Voor de klusjes in huis bedoel je? Jaha ik had 1 grote lijst gemaakt! Maar ja dankzij mijn "grote vriend" is ie niet echt meer up to date. Nou ja we zien wel...kep nu ook niet echt meer de energie. Maar goed wie weet veranderd dat ook wel weer. Zeker als het deze week (muv vandaag) mega warm wordt komt er ook niet veel uit mijn handen
Woensdag is wel een uitschieter hoor met 27 graden. Ik geloof vanaf morgen t/m vrijdag tussen de 23 en 25 graden.
goede morgen idereen! Fijn te lezen dat alles goed gaat (al schrok ik van sommige berichten) Hier ook alles goed, gister de gordijntjes opgehangen Oee lekker! ik ga mn korte broek weer klaar leggen ik hou wel van mooi weer. Donderdag is jor jarig, dus straks boodschappen doen enzo.. en ik héb dr toch zin in!
Goedemorgen allemaal! Kwebbels, veel plezier vandaag met trouwen! Iedereen die vandaag controle/echo heeft veel succes en plezier! Heerlijk die kinderlogica, de babydokter haalt het er wel even uit hahahaha..... was het maar zo makkelijk. Heb heerlijk geslapen vanacht! Ben helemaal uitgerust en heb energie te veel, alleen heb ik geen zin om er iets mee te doen hahaha Wij mogen morgen weer naar de vlos, eens kijken of er nog iets uit mijn bloed is gekomen qua suiker e.d. Moet dit keer niet vergeten in een potje te plassen zoals de vorige keer. Heb het potje dus net al naast de wc gezet, had ik de vorige keer niet gedaan en toen moest ik 's ochtends zo nodig dat ik het potje vergeten was mee te nemen en daarna moest ik niet meer hoeveel ik ook dronk. Volgende keer moet ik om de drie weken maar vraag me af hoe vaak dat dan moet want morgen moet ik nog maar 9,5 week, omdat alles goed ging mocht ik dit keer nog na vier weken terug komen. Nou ja we zien het wel. Heb hier maar eens een lijstje gemaakt met wie ik allemaal moet bellen, vergeet al weken lang om mensen en dingen te bellen dus moet nu toch maar eens gebeuren. Denk dat ik vandaag ook even naar twee auto's ga kijken, heb er twee zien staan bij dezelfde garage dus dat is altijd makkelijk. Moet ook nog even schilderstape halen, denk dat ik vandaag de kamer ga sauzen. Tenminste een begin ga maken, hoe eerder het af is hoe beter! Veel plezier vandaag allemaal en niet al te veel kletsen!
Ingrid, ik moest met 30 weken, 33 weken en nu met 35 weken, 37 weken en dan iedere week tot de 40 weken voor controle.
Kwebbels, een hele mooie dag vandaag!!!! Goedemorgen! Vervelend dat je slecht geslapen hebt Senninha, ik dacht ook dat ik een rotnacht zou krijgen aangezien ik niet in slaap kon vallen. Maar het viel uiteindelijk mee gelukkig. Morgen naar de geneacoloog toe. Ze zullen, neem ik aan, hetzelfde doen als bij de vk toch? Even buik voelen, gewicht misschien , bloeddruk en wat vragen stellen...
Ow, dus ik zit nu met 30 weken zeg maar dus dan zal het ook wel 1x over drie weken zijn en dan om de twee weken. Aan de ene kant wel fijn dat het vaker is omdat dan het einde ook steeds meer in zicht komt aan de andere kant word ik soms zo moe van in de wachtkamer zitten, het lijkt wel alsof iedereen die daar zit wel wat te klagen heeft tegen andere mensen in de wachtkamer Niet dat klagen niet mag maar het lijkt echt wel alsof ze tegen elkaar aan het opbieden zijn soms alsof het oude omaatjes bij de dokter zijn.
Zou het niet weten ML, ben nog nooit voor een controle bij de gyn geweest. Maar er zijn vast wel dames die het wel weten.
Gaat hij ook nog een kinderfeestje geven? Sven mocht dat vorige jaar toen hij 5 werd voor het eerst en hij vond het schitterend.
Mk, ik ben wel eens bij de gyn geweest, en het was gewoon net als bij de vk. Ik moest toen daar heen omdat mn bloeddruk veel te hoog werd.
Bij ons in de wachtkamer zegt nooit iemand wat. Ja de stellen onderling of tegen de kinderen maar verder is het ieder voor zich. Moet wel zeggen dat we een hele open wachtruimte hebben, niet zo'n ziekenhuis of huisartsen ruimte. Dat scheelt misschien ook.
Ja.. dat vind ik altijd het ergste aan het jarig zijn haha, ik weet niet waarom maar zet 6 jongens bij elkaar en ze kunnen alleen nog maar mega druk doen We gaan zaterdag naar het zwambad, van half twee tot vijf, niet te lang, en ik heb de drukte enzo niet in huis
Dus dan pak jij lekker een ligstoel. Ga er vanuit dat de jongens zich prima zelf kunnen vermaken. Die 5 jarigen moet je nog een beetje in de gaten houden. Vorige jaar zijn we naar Ballorig geweest en dit jaar gaan we een gecombineert feestje geven. Een klasgenootje van hem is vlak voor hem jarig en ze willen dezelfde kinderen uitnodigen dus gaan we naar een speeltuin/pretpark in Naarden en dan hebben we 4 ouders die toezicht houden en kunnen de kids lekker banjeren. Alleen jammer voor de kids dat ze dan maar 1 feestje hebben maar voor ons des te makkelijker.
Ik neem altijd een boek of een tijdschrift mee als ik naar de vk ga. U never know how long it takes, en dan zit ik tenminste niet naar snotterende mensen ofzo te kijken De vk-praktijk zit bij mijn dokter ook in het gebouwtje, dus ook zieken en kreupelen in de wachtkamer
Pff... kinderfeestjes... Daar heb ik er ook een hoop van georganiseerd zeg... even denken... Jah Ballorig uiteraard , bios en mac, slaapfeestje, bowlen, snowboarden en wat allemaal nog niet meer...
Heb je goed geraden haha, ja ze hebben allemaal a en b, dat moet ook, want ik wil niet met kinderen die nog niet kunnen zwemmen, dat vind ik te veel verantwoording. Wij zijn ook een keer naar ballorig geweest, dat beviel mij ook prima. En vorig jaar hebben we een speurtocht in het park gemaakt, met spelletjes en daarna nog ge bbq-ed. En toen hij 5 werd zijn we naar de kinderboerderij geweest, twee schappen en een geit, maar ook dat vonden de kinderen geweldig. Wel handig een gecombineerd feestje! dat scheeld ook wat in kosten, en je hebt meer toezicht.. ideaal. Maar de verjaardag vind ik wel leuk hoor, woensdag gaan we samen taarten bakken, hij mag kiezen wat ie gaat eten enzo, dat vind ik altijd gezellig, maar die kinderfeestjes.. ik vind het een uitvinding van niks
Een SLAAP feest is ook een goed idee, van twaalf uur snachts tot vier uur sochtends, gaan ze gewoon alleen maar slapen (allemaal wat valium ofzo) en dan breng ik ze wel terug