@ keniaatje heel veel sterkte! Nou hier beginnen de kwaaltjes nu echt te komen.. Vanmorgen heel beroerd.. Kon bijna niet zitten.. Heb dus lekker op de bank gelegen.. Net even lekker een warme douche genomen en voel me een stuk beter! Oh ja nog even over kleding.. Ik ben niet dun van mezelf.. Heb best wat overgewicht.. Nu had ik broeken gekregen van een vriendin zit echt heerlijk niks straks aan mijn buik alleen gaat mijn buik er zo in uitzetten.. Wat ik toch niet echt leuk vind.. Want dat is niet van de zwangerschap zeg maar.. dus ga nog heel lang wachten (voor zolang dat kan) om ze echt aan te doen.. Nog 6 dagen tot onze eerste echo! Ben heel benieuwd! Er zit namelijk bij mijn vriend tweelingen in de fam! Hoe gaat het verder met jullie?
vind het allemaal zo'n wonder! Helaas ben ik veel ziek eigenlijk al vanaf het begin van mijn 5de week....ze sturen me zelfs naar huis vanuit mijn werk omdat ik zoveel kokhals..... heeft iemand anders daar ook al zo vroeg last van gehad? x
Heej hier weer melding van de spuugbrigade Kwam ff kijken of Silla al wat gemeld had van d'r echo! Keniaantje heel veel sterkte! Vreselijk om te horen Austin, t kan heel goed zo vroeg hoor, ik heb ook al klachten sinds de 5e week t word alleen nog steeds erger hier, das minder. Nou nog geen Silla zie ik Probeer het straks nog wel ff Duim mijn duimen eraf voor d'r!
Keniaantje ik wens je heel veel sterkte toe. Wat een verdrietig berichtje. Mrietje, bij mijn mk was het vruchtje ook kleiner. Bij 7 weken had het de afmeting van 5 weken. Bij de laatste miskraam was ik net 7 weken zwanger. Ik had die ochtend een echo en het goede nieuws was een kloppend hartje, maar het rare was dat het vruchtje maar 3 mm was. Volgens de echoscopiste kon ik dus geen 7 weken zijn, maar ik wist zelf wel beter. Ging dus met gemengde gevoelens naar huis. Diezelfde avond begon ik bloed te verliezen, dus het zat toch niet goed. Etje ik ben ook minder misselijk dan vorige week, maar af en toe voel ik het soms toch weer even. Misschien omdat ik nu griep heb en zowieso niet fit ben en heel rustig aan doe.
Ja, af en toe voel ik een kleine vlaag. Ben wel erg moe. Ben er achter gekomen dat er hier een bed staat op het werk, waar ik gebruik van mag maken. Dat ga ik morgen tussen de middag eens doen. Ben zo moe steeds rond 12 uur. Tis wat.....
hoi meiden, hier nog iemand in de ziekenboeg. M'n keel voelt als schuurpapier sinds gisteren. Ik dacht eerst dat het door m'n werk kwam (te hard geroepen etc) maar vanochtend was het nog erger. Dus me maar ziekgemeld. M'n hoofd zit ook zo vol. Gelukkig valt de misselijkheid mee vandaag. Dus hopen dat dat zo blijft, ondanks dat dat een beetje eng is, maar toch. Mijn echo is trouwens verplaatst van maandagavond naar zaterdag, eind van de ochtend! Dit omdat ze echoscopiste er onverwachts niet zou zijn op de afgesproken dag. Dat was wel even balen, omdat het in eerste instantie niet verzet kon worden naar de dagen die ik wilde, maar uiteindelijk is de echo nu iets naar voren gehaald . Dus nu is het nog maar een half weekje! Zo spannend ! @keniaantje, jee wat verdrietig meid, al zoveel mensen hier bij wie het mis ging, ik verwachte niet dat er nu nog meer mensen zouden komen. Heel veel sterkte!
Ja, ik ben ook niet echt vooruit te branden. Ook in huis doe ik veel minder, terwijl ik normaal altijd wel iets wil doen. Ach is ook best lekker. Helaas geen bed op het werk, maar wel thuis, dus ga zo even een beetje uitzieken. Waar blijft die echo uitslag toch?
LADIES! Het hartje klopt! Volgens de meeting is het vruchtje ter grote van 7 wkn. Maar moet over 2 wkn terugkomen voor een nauwkeurigere meting! Ik durfde niet op het scherm te kijken, mijn mannetje keek mee...toen de echoscopiste zei: "ik zie wat en een kloppend hartje! Barste ik in tranen uit...van geluk uiteraard! Nou ben nog ff aan het na genieten hoor! Spreek jullie later!