Ik wil je wel een pb sturen Ze zijn mooi hoor! Ik heb ze even testgedragen (doe ik dan met andere oorhaakjes van mezelf) en ze zien er super uit al zeg ik het zelf
Hallo ik hoop dat ik zelf voor opheldering kan zorgen ik was en ben nog steeds athalia heb heel weinig mee gekletst tijdens de zwangerschap en nu ook maar heel af en toe. Ik probeer het af en toe even op te pakken maar meestal mislukt dit. Je kunt bij mijn profiel even kijken bij alle geplaatste berichten en dan hoop ik dat het duidelijk is dat ik gewoon athalia ben en niet ineens een andere naam heb genomen. Mijn dochter is geboren op 24 juli 2008 en ik weet niks van tinkerbell buikschilderingen op geboortekaartjes dus dat ben ik zeker niet mijn buik was ook lang niet mooi genoeg om te beschilderen hihi. Hoop dat jullie een beetje vertrouwen in me hebben het is en blijft internet ik snap dat wel hoor maar ik ben wie ik ben wie ik was.
ML jess en alithalia zijn 2 andere meiden. bloem mooie oorbellen. ik ben niet zo van de hangers maar ik weet je te vinden als ik een kado nodig heb voor mijn schoonzusje. KK t wordt met de dag spannender he. Senn. hopelijk wordt t snel duidelijk wat je mannetje heeft. al is t naar dat hij ervoor op genomen moet worden. je bent er dan wel weer snel van af linnielin, nog van harte gefeliciteerd met de verjaardag van je man voor de rest weet ik t niet meer. sorry als ik je vergeten ben hier een beroerde nacht achter de rug gehad. we sliepen rond 00.00 uur en moest er om 4 uur uit want nikita was helemaal overstuur. getroost speentje erin en ze slipe weer verder, daarna heeft ze nog andere half uur geslapen om vervolgens om half 6 klaar wakker te zijn. dus wij er maar uit. een uur eerder als gehoopt maar goed t is niet anders, ben wel goed brak eigenlijk dus ga zo lekker met nikita ff tukken. ze is ook stront vervelend en heeft soms driftbuien waar je u tegen zegt dus is nog extra vermoeiend ook. nou tot later
haha voor mij is t duidelijk hoor en wel voor de meeste denk ik. Athina heeft toen die buikschildering laten zetten van tinkerbel en die naam lijkt vrij op die van jou. haar dochtertje heet Fea. Jess die heeft een andere naam genomen maar kan er zo niet op komen welke naam dat geworden is.
Nou gelukkig maar verwarring alom haha. Ik ga aan de strijk, geen zin, moet toch. Jasmijn slaapt echt even een verademing.
Dank jullie wel voor de felicitaties!! Wij zijn er echt super blij mee en toch merken we allebei dat sommige mensen in onze omgeving mild reageren en het idee geven dat we blijer zouden zijn geweest met een meid???? Zo stom want echt nog een man erbij en vooral gezond is echt super! Afgelopen week heeft Senna BMR prikken gehad. Zijn er al kindjes die ziekkies zijn geworden ervan? Bij CB gaven ze aan dat ze ook vaker wakker kunnen zijn van de kiesjes die doorkomen?? Wij hebben de sprong al gehad en toch weer gebroken nachten! Senninah fijn dat je nu datum weet en ik hoop dat het niets ernstigs is en hij weer helemaal het mannetje wordt! KK spannend hoor! Ik heb ook het idee dat het niet al te lang gaat duren! Stom eigenlijk kan het niet uitleggen! Liefs Nina
Hihi...Arinde weet sinds zaterdag ook wat haar neus is. Dus als je vraagt waar is je neus, dan steekt ze haar vinger in haar neusgat en gaat helemaal glimmen8)
he meis, wat een lief berichtje! We zijn vandaag naar de psych geweest, en daaruit is dus ook gebleken dat leon (vooral als ie zelf erg gestresst is) dat op mij botviert, dus als er in de gootsteen of op de aanrecht nog lege glazen staan die in de vaatwasser thuis horen dan krijg ik dat ook te horen, en allemaal van die hele kleine dingetjes. Nu heeft de psych ook gezegd dat dat geen ramp is als daar glazen staan enzo, als ze maar opgeruimd worden uiteindelijk (moet niet dagen duren maar op het laatst van de dag moeten ze wel opgeruimd zijn) en dat is ook altijd zo. En de psych zei ook tegen leon dat hij zich dan wel een beetje in moet houden en dat ik niet alles in 1 keer kan. Het gaat nu goed, en beetje bij beetje moet het nu iets meer worden zeg maar. En als leon dan steeds zo chaggie en gestrest is dan helpt dat niet echt. En leon had ook de hele tijd in zn hoofd dat die kleine dingen ook echt per direct moesten gebeuren bla bla. terwijl de psych zei dat dat niet hoefde en dat leon zich daar een beetje mee in moest houden. Maar dat zag hij ook wel in gelukkig. Dus ik ben een beetje in mijn gelijk gesteld . Nu maar hopen dat het ook allemaal goed blijft gaan voortaan.
sow...dat is al snel. Nu komt het inderdaad snel dichtbij! Maar goed, dan hoef je er ook niet meer zo lang tegen op te zien. Ik hoop zo voor jullie dat er dan meer duidelijkheid komt waardoor hij zich steeds niet zo lekker voelt. Dat hebben jullie wel verdiend.
mika snapt hier ook ontzettend veel. Als ik zeg van waar is je stoeltje (om dan een boterham of avondeten te eten) loopt ie er meteen naar toe. ook als ik zeg van we gaan nu naar bed, ga je mee kijken naar bébé en wijsneus dan loopt ie meteen richting de trap. En ook van doe maar aan mama geven als ie iets in zn handjes heeft wat ie niet mag hebben, en dan geeft ie het ook meteen. Maar met woordjes is ie nog niet zo vlot, als ie iets wil hebben is het van eh eh en dan wijzen
Zou heerlijk zijn.. De kraamverzorgster van Esmée belde vanmorgen al.. Zij staat vanaf maandag weer op wacht en kan dan niet garanderen dat ze kan komen kramen bij ons. Dus of er al iets bezig was ofzow... Maar ze gaat hoe dan ook proberen te regelen dat ze hier kan komen.. Maar ik hoop echt dat het dit weekend gebeurd! Nog meer mensen met een voorgevoel die vaker uitkomt?