Nope hij is nog steeds spoorloos. Ik begin steeds meer te vermoeden dat hij in de vuilnisemmer ofzo is beland. Wel lastig, want elke keer als ik de schaar zoek, grijp ik naar het messenblok, maar geen schaar .
Nou het is geen slechterik hoor . Het was, zeg ik achteraf, wel verantwoord denk ik. Maar ik heb nog niks vernomen van het probleem. Misschien roep ik straks wel anders als ik de diagnose krijg van mijn collega.
Veraatje, fijn dat alles goed was bij de vk. Over twee weken al terugkomen? Ik dacht dat we nu om de 3 weken moesten. Morgen maar eens vragen. Susanne, ik heb ook astma en ga geen borstvoeding geven. Flesvoeding is tegenwoordig net zo goed en als je er erfelijk mee belast bent krijg je het toch. BTW mooie buik hoor! Penny, wie duikt er nou diep een kast in om een vaas te pakken, daar hebben we nu toch manlief voor (als hij er is)? Vervelend dat je zo last heb van je been. Zou goed vocht kunnen zijn zoals Patries zegt. Chris, balen dat je zo last hebt van je bekken. Je kunt nu in ieder geval wel lekker in de tuin uitrusten in het zonnetje.
Ik ben bang dat ik op die manier m'n pizzasnijder ben kwijtgeraakt Waarschijnlijk heb ik hem in een pizzadoos laten zitten en zo in de bak gegooid. Had een hele goede dure gekocht omdat we hem nogal eens gebruiken Ja, het zou best aan zout eten kunnen liggen. Maar is het dan niet raar dat het maar aan 1 been is? Zal in ieder geval proberen op m'n zout te letten en vanavond m'n benen hoger leggen. Thanx voor de tips meiden.
het is het proberen waard Penny, baat het niet schaadt het niet. Ik heb trouwens over 4 weken weer een afspraak bij de gyn. moet tussentijds nog wel voor de extra groeiecho maar de controle afspraak staat voor over 4 weken weer gepland. Pieuww het is echt warm hier! Heb mijn jas in de auto uitgetrokken en raampje opengedraaid..niet echt slim met mijn keelpijn maar het was zooo benauwd in de auto en ik wilde niet de airco aanzetten.
Hihi, Senninha, bedankt voor je aanbod. Maar ik denk dat ik nu gewoon bij de blokker ofzo een paar pizzasnijders koop. Dan kan ik er tenminste nog eens eentje weggooien he
Meiden, las net dat sinds zaterdag Vergo in het ziekenhuis ligt met ontstoken eierstokken. Het zit ze ook niet mee hè.
Een vraagje, ik denk aan jou Senninha Ik heb nu al een paar keer gehoord dat aan mijn buik te zien is dat ik een jongetje ga krijgen. Zag jij verschil in buik bij Sven en Maarit en nu?
hé, het zit ze zeker niet mee.. hoeveel ongeluk kan een mens op zn bord krijgen zeg.. Jakkes. hopelijk gaat het snel weer beter!
Wat ontzettend vervelend voor Vergo. Net of ze nog niet genoeg heeft meegemaak! Veel beterschap toegewenst, Diana!
Ik zelf zie het niet zo anderen juist des te meer. Ze zeiden dat met Sven en nu ik meer naar voren draag en met Maarit droeg ik meer rondom. Kreeg vorige week nog een opmerking van goh je draagt naar voren je krijgt vast een jongen. Maar het naar voren dragen als je een jongen krijgt en rondom dragen als je een meid krijgt is niet wetenschappelijk bewezen. Wel lief hoor dat je al liggend in de tuin aan mij denkt om dit te vragen. Misschien zijn er nog meer die hier iets over kunnen vertellen.
Ik denk zo vaak aan je Maar idd, misschien zijn er nog meer.. maar jij was de eerste die bij mij opkwam! Ik draag het dus ook naar voren, ben benieuwd naar meer reacties! En nu terug naar de tuin
T zit bij mij tot nu toe ook vooral naar voren, bij Jordy weet ik het niet zo goed, had toen niet echt een buik, ongeveer wat ik nu met 20 wkn had, had ik toen bij 38 wkn..
Jeetje zeg, wat krijgen Diana en Dennis weer te verduren..... Ik krijg een jongetje en draag echt rond, geen punt. Maar..... aan de achterkant kan je haast niet zien dat ik zwanger ben, dus het is echt mijn buik. Mensen zeggen tegen mij 'zo je hebt echt een mooi rond buikje, dat word zeker een jongen" en wij maar zeggen "ja maar het kan ook een meisje worden hahaha". De meeste denken trouwens dat wij een jongen krijgen, dus zal straks misschien niet zo'n verrassing zijn....
ik draag naar voren zeggen ze . Zelfs m'n moeder zei het van de week; zij is er van overtuigd dat ik een meisje krijg (al vanaf het moment dat ze hoorde dat ik zwanger ben) maar nu zei ze van het weekend: Als ik naar je buik kijk zou je volgens 'wat ze zeggen' een jongen krijgen he? Nee ik zit niet te vissen hoor! haha.. Maar ik krijg toch echt een meid
"Ze zeggen" dat als je het rondom draag (als een zwemband) dat het een meid word, is het een bol buikje (dus vanachteren niet zichtbaar) een knul. Nu zijn er twee moeders op school die beide zwanger zijn van een meid, en de ene draag het rondom en de andere als een bal van voren..dus daar is geen touw aan vast te knoppen en een bakerpraatje. Jeetje, die arme Vergo..ze krijg nu ook alles tegelijk! Hopelijk dat haar eierstokken bespaard blijven zeg...verschikkelijk nieuws weer