Fijn dat Mika het zo goed doet Daantje! Blijf goed opletten hè met je borsten dat je geen ontsteking krijgt.
Zielig hoor al die krampjes. Woon helaas niet in de buurt van Duitsland anders had ik het ook wel gehaald. Knuf voor jou en Mees.
deze levert ook in nl en belgie... http://www.st-josef-apotheke.de/nederlandse_klanten/sab_simplex.html
Lekker snoeppie hoor! Fijn hè dat Tinypic programma zodat zelf a technische mensen zoals jij en ik kunnen spammen.
zou wel leuk zijn David zei een paar weekjes terug al dat hijdacht dat het de 23e zou worden... OH hoop het echt!
Nance als je naar "Over deze site" gaat (staat boven de Lounge) en kijkt dan bij de vraag van Moaatje en het antwoord van Kwebbeltje dan moet het je lukken. ML en ik zijn je voor gegaan en ons lukte het ook.
Had ik ook al geprobeert, in je voorbeeld lukt het wel maar als je het wilt plaatsen krijg je een melding dat je er maar 1 mag plaatsen in een bericht.
Had ik dat gisteren ook niet al gelezen? Suc6 straks en ben benieuwd wat die plek is. Wat voor anticonceptie ga je doen?