben er nu wel aan toe.

    Paling moet ik ook niks meer van hebben nadat ik laatst hoorde dat dat de lijkenopruimers van de zee zijn bleeeeeh!

    Kheb net 20 min op zn kop gelegen, echt comfi lag het dus niet, maar mss helpt het beeb te draaien i hope so, hoef ik me daar teminste niet meer druk om te maken.

    Mijn huilbui is gelukkig over maar net zoals meer van jullie heb vanmiddag geslapen en kan nu dus niet slapen dus ga ff lkkr aan de wiener melange.

    Slaap lekker wie al naar bed gaat/is!
     
  12. Miss Sil

    Miss Sil Fanatiek lid

    19 jan 2008
    2.513
    0
    0
    Arnhem
    neemt een taxi je wel mee?
    mijn schoonmoeder zegt dat ze dat niet willen, rotzooi en bang dat jein de taxi bevalt maar een ambulance bellen is ook weer zoiets.
     
  13. monkeylove

    monkeylove Niet meer actief

    Ik zie het wel. Het is een ritje van 5 minuten dus dat scheelt...
     
  14. monkeylove

    monkeylove Niet meer actief

    Ik zeg gwoon niet dat ik aan het bevallen ben :p ahahaha...

    IEw palingen de lijkenopruimers van de zee :confused: vandaar die schimmelsmaak :)
     
  15. Miss Sil

    Miss Sil Fanatiek lid

    19 jan 2008
    2.513
    0
    0
    Arnhem
    Vies he kvond t ook altijd al btje gekke smaak en zo glibberig, maar na dat verhaal no way geen paling mee hoor.

    ja dat kan ook nog, zit je daarte puffen op de achterbank met een toeter van een buik, neee ben niet aant bevallen :) . Ach ja mijn schoonmoeder heeft vast geen gelijk, als ze je weigeren en er gebeurt wat worden ze geclaimt dus ze nemen je lijkt mij wel mee.
     
  16. monkeylove

    monkeylove Niet meer actief

    Jah ze nemen me wel mee hoor...

    Haha ik zie je trouwens al op je kop staan...
    Wanneer gaan ze proberen die kleine te draaien?
     
  17. Miss Sil

    Miss Sil Fanatiek lid

    19 jan 2008
    2.513
    0
    0
    Arnhem
    ja nou ik sta niet echt op de kop hoor, met die kussenhandjes van me zeker hehe, dat gewicht kunnen ze niet meer dragen.
    ik ga dan op de bank liggen en leg onder mijn billen en benen veel kussens zodat de baby zeg maar zo veel mogelijk op de kop ligt.
    Woensdag moet ik naar de gyn, ik hoop echt dat t niks medisch is en dat die kleine van mij naar beneden duikt en meteen een verdieping lager want dat bolletje van m tussen me ribben is ook niet alles haha.
     
  18. Miss Sil

    Miss Sil Fanatiek lid

    19 jan 2008
    2.513
    0
    0
    Arnhem
    Mijn vriend kwam net trouwens ff thuis, die kan ook niet slapen, hij zei dat hij een klootzak is en mij niet verdient, aahw hij had tranen in zn ogen. hij vind de verandering en de spanning dat er een kleintje komt gewoon heel moeilijk denk ik, en ik ben nu ook niet een van de makkelijkste helemaal nu met me zwangere buikje!
    maar hij is er wel heeeel blij mee, gelukkig :)
     
  19. patricia34

    patricia34 Bekend lid

    19 nov 2006
    883
    0
    0
    Brabant
    Mogguhh :rolleyes:
    Pffff wat een nacht zeg.....Sinds gisterenavond heb ik ineens last van aambeien! :( :( :(

    Heeft iemand tips/ trucs? Doet echt zeer! :cry:

    Ik ga nu es wat op mn gemakkie teruglezen....als ik zolang kan blijven zitten... :)
     
  20. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    Hier een vroege vogel. Ben er na een dik uur draaien en doen maar uit gegaan. Alles voelt vervelend ff aan mn lijf. Heb mega-onrustige benen, last van mn maag en kotsmisselijk van het etentje van gisteren en uk is zo druk aan eht duwen dat het erg pijnlijk is. Met andere woorden, ik ben het ff spuugzat. Ben alleen maar moe en wil zo graag slapen en dat is nou juist het enige wat niet lukken wil.
    Einde klaagzang van San die ff in een megadip zit.
     

Deel Deze Pagina