Juli 2008 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door go4baby, 20 okt 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Patricia01

    Patricia01 VIP lid

    31 okt 2007
    6.577
    0
    0
    Office Manager/Freelance model
    Zuid Holland
    :confused: lange meid!
     
  2. Silla

    Silla VIP lid

    31 jan 2006
    11.064
    0
    0
    Noord - Holland
    Ola chica's...

    Sorry ff een ego berichtje...

    Gisteravond ging Hugh weer de hort op :rolleyes: want hij is vandaag en morgen vrij..er is bij ons in 't naastgelegen dorp FEESTWEEK (daarvoor heeft Hugh dus speciaal vrij genomen)...het is ong. 10 lopen vanaf ons huis, normaliter zijn wij er niet weg te slaan maar ja nu heb je een kleintje.

    Tygo dronk gister (denk ik) door de warmte niet 1 fles leeg. Dusss jullie raden het al...vannacht om 3 uur kwam ie...en om 6 uur maar dat heb ik weer weten uit te rekken tot 7 uur. Maar goed weer geen fles leeg.
    Daarna zijn we met z'n 3en in een "coma" gevallen hi hi.

    Vandaag is de kinderfysio weer aan huis geweest. 't Lukte Tygo niet om wakker te blijven maar het ziet er allemaal goed uit volgens de peut. Ze komt in September nog 1x langs en dan is het leuk geweest hihi.

    Maar ja...ff terugkomend op de FEESTWEEK...vandaag is er "Paarderennen" dat is DE LEUKSTE DAG van de Feestweek, maar het regent nu weer! ! En ik WEIGER in de regen te staan. Maar ja aan de andere kant...mama heeft ook wel weer eens zin in een "verzetje" en iedereen weer ff zien die je ook alleen maar op de Feestweek tegenkomt.
    Tygo is al bijna een uur bij mijn moeder...maar ja als ik zo naar buiten kijk...wordt het weer er ook niet beter op....GRRRRRRRR wat irritant!
     
  3. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Dat je nu weer wat meer gaat vloeien is heel normaal, ik geloof dat heel veel het hier hebben gehad waaronder ik zelf. Je begint weer wat actiever te worden en dan ga je ook wat meer vloeien.
    Ik zie ook nog erg witjes maar heb ook bijna geen zon gezien dit jaar.
     
  4. Patricia01

    Patricia01 VIP lid

    31 okt 2007
    6.577
    0
    0
    Office Manager/Freelance model
    Zuid Holland
    Zit even met een schuin oog onze openingswedstrijd te kijken bij de Olympische Spelen. Maar als iemand Nederland niet zou kennen, zouden ze nog denken dat we een exotisch land zijn! Roy Makaay is de enige blanke man in het gehele elftal :)
     
  5. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Kwam het dan wel van de venkelthee?
     
  6. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Pf belt me moeder net om me even te vertellen dat ze misselijk word van de foto van mijn oma en Indi! Ze heeft namelijk ruzie met mijn oma en ik had op de babysite van Indi een foto van hun tweetjes erop gezet. Gelijk met een verhaal dat nooooooooit iemand naar der luistert en dat mijn oma niet te vertrouwen is etc pffff daar word je echt niet vrolijk van, van dat gezeik. Ik bepaal toch zelf wel met wie ik omga?
     
  7. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    :)
     
  8. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Of hij schreeuwd het zo hard uit dat het hele ziekenhuis het weet. :)
     
  9. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Heb net de huisarts opgebeld, als de vk niks wil geven dan misschien de huisarts wel. Nou kreeg de assistente aan de lijn en die vroeg meteen of ik nergens anders last van heb en schijnt het niet echt te vertrouwen met de misselijkheid volgens mij want moest mijn nummer achterlaten en nu word ik straks nog terug gebeld. Vraag me dus af wat er nu gaat gebeuren, zou toch eigenlijk te gek voor woorden zijn dat een huisarts wel iets zou doen en onderzoeken en een vk niet?!
     
  10. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Klopt, wij hebben dan en/en dus helemaal veilig alleen nu nog niet want het duurt een keer of 20 voordat het helemaal uit zijn systeem is.
     
  11. Patricia01

    Patricia01 VIP lid

    31 okt 2007
    6.577
    0
    0
    Office Manager/Freelance model
    Zuid Holland
    Wat een rare reactie van je moeder :confused: Je bepaald dat toch lekker zelf! Hoe zou zij het vinden als je haar kleinkind bij haar weg zou houden omdat b.v. een ander familielid ruzie met haar heeft..
    Als ze zich stoort aan die foto, moet ze er maar niet naar kijken. Indi heeft net zoveel recht op haar overgrootoma als haar oma, toch?
     
  12. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Zielig hè. :cry:
    Maar hij is wel solidair met jou. ;)
     
  13. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Dat zou natuurlijk ook nog kunnen :) :)
     
  14. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Dat dacht ik dus met Sven ook die durfde vorig jaar nog niet eens in de draaimolen op de kermis.

    Er is ook een speeltuin en iets met water voor als het warm weer is.
    Hij zou zich daar wel vermaken denk ik.
     
  15. Patricia01

    Patricia01 VIP lid

    31 okt 2007
    6.577
    0
    0
    Office Manager/Freelance model
    Zuid Holland
    Vind het ook een rare actie van je VK, een hoogzwangere die al 2 dagen over de pot hang...kan nooit goed zijn :( Je kindje pakt wel als eerste de belangrijkste voedingsstoffen maar als jij het er al snel weer uitgooit, hebben jullie beide niets :(
    Ben benieuwd wat de dokter gaat zeggen of doen...laat je het ons even weten?
     
  16. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    ja lief he, vroeg al of hij ook bijna ging bevallen maar ja is een mannetje he dus dat werkt niet :) :) :)
     
  17. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Ja dit gaat al jaren zo, ik vind dat het iets tussen hun is en dat ik er niks mee te maken heb! Als ik ruzie heb met mijn zus ofzo zou ik ook niet van haar verwachten dat ze dan ook gelijk geen contact meer heeft met haar! maar ze kan gelijk zo zielig doen dat nooit iemand naar haar luistert en dat ze zoooo zielig is!
     
  18. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Zo dan! :confused:
    Had je in ieder geval goed gemeten.
    En zat het inderdaad in dat gebouw bij de tramhalte?
     
  19. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Zodra ik meer weet horen jullie het ook!
     
  20. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Nee alleen als het over zijn gezicht loopt.
    Als hij maar een paar druppels in zijn mond krijgt dan verslikt hij zich en is het hek helemaal van de dam. :(
     

Deel Deze Pagina