verder even een echo berichtje ben helemaal overstuur, Genaro spuugt alles uit, niet gewoon een mondje terug nee met een boog, een harde straal, soms meteen na de voeding soms een uur later. Weet niet wat ik moet doen, stomme internet kun je ook niks vinden! Moet ik nou de dokter bellen of wachten tot hij "vraagt" om nieuwe voeding? hij zat echt te kokhalzen zo zielig!
heb de dokterspost gebeld en word zo door de dienstdoende huisarts terug gebeld, maak me zorgen omdat hij zo klein is, straks droogt hij uit van al dat overgeven.
Goedemorgen, Susanne, wat balen zeg dat het niet goed door heeft gezet. Nu moet je thuis maar weer afwachten? Het blijft zo ook wel spannend, ook ivm jullie trouwdag! Sterkte, meid! Silla, wat een verhaal zeg! Fijn dat het wel goed lijkt te zijn met Tygo. Wwat een prachtig mannetje trouwens! Miss Sil, goed dat je even gebeld hebt. Ik heb er verder ook geen verstand van, maar is het geen reflux? (dat is het eerste wat mij te binnen schiet). Ingrid, rot voor je dat je zo slecht slaapt en zoveel last hebt van vocht vasthouden. Misschien is het idd dan handiger om even de vk te bellen als het echt zo'n pijn doet! Minka, ik kan ook echt niet tegen dierenleed. Ik zag een stukje op tv en heb direct weggezapt. Ik word altijd zo verschrikkelijk kwaad als ik zoiets zie/hoor en kan ook echt overstuur er van raken! Verder weet ik het even niet meer. Ik had toch wel wat babynieuws verwacht met al die rommelende dames. Trouwens heeft Nance zich nog gemeld, die moest gisteren toch naar de gyn?
veraatje dat is toch n mondje terug geven? dit doet ie met kracht er komt n hele boog uit, ook zie je dat hij zich slecht voelt, verkrampt helemaal en kreunt hard. de dokter zei dat ik de volgende voeding moet afwachten
Tja, ik heb er ook geen verstand van Hier staat iets over reflux: http://www.babycentrum.com/index.php?id=250 Maar goed, je kunt beter naar de dokter luisteren.
dat kan het zijn ja, ik d8 dat dat alleen mondje terug geven was, maar is ook spugen, die klachten heeft hij ook ja! ik ga nu even de HA bellen.
Goedemorgen allemaal... Ook hier heeft het gisteravond weer gerommeld.. Nu steeds lage rug en buikpijn.. Net of ik ongesteld moet worden.. Ben benieuwd.. Susanne, wat jammer nou! Kop op meid, het duurt vast niet lang meer... Miss Sil, wat vervelend zeg! Hopen dat je snel wat weer hoort.. Nou, ik duik nog ff mn bedje in.. Liefs Wendie
Susanne: Kan me voorstellen dat je gefrustreerd bent, maar 't is in ieder geval onderweg toch ? Met 4/5 cm kan 't nooit lang meer duren of kan je daar nog 'n tijdje mee rondlopen? Sterkte in ieder geval ! MissSil: hoe is 't afgelopen met de voeding? Lijkt me eng zeg, groot gelijk dat je de ha heb gebeld ! Silla: Mooi dat je weer thuis bent, inderdaad 'n horrorverhaal.. maar 'n knap ventje heb je hoor ! Veraatje: Nog 'n keer de weeëndans doen anders? Misschien helpt 't .. En voor mezelf: JEEEEEEE 38 weken
Mirjam, gefeliciteerd met je 38 weken! Je mag van mij de weeëndans doen , wie weet helpt het! (ik zou het nog leuker vinden als je het dan ook filmt en hier online zet ) Wendy, slaap lekker nog even!
Goeiemorgen Dames.... Zo de lijst is me net ff voor.... Was nog aan het terug lezen van gisteren, was beetje geschrokken door de gyn, maar nu weer bekomen en denk zal eerst ff melden bij Veraatje @Suzanne: Hoop dat het doorzet en na 4cm ontsluiting schijnt het per uur 1cm bij te kunnen komen, dus zal voor je duimen..... Gistermiddag bij gyn geweest met de vraag van mijn vk om over te gaan op inleiden. Had dit antwoord niet verwacht maar ben er wel blij mee..... Nadat ze me behoorlijk bruut gestript had(in totaal 4x nu) en een echo, ging ze meteen bellen met de afdeling...... Mocht onze kleine meid, maandagmorgen om 07.45uur nog niet geboren zijn dan wordt ik ingeleid Gisteravond door het strippen en door de zenuwen veel last gehad van harde buiken, naja eentjuh die gewoon dik 2 uur aanhield Vannacht ook steeds wakker gelegen en vanmorgen om 06.15 er al weer uit...... Ik ga ff koffie drinken.....
Hey nachtbraker, ik hoop dat je nu nog even ligt te slapen hoor, want dat zijn geen tijden meer! Over dikke voeten. Bij mij is het ook zo erg. Het doet zeer en als je eraan komt voelt het alsof het 1 grote blauwe plek is. Mijn vlos maakte zich er van de week ook zorgen over en zei dat er maar weinig is wat je eraan kunt doen. Ja, omhoog, omhoog en nog eens omhoog. Die van mij worden ook niet meer echt minder dik na een nacht in een opgehoogd matras (heb er nu 2 kussens onder het voeteneind liggen). Er is nog 1 optie, maar die zie ik ook niet echt zitten en dat is steunkousen. Die helpen schijnbaar wel bij het lopen. Mijn vlos zei dat als ik niet het grootste deel van de dag + de nacht omhoog ging zitten, dat ik na de volgende controle niet meer mag of kan lopen straks. Daar schrok ik dan wel weer een beetje van, dus ik probeer het wel zo veel mogelijk te doen. Aan de andere kant duren de dagen toch al zo lang, dus ik ben al blij als ik ff wat boodschapjes kan doen of even eruit ga. Misschien heeft jouw vlos nog wel goede tips, zo ja, dan hoor ik ze ook graag. Succes ermee, Lientje
silla, meid wat heb ik een respect voor jou! wat een verhaal! Hoop dat je dat allemaal snel kan verwerken! maar je mooie ventje maakt vast veel goed!geniet ervan he! heb het idee dat mijn katten mij beter in de gaten aan het houden zijn. gisteren heeft kat 4 uur op schoot in mijn armen gelegen (doet ie normaak bijna nooit) en bleef de hele dag in de buurt. en vannochtend poes op mijn buik en mij strak aanstaren en toen ik op mijn zij ging liggen kreeg ik een buikmassage van poezenvoetjes. (heel zachtjes duwen en tikken ) geen idee wat die beesten hebben! hoop dat iedereen een goede nacht heeft gehad. hier behalve rugpijn redelijk! maar rugpijn is praktisch standaard, dus geen bijzonderheden! heb net teruggelezen, maar weinig blijven hangen hoor! alleen iets over bedgym na 2 weken.... pfoe da's snel! dacht dat je er 6 moest wachten! tsjonge straks ook weer over na gaan denken, anticonceptie da's wennen! gek genoeg gymmen wij de laatste 2 weken wat meer, maar het wordt wel steeds creatiever om een houding te vinden tsja, je moet toch blijven sporten he (al si wat meer niet vaak hoor, 't is waar je vanuit gaat he) komt vanmiddag een vrouwtje van zw-gym lekker koffiedrinken. die is over 6 dagen uitgerekend, maar uk nog niet ingedaald. lijkt me naar! liefs rensie
superspannend ben benieuwd succes susanne (voor als het nog nodig is, ben nog niet helemaal bijgelezen)
Susanne, heel veel sterkte vandaag! Hoop dat het door wil zetten! Silla, wat een verhaal, maar Tygo maakt vast een hele boel goed!
Goedemorgen Susanne wat jammer nou! Ik hoopte op babynieuws , nou het duurt vast niet lang meer, maar wel frusty... Veraatje... Ben je nou nog online? Je moet een gaan bevallen hoor! Jeetje Nance, dat strippen... brrrrrrrrrr.... Hier doen ze het niet zo snel omdat het vaak niet werkt en pijn doet... Ben blij met de flesvoeding hoor! Mayron moet nog wel op bepaalde tijden flesvoeding hebben. Heb hem vannacht om 12 uur een voeding gegegen, toen heb ik hem rond een uur of 3 wakker gemaakt om een voeding te geven en vanmorgen moest ik m om 8 uur wakker maken voor een voeding en daarna slaapt ie iedere keer vrolijk verder... Heb m nog maar 2x een klein huiltje horen doen sinds die geboren is en jah, als ik z'n luier uitdoe heeft ie een hekel aan dan gaat ie huilen maar zodra hij weer 1 aanheeft stoptie met huilen... Nog rommelende meiden hier? Rommelaars, het kan in ene gebeuren! Ik hoop op een baby vandaag
Miss Sil, hoe is het nou met Genaro? En met jou? Silla, meid wat een verhaal! Echt erg. Heel knap van je hoor en nogmaals ontzettend gefeliciteerd met het prachtige resultaat! Susanne, balen zeg! Ik was er van overtuigd dat we babynieuws van je zouden hebben. Maar goed, ik zie dat je je moed weer hebt verzameld en dat je er het beste van gaat maken. Goed zo! En gefeliciteerd met je 37 weken! Nance, o, wat spannend meis! Ben benieuwd of je de maandagmorgen gaat halen of dat je van het weekend al nieuws voor ons hebt! Wel fijn dat ze je relatief snel gaan helpen. Vera, jij staat op nummer 1 hoor, dus ik hoop dat het bij jou snel op gang komt! Rensie, inderdaad een raar idee om weer over anticonceptie na te gaan denken! Voor ons is het de laatste, dus de keus wordt dan wat uitgebreider. Mirjam, gefeliciteerd met de 38 weken. Het gaat opschieten voor je. Doe je wel rustig aan met werken? Liefs, Lientje
ML, fijn dat je blij bent met de flesvoeding. Een happy mama zo te horen! Het spijt me dat ik nog online ben, zou ook wel anders willen. Lientje, is het gerommel bij jou helemaal opgehouden? Mijn vlos zegt ook altijd alleen maar voetjes omhoog. Maar ten eerste heb ik daar niet de hele dag tijd voor en geen zin in en net wat jij zegt, ik lig de hele nacht met de voeten omhoog en het helpt toch niks!
he gat meis! dat schiet dan ook niet op, maar niet alle ukkies dalen in voor de bvalling he! misschien trampoline gaan springen om die kleine naar beneden te hoppen!