Juli 2008 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door go4baby, 20 okt 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    Wat leuk, al die kattenliefhebbers hier. We hebben zelf ook 2 katten. Beiden zijn graag buiten, maar sinds we hier in de buurt een 'killerkat' hebben rondlopen die onze katten dusdanig toetakelt dat we er steeds mee naar de dierenarts kunnen om ze te laten oplappen, laten we ze niet meer buiten. Wordt een beetje een erg dure liefhebberij anders. Helaas weet niemand van wie die kat is, dus de eigenaar van die kater kan er ook niet op aan worden gesproken.

    Toen ze nog buitenkwamen waren ze gelukkig wel makkelijk binnen te krijgen.
     
  2. Patricia01

    Patricia01 VIP lid

    31 okt 2007
    6.577
    0
    0
    Office Manager/Freelance model
    Zuid Holland
    Wat een rotweer zeg :( regen, regen en nog eens regen bah bah!

    Niesje, leuk he :) Ik koop mij ook krom, deed ik al voor Björn maar voor de tweede ook pppfff gisteren een leuk overhemdje maat 50 gekocht hihihi. Ik let wel goed op wat ik nu koop omdat je nu nog veel wintercollectie heb, en het word in de zomer geboren..dus straks als de zomercollectie in de winkel hang pppff ga ik helemaal los :oops: en de kast hangt al meer als de helft vol, beetje proppen dan maar ;)

    Katten? Bah ik heb een hekel aan katten!
    Nee hoor, dat is een grapje..onze poes is vorig jaar overleden en ik heb daar zoveel verdriet van gehad :cry: was echt mijn meisje, altijd lekker 's avonds op de bank tegen of OP me liggen en knorren. Ze kwam ook niet buiten, ze durfde niet eens op balkon die schijterd :) echt een gezellige dikke oude knuffelpoes was het!
    Nu neem ik niet zo snel meer een kat in huis, de kattenbak mis ik dus echt niet en de haren ook niet...en nu met een tweede op komst zal het straks al druk genoeg worden.
     
  3. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    16 nov 2006
    24.463
    0
    0
    Twente
    ben ik wel weer een vreemde eend in de bijt maar ik heb een hekel aan katten, maar ja ik ben ook een hondenliefhebber...wij hebben 2 honden en hebben allebei een hekel aan katten omdat deze altijd onze tuin onderschijten en onze vogels in de voliere kapotmaken.
    Zolang mensen hun katten binnenhouden heb ik er geen problemen mee.

    Wij worden als hondenbezitters geacht om de hond aan de lijn te houden en ook als het nog even kan de stront op te ruimen en dan betaal je daar ook nog hondenbelasting voor...nee katten hoeven voor ons absoluut niet!
     
  4. Penny

    Penny Bekend lid

    18 jun 2007
    917
    0
    0
    Zuid Holland
    Liesje wij zijn samen de vreemde eenden dan!

    Ik hou ook niet van katten, kan er niets aan doen maar het idee dat ze eerst zo'n blikje stinkende Whiskas opknagen om zich vervolgens schoon te gaan likken vind ik echt zó ranzig. Honden vind ik leuk zolang ze buiten blijven. Wij hebben twee konijntjes in de tuin en verder vind ik het wel best.
    Als we ooit op een boerderijtje oid wonen zal ik wel een (waak)hond buiten willen.

    Veel vrienden van ons hebben honden, als die dan op visite komen, heb ik daarna direct de schoonmaak kriebels. Hoe laat ze ook weg gaan al is het midden in de nacht, ik moet eerst alles gestofzuigd hebben voordat ik kan slapen. Ok ok misschien een vorm van smetvrees, maar verder heb ik dat (helaas) nooit.
     
  5. Patricia01

    Patricia01 VIP lid

    31 okt 2007
    6.577
    0
    0
    Office Manager/Freelance model
    Zuid Holland
    Ik ben wel gek op dieren, al hebben we nu maar 1 hond en verder niet, maar heb leguanen, baardagamen, kat, paard, konijn, cavia gehad..niet allemaal tegenlijk hoor ;)

    Maar ook van andere honden heb ik overlast, die blaffen als bij de buren de bel gaan en ze zijn niet thuis. :evil: of baasjes die hun honden op straat laten poepen :evil: of honden die niet aangelijnd lopen en vervolgens mijn hond willen bijten :evil:
     
  6. ik heb het ook niet echt op katten.
    wij hebben hier binnen 2 konijnen.
    heerlijke beestjes, maar die gaan straks in het nieuwe huis wel naar buiten :D
    ben ik wel blij om.
    hier gaat het redelijk goed nu. heb me erbij neergelegd dat ik nu in de ziektewet zit.
    ben vanmiddag naar de kapper geweest!
    heb nu de onderkant van mn haar erg donker, daaroverheen donkermahonie en daaroverheen weer highlights.
    heel gaaf! vanaf wanneer kon jullie man trouwens (bij de eerste) het kindje voelen? hij kan niet w88!

    liefs wendie

    liefs wendie
     
  7. Niesje1980

    Niesje1980 VIP lid

    21 sep 2007
    6.596
    0
    0
    Noord Holland
    Ik ben ook gek op dieren.
    En net als Patricia hebben we ook de exotischere varianten gehad. Leguanen, Agamen, vogelspinnen, slangen etc maar de hobby werd te veel om bij te benen dus zijn we daar mee gestopt.
    Nu hebben we een Koivijver en 2 katten. Al word ik soms idd wel gek van de haren.
     
  8. Niesje1980

    Niesje1980 VIP lid

    21 sep 2007
    6.596
    0
    0
    Noord Holland
    Oja beginnen jullie ook dat gelukzalige zwangerschapsgevoel te krijgen?
    Bij Damian heb ik het nooit zo gehad, had zwangerschapsacne en bekkeninstabiliteit, maar ik zit nu echt op een roze of eigenlijk blauwe wolk.
    Heerlijk zeg!
     
  9. Silla

    Silla VIP lid

    31 jan 2006
    11.064
    0
    0
    Noord - Holland
    Hi ladies!

    Weer ff tussendoor op mijn werk ;)

    Ik heb voor zaterdag 1 maart een pretecho!

    Ben erg benieuwd hoe ons ventje eruit ziet!

    Groetjes
     
  10. lovelykids

    lovelykids VIP lid

    ook hier een dierenvriend.
    momenteel hebben we een vijver (kikkers en vissen), 2 katten, 3 halsbandleguanen en 2 skinken. tot voor kort hadden we nog meer maar dat hebben we om tijd- en ruimtegebrek weggedaan. we hadden namelijk op de zolder nog tokehs, baardagamen en oplurus zitten en er zouden nog gecko's komen. maar deze kamer wordt de slaapkamer van maud.
    een hond zal er bij ons niet inkomen. we hebben juist gezien bij ouders en andere familieleden dat het niks voor ons is.
     
  11. Penny

    Penny Bekend lid

    18 jun 2007
    917
    0
    0
    Zuid Holland
    Ok iedereen z'n tik zullen we maar zeggen.
    Haha, ik vind dat dieren buiten horen, maare... mag eigenlijk niets zeggen. Wij hebben twee klassieke bromfietsjes in de woonkamer staan :oops: en naast de kinderkamer is de computer annex bromfiets kamer waar er ook nog 2 inkomen.
    In ons oude huisje stond daar nog een motorfiets bij maar ik ben bang dat de boot zinkt als we die hier ook naar binnen halen. Haha. Ze stinken niet, geen benzine of oliedampen hoor, af en toe met de plumeau afnemen en klaar. Vraag me wel af hoe we het gaan doen als de kleine straks gaat kruipen. En ik was 4 maanden oud toen ik m'n eerste crossmotortje had, dus ik ben nu al stiekem opzoek voor Kruimeltje ;)
     
  12. NOU jaaaaa....mijn vriend belde net, Hij heeft Steijn opgehaald van het kinderdagverblijf en zei: Steijn was een beetje sikkeneurig vandaag en ze hadden bijna gebeld of we hem niet konden op halen!

    WAT! Omdat hij zijn dag niet heeft!? Betaal meer dan genoeg per maand voor die opvang. :evil:

    Ook als hij wat snotterig is altijd direct temperaturen want oh jee hij zal maar wat verhoging hebben ! Ik kwam daar een keer lag er een kind op de bank met rode hond..en dat mag dan wel?


    Ben trouwens een kattenmens, we hebben er 2 :)

    Ok nog heel even wat doen en dan met collega's uit eten en een borrel bij mijn baas thuis en......WEEKEND! Joepie donderdag lekker vrij :)
     
  13. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Nou dat hebben wij gelukkig helemaal nog nooit gehad.
    Vandaag juist weer een positieve ervaring.
    Maarit is de afgelopen week ziek geweest en gisteren voor het eerst koortsvrij. Dus vandaag lekker naar het KDV waar ze erg zin in had. Kreeg ik om 15.00 uur een telefoontje dat ze vanmiddag geslapen had (wat ze anders nooit doet) en toch weer warm aanvoelde. Niet of ik haar op wilde halen maar ze zouden het nog een uurtje aankijken en als het dan echt niet zou gaan dat we haar konden ophalen. Ze hadden niet getemperatuurd want dat vinden ze altijd zo sneu voor die kleintjes. Toch naar mijn gevoel geluisterd en haar na het telefoontje opgehaald. Bleek dat ze thuis toch weer 39.3C had. Was dus erg blij dat ze belde.
     
  14. bloem82

    bloem82 VIP lid

    5 sep 2007
    11.197
    601
    113
    Hier ook een grote dierenvriend :D en wij hebben twee katten ;)

    Het verhaal van de katten binnenhouden en hondenbelasting gaat voor mij niet op. De mensen met katten laten de mensen met honden geen belasting betalen hoor, dat mensen met katten geen belastinig betalen kunnen we ook niks aan doen.

    We moeten wat makkelijker worden met elkaar. Een kat legt misschien een keer een drol in de tuin van iemand anders en een hond legt hem heerlijk op de stoep waar ik weer in uitglijd, neee het mag niet, maar het gebeurd wel. En honden lopen net zo goed los als katten, kom er genoeg tegen zonder lijn, okay het baasje is er bij. Zo zijn er veeeel meer dingen, straks hebben we met zijn allen een keer een jankende baby waar de buren misschien last van hebben, moeten we de baby dan maar in een geluidsdichte ruimte doen? Want de buren hebben hier toch niet om gevraagd ;)

    Een kat kun je niet aan de lijn uitlaten, die loopt heen waar hij wil. Bij een hond kan dat wel. Tevens kun je een hond niet met een kat vergelijken, ze zijn zo anders.


    Maar goed, hihihi :p
    Onze katten komen nog niet buiten, ik durf niet zo goed, ben bang dat ze bv. onder een auto komen ondanks dat het hier heel rustig is en een echte kattenbuurt :oops:
     
  15. bloem82

    bloem82 VIP lid

    5 sep 2007
    11.197
    601
    113
    Christiea: Jeetje zeg, omdat ie een beetje chagrijnig is? Belachelijk :confused:
     
  16. Esther1986

    Esther1986 Fanatiek lid

    Hier hebben we een ontzettende lieve hond een berner sennen.. Mijn trots! (zie mijn album)
    En een ragdol bluepointkat.. Hele mooie al zeg ik zelf.. Maar ze is een kreng.. Wil niks van aaien weten.. Jammer genoeg.. :(

    Jeetje christie wat erg!

    @ Vergo, goed dat alles goed was!
    @ Sennia beterschap voor d'r!
    @ Knuffelkonijn, Heerlijk he even naar de kapper! Even lekker voor jezelf..

    Hier gaat het allemaal goed!
    Kan niet wachten totdat ik de uk wat ga voelen.. Maar geduld is een schone zaak!

    Liefs
     
  17. heidi77

    heidi77 Bekend lid

    12 aug 2007
    922
    0
    0
    niks ben schippersvrouw
    omg emmen
    zo verloskundige was alles weer goed 1.6 kilo aangekomen bloeddruk 100/69 dus prima baarmoeder 2 vingers onder de navel....
    hartje klopte weer prima.Met 34 weken wordt ik overgedragen aan de gyn...en ik had volgens haar met al mijn medische voorgeschiedenis gebeuren wel behoorlijke kans op weer een keizersnede....
    Nou 5-3 weer terug komen dan heb ik mijn 20 wkn echo ook gehad hopelijk heb ik dan niet meer een voorliggende baarmoeder maar dat zullen we dan wel zien....De babykamer is klaar heb nog geen foto kunnen maken dat doe ik morgen even dan is het wat beter te zien...en dan dus ook weer een buikfoto erbij....
    O ja en ik heb nu 1 kat waren er twee maar iemand heeft mijn noorse boskat gejat....nu hebben we catootje mijn dikkie dik van 22 jaar en die is super lief.....wij hebben ook nog een cavia nijntje genaamd die is van de meiden en hebben eerst toen ik zwanger was van nanouk ook nog een hond gehad maar nu doen we dat pas weer als we op de boerderij wonen met de tijd...
    nou dames straks komt de misschien nieuwe hulp in de huishouding kennismaken kijken of dat dat wat is....gr heidi
     
  18. TuttiFrutti

    TuttiFrutti Bekend lid

    13 jan 2008
    540
    0
    0
    begeleidster van mensen met een verstandelijke bep
    Pig-City
    Hallo allemaal,

    Hier ook een dierenvriend ;) in het bezit van 2 katten en een paard :D

    Gelukkig een hoop positieve geluiden in het topic... Het wordt echt een jongens maand juli,m leuk hoor. Misschien kunnen we ons eigen elftal gaan oprichten ;)

    Ik heb al die tijd het gevoel gehad dat we een jongen zouden krijgen, maar de laatste tijd heb ik vaak het gevoel dat het toch een meid wordt, echt heel raar... Mijn vriend denkt dat het een meid wordt. We zullen het zien. Ben meer nieuwsgierig naar die 20 weken echo ;) of alles wel goed is. Nog 3 weken, soms gieren de spanningen toch wel een beetje door m'n lijf, hebben jullie dat ook?
     
  19. Veraatje

    Veraatje VIP lid

    22 dec 2006
    12.414
    0
    0
    :baby: Overzicht Juli Mama's 2008 :baby:
    !!Gelieve het overzicht niet zelfstandig aan te passen zie info onderaan de pagina!!
    01-07-2008
    Niesje1980 - Noord Holland - 27 jaar - 2e kindje: zoon
    Veraatje - Groningen - 30 jaar - 1e kindje
    NinaVI - Rotterdam - 26 jaar - 1e kindje
    Nin0 - ? - 43 jaar - ?
    Etje - Deurne - 32 jaar - 1e kindje

    02-07-2008
    Claud27 - Brabant - 26jaar - 2e kindje
    Monkeylove - Zoetermeer - 33 jaar - 3e kindje: zoon
    Mandy80 - Overijssel - 27 jaar - 1e kindje
    duikster - Brabant - 31 jaar - 2e kindje

    03-07-2008
    Senninha - Utrecht - 29 jaar - 3e kindje
    Sas7 - Brabant - 36 jaar - 1e kindje
    Vergo - Weesp - 32 jaar - 1e 2 kindjes tweeling!!!
    lee74 - Zoetermeer - 33 jaar - 1e kindje

    04-07-2008
    Phemme - Friesland - 27 jaar - 2e kindje
    Memoiikke - Zuid Holland - 23 jaar - 1e kindje
    Tienagemum - Oost Vlaanderen - 15 jaar - 1e kindje

    06-07-2008
    Lientje10 - Gelderland - 38 jaar - 2e kindje: dochter
    Christiea - Enschede - 34 jaar - 2e kindje
    Nannie - Leeuwarden -23 jaar- 1e kindje
    Patricia01 - Vlaardingen - 28 jaar - 2e kindje: zoon
    Mirre - Zwijndrecht - 35 jaar - 1e kindje

    07-07-2008
    daantje86 - Utrecht - 21 jaar - 2e kindje
    Mrietje - Brabant - 29 jaar - 3e kindje: zoon
    Ramoontje - Noord-Brabant - 30 jaar - 2e kindje
    Esthertje80 - Beverwijk - 27 jaar - 1e kindje
    MarionW - Stadskanaal - 25 jaar - 1e kindje

    08-07-2008
    Susi - ? - ? - 1e 2 kindjes tweeling!!!
    Sann - Brabant - 34 jaar - 1e kindje
    Mama van Perine - Frankrijk - 34 jaar - 2e kindje
    Angel1978 - Neer - 29 jaar - 1e kindje

    10-07-2008
    Anne75 - Rotterdam - 32 jaar- 1e kindje
    Athina - Zuid-Holland - 25 jaar -1e kindje
    Mandarijn - Drenthe - 40 jaar - 1e kindje
    Anno niem - ? - 25 jaar - 2e kindje
    Sassa25 - Amsterdam - 25 jaar - 2e kindje

    11-07-2008
    Kwebbels - Utrecht - 22 jaar - 1e kindje
    Bloem82 - Drenthe- 25 jaar- 1e kindje

    12-07-2008
    Beastie - Langedijk - 32 jaar - 1e kindje
    Silla - Noord Holland - 29 jaar - 1e kindje: zoon
    Diavolo - Flevoland - 24 jaar - 2e kindje
    Mayo1982 - Hengelo - 25 jaar - 1e kindje

    13-07-2008
    Evi27 - Zeeland - 27 jaar - 1e kindje
    Jendo - Spijkenisse - 31 jaar - 1e kindje
    Athalia - Utrecht - 25 jaar - 1e kindje

    14-07-2008
    lovelykids - Coevorden - 27 jaar - 3e kindje
    Pluys - Gelderland - 28 jaar - 1e kindje
    Liesje76 - Enschede - 31 jaar - 1e kindje

    15-07-2008
    Stef - Zeist - 20 jaar - 2e kindje

    16-07-2008
    Minka - Gelderland - 38 jaar - 1e kindje
    Knuffelkonijn - Hardenberg - 22 jaar - 1e kindje

    17-07-2008
    TuttiFrutti - Zwijndrecht - 25 jaar - 1e kindje

    18-07-2008
    Heidi77 - Schoonebeek - 30 jaar - 3e kindje
    love31 - Emmen - 32 jaar - 2e kindje

    19-07-2008
    Esther1986 - Groningen - 21 jaar - 1e kindje
    Sjolly - Amstelveen - 27 jaar - 1e kindje
    Misspiggle - Gelderland - 26 jaar - 1e kindje

    20-07-2008
    Mariekie - Noord Brabant - 27 jaar - 1e kindje
    bd81 - Noord Brabant - 26 jaar - 1e kindje

    21-07-2008
    Naomi32 - Spijkenisse -33 jaar- 1e kindje
    Marlot - Zuid-Holland - 28 jaar - 1e kindje
    Alida1 - Blijham - 33 jaar - 4e kindje
    Yuntje - Haarlem - 27 jaar - ? kindje

    22-07-2008
    Marleen - Gelderland - 27 jaar - 1e kindje
    Mone - Den Haag - 30 jaar - 1e kindje
    marjonz - Groningen - 28 jaar - 1e kindje

    23-07-2008
    Essie1979 - Tiel - 28 jaar - 1e kindje
    Tonca - Tsjechië - 27 jaar - 2e kindje

    24-07-2008
    weethetwel- Enschede - 26 jaar - 1e kindje
    fiere mama 1983 - Rumbeke (België) - 24 jaar - 3e kindje

    25-07-2008
    Susanne85 - Noord-Holland - 22 jaar - 1e kindje

    26-07-2008
    Maria0 - ? - ? - 2e kindje
    Marline1983 - Hengelo - 24 jaar - 2e kindje
    Mila24 - Antwerpen (België) - 24 jaar - 2e kindje

    27-07-2008
    Enomis - Purmerend - 26 jaar - 1e kindje

    28-07-2008
    MarjoM - Noord-Holland - 25 jaar - 1e kindje
    lucky mama - Zuid Holland - 22 jaar - 1e kindje
    Rensie - Zuid-Holland - 26 jaar - 1e kindje
    InezI - ? - 39 jaar - 2e kindje

    29-07-2008
    Jeldou - ? - ? - 1e kindje
    Penny - Zuid Holland - 27 jaar - 1e kindje

    31-07-2008
    Froukje - Overijssel - 26 jaar - 1e kindje

    Totaal 80 juli 2008 mama's:
    verrassing: 76
    jongen: 5
    meisje: 1

    Afsprakenlijst:
    week 6
    06 feb Penny om 09.00 uur vlos
    06 feb Anno niem om 09.20 uur vlos
    07 feb Nannie om 09.00 uur gyn + vlos
    07 feb NinaVI om 14.10 uur vlos
    07 feb Alida1 controle
    week 7
    11 feb Veraatje om 13.45 uur 20 weken echo
    11 feb Monkeylove om 16.00 uur 20 weken echo
    11 feb Bd81 om 18.45 uur pretecho en geslachtsbepaling
    12 feb Veraatje om 09.45 uur vlos
    12 feb Minka vlos
    12 feb Liesje76 vlos
    12 feb InezI vruchtwaterpunctie
    13 feb Silla om 09.20 uur 20 weken echo + gyn
    13 feb Athina om 09.45 uur 20 weken echo
    13 feb Lee74 om 10.30 uur 20 weken echo
    13 feb Vergo om 11.00 uur 20 weken echo
    13 feb Lientje10 vlos
    14 feb Sann om 08.40 uur controle vlos
    14 feb NinaVI om 20.30 uur 20 weken echo
    15 feb Niesje 1980 om 09.00 uur vlos
    15 feb Mandy80 vlos
    15 feb Inez gyn
    week 8
    18 feb Kwebbels om 14.30 uur 20 weken echo
    18 feb Athina om 15.00 uur vlos
    18 feb Lientje10 20 weken echo
    19 feb Mrietje om 09.00 uur 20 weken echo
    20 feb Monkeylove om 09.00 vlos
    20 feb Knuffelkonijn om 13.15 uur 20 weken echo
    20 feb Duikster gyn ivm eerdere keizersnede
    20 feb Tienagemum 20 weken echo
    20 feb Mandy80 20 weken echo
    21 feb Sann om 08.00 uur 20 weken echo
    21 feb Christiea om 08.30 uur 20 weken echo en om 09.00 uur gyn
    21 feb Niesje 1980 om 09.05 uur 20 weken echo
    21 feb Stef om 12.00 uur vlos
    21 feb Patricia01 om 13.00 uur 20 weken echo en om 13.35 uur controle gyn
    21 feb Heidi 77 geslachtsecho
    22 feb Athalia 20 weken echo
    22 feb Mama van Perine om 09.00 uur één na laatste echo
    week 9
    25 feb Lovelykids om 09.30 uur vlos
    25 feb Liesje76 20 weken echo
    26 feb Beastie om 09.40 uur 20 weken echo
    26 feb Lovelykids om 12.30 uur 20 weken echo
    26 feb Senninha om 17.00 uur vlos
    27 feb Senninha om 09.30 uur 20 weken echo
    27 feb Knuffelkonijn om 09.40 uur vlos
    28 feb Duikster 20 weken echo
    28 feb Minka 20 weken echo
    29 feb Lee74 om 09.00 uur gyn
    week 10
    03 mrt Bd81 om 09.00 uur 20 weken echo
    03 mrt Susanne85 om 09.30 uur 20 weken echo
    03 mrt Heidi77 om 13.30 uur 20 weken echo
    06 mrt Vergo om 14.00 uur 3D echo
    week 11
    10 mrt Kwebbels om 08.40 uur lactatiekundige
    13 mrt Rensie om 19.00 uur 20 weken echo
    week 13
    26 mrt Patricia01 trouwt om 09.10 uur met Manuel
    week 14
    04 apr Kwebbels om 08.45 vlos
    week 19
    06 mei Mama van Perine om 08.40 uur laatst geplande echo


    8) Buddylijst 8)
    Silla <--> Monkeylove
    Patricia <--> Anno niem
    Athina <-->
    Etje <--> Mama van Perine
    Veraatje <--> Rensie
    Vergo <--> Mirre <--> NinaVI (trio ;))
    Niesje1980 <--> Lientje
    Heidi <--> Susanne85
    Angel1978<-->
    Senninha <--> Daantje86
    kwebbels <-->

    Wil je jezelf als buddy opgeven of heb je al iemand gevonden, geef het dan door voor de lijst!

    Juli mama's die ons helaas vroegtijdig hebben verlaten..
    *Go4Baby *Goudvis22 *Freesia *Caro73 *Triessie
    *Keniaantje *Marieke15 *Jusi *Jootje24 *Daisy1975 *Joyce02
    *Kimmy1980 *Pat *Sarake *Joki *Mollyvg *Phantasia *Thura *Meisje0123
    19 sterretjes twinkelen in de nacht, die houden over ons de wacht..

    Plaatsing of wijziging op de lijst? Stuur dan een PB met de volgende gegevens door naar Veraatje:
    - Uitgerekende datum/Woonplaats/Leeftijd/Hoeveelste kindje
    - Afspraken/Datum+Tijd
     
  20. monkeylove

    monkeylove Niet meer actief

    Jah dat had ik ook toen iik die pretecho liet maken hoor, logisch...
    Maar gelukkig was alles wat ze zag goed. Ze heeft het hartje gecontroleerd, de schedelgrootte en de botjes. Ze kon alleen nog de nieren niet checken in zo'n vroeg stadium, maar het maagje en het blaasje zaten vol vruchtwater, dus hij kan drinken en plassen :p dus dan zal het met die nieren ook wel goed zitten...
    Maandag heb ik mijn 20-weken echo, zo echt spannend weer hoor!
     

Deel Deze Pagina