hoeveel voedingen op een dag krijgt ze dan. hopelijk gaat het inbakeren jullie meer rust brengen. was vast wel fijn om weer te twirlen of niet, ondanks de spierpijn die je nu hebt
Eindelijk ja.. nou jah hij geniet er dan wel van (hoop ik) Lekker, Novalie slaapt, teminste ze huilt niet in elk geval (misschien staat ze in bed te springen, weet ik veel wat babies kunnen als je even niet kijkt)
En WELTERUSTEN Karsten! vannacht niet te veel je ouders klieren! lekker gaan slapen! (ik trek nog even aan een denk beeldig muziek ding)
soms dan kraakt de wieg zo.. dat ik denk dat ze een pyama party houd jor smokkeld de chips naar boven..
een echte bos, iedereen zegt ook het zelfde, Ow is het geboren? (ja ik hang niet alles aan de grote klok hier haha) SJEMIG was een bos haar! en dan zeg ik GOH je bent de eerste die het opvalt!
Voor Novalie met speen (en ik maar niet snappen waarom ze smorgens de fles niet hoeft) en jor met rietje