Wou dat ik je kon instralen met lekkere flinke weeen, maar helaas Hoeveel dames lopen nu nog overtijd..? Ik heb het gevoel dat voor volgende week dinsdag deze topic op slot kan!
Las op haar Hyves dat een juli 2008 mama (mirjan) ook is bevallen. nu mag iedereen het horen, sintia is geboren 21-7-2008! Meid je heb niet veel met ons meegeschreven, maar als je dit leest: Van harte gefeliciteerd met jullie dochter Sintia! Mooie naam!
Goodmurning... Nog geen baby's Wel leuke foto's Ik zie in Mayron zijn oogjes wel kleine bruine streepjes maar nu zijn ze zow... Wat denken jullie dat ie voor kleur ogen krijgt?
Agossie kijk hem nou liggen in zijn luier hihihihi! Nilo heeft nu grijs-blauwe ogen, maar die krijgt ook van die dunne bruine lijntjes dus denk dat het langszaam naar bruin gaat veranderen..
Silla, succes met je dagplanning hopelijk slaat het aan! Mone, balen meis geen juli baby, maar augustus babies zijn ook heel lief hoor! En wat is een mooiere datum dan 1 augustus, dus kom maar hoor beebje en maak je moeder blij. Patricia, zo Nilo maakt een flinke inhaalslag met zijn gewicht! Lieve foto's! Ga je nu ook aan de swaddle me? Ik mag Roan niet inbakeren omdat zijn broer een heupdysplasie heeft gehad en hij daar dus ook kans op heeft. En met inbakeren worden de beentjes te veel gestrekt en dat mag dus niet bij die afwijking. ML, ik denk bruine ogen! Roan's ogen zijn ook weer erg veranderd van kleur er is nu een lichte ring rond zijn iris met felblauw, stiekem hoop ik dat dat de kleur gaat worden want dat heeft mijn nichtje ook en die heeft echt prachtige ogen. Pfff word helemaal gek van Damian, eerst wilde hij gisteravond niet slapen waardoor ik de hele avond of met hem of met Roan bezig was. Dit gebeurt nu altijd als Dennis een avondje weg is lijkt het wel GRRRR En nu is het net een kleine stuiterbal, rent in het rond te gillen. Gelukkig komen mijn ouders hem zo ophalen voor een dagje uit. Even rust pfffff Nou ja Roan is nogal mekkerig geweest de hele nacht en het lijkt vanochtend niet veel beter dus waarschijnlijk zal ik hem wel de hele ochtend moeten sussen. Totdusver mijn klaagverhaal
@ Niesje, ja ik ga ook voor de Swaddle me. Klopt, ik kreeg gisteren ook een hele lijst met DON'Ts ivm inbakeren. Blijk dat ze de eerste 24 uur na een vaccinatie ook niet ingebakerd mogen worden, ook niet als ze een luchtweginfectie hebben enz. En die doeken kost echt veel tijd om ze in te pakken en uit te pakken, en vooral 's nachts heb ik daar geen behoefte aan..ben ik een half uur bezig, om alleen even een luier te verschonen Ben trouwens net ongi geworden, aan de ene kant vind ik het wel lekker want dan kan ik volgende week met mijn pil gaan starten. Voor mijn zwangerschap zat ik met mijn cyclus ook rond deze periode hihihihi Aan de andere kant sluit ik nu hiermee echt mijn 'zwanger zijn' af en dat geeft wel een dubbel gevoel!
inderdaad maar als ik de bevalling in het zh had moeten doen dan was ik sowieso naar een ander zh gegaan, om de negatieve ervaringen die ik destijds bij maud had
gefeliciteerd met jullie dochter is wel lekker aan het gewicht begrijp ik het goed dat het toch nog spontaan begonnen is? hoop dat je alweer een beetje uitgerust bent. laat je nog maar lekker verwennen door kh en geniet er van
heb je hem bij het maken van deze foto verteld dat hij naar de kinderarts moet? maar dat je de 6e pas terecht kunt is toch een week later. wat dacht de ha dan dat het was, omda hij je toch doorstuurt
Wat zielig voor hem en wat kun je je dan als ouders machtloos voelen hè. Ik hoop echt dat ze snel er achter komen wat het is en dat hij weer lekker rustig mee naar huis kan. Dikke knuf voor jullie alle 3.
jeetje zo'n mooi begin en dan aan het einde zo'n tegenvaller, maar goed dan dat je toch besloten had om in het zh te bevallen. fijn dat het nu alleaal zo lekker gaat
Gooi het er maar uit hoor dat mag hier onbeperkt! Ik beloof dat ik je niet zal sms-en. Ik wacht wel tot je mij smst. Knuf voor jou!