wat ons ook aangeraden is (of eigenlijk moeten doen) is per slaapje het hoofdje van kant wisselen. kun je eventueel makkelijk met een knuffeltje onthouden. daar waar het gezichtje ligt leg je het knuffeltje neer. en als dat wisselen niet lukt dan is het het beste om op de tegenovergestelde kant te voeden werd mij van de week verteld.misschien kun je hier wat mee
kreeg van de week te horen van de wijkverpleegkundige dat er ook wel 4 uur tussen mag zitten. dan krijg je dus dater wat meer in de fles mag omdat je aan het einde van de dag een voeding minder hebt gehad. bel er eventueel nog eens achteraan als je het zeker wilt weten
Kun je dat gewoon halen bij de drogist? Wil liever niet te veel expirimenteren, straks heb ik een overvloed
Ook maar niet bij avondeten dan . Maar ik drink de laatste dagen niet zoveel melk en mnr heeft al een paar dagen bijna geen krampjes, of het an het melk ligt weet ik niet, maar het lijkt er wel op.
Gaat echt stukken beter sinds een week. Zelfs de peut was erg verbaasd over de vooruitgang van de laatste 2 weken. Heb zelfs zonder rolstoel door een pretpark kunnen banjeren (heb nu nog steeds wel last maar het is dragelijk). En hoe is het met jouw bekken?
Hoop dat ze nog lekker bij haar vader zit want thuis was het echt niet meer te doen. Vind het echt erg hoor als iemand in zo'n situatie beland en zeker met een pas geboren babytje.
Nou... Ik heb een kolf gekocht hoor een handkolf van avent. Nu maar eerst uitzoeken hoe alles moet eerst in bad 8)
hier nog een paar tips voor je (zit zelf ook een beetje met hb) floradix werd mij geadviseerd door vk geen melk bij het eten maar jus d'orange, want melk breekt ijzer af en jus d'orange neemt het juist extra op. verder is spinazie ook ijzerrijk. en volgens mij vergeet ik nu nog wel het een en ander succes ermee
dat heb ik ook een keer gehad van de week. bij de nadere 2 is me dat nooit gebeurd alleen morris wou nog wel eens mij onderplassen. dus ik ken he nou allemaal. onder poepen plassen en spugen en het is allemaal even vies als puntje bij paaltje komt. ik laat het gewoon zitten
Roeland heeft laatst al voor me gebeld naar de vk maar die maakt blijkbaar ook niet zoveel indruk Maar we hebben hier 6 verschillende vk's en volgens mij ligt het er ook wel aan welke vk je aan de tel. krijgt en heb ik tot nu toe gewoon elke x de verkeerde aan de tel gehad. Hang nu op de bank met een nat washandje op mijn voorhoofd en zal vast debiel staan maar voel me er wel wat beter door dus blijf denk ik maar zo de hele avond hangen.