Ik ook wel.. als ik het een jaar niet heb gedragen, en ook niet denk dat ooit nog te gaan doen, dan geef ik het weg. maar heb laatst heel veel spul gekregen (das pas leuk shoppen)
wij hebben hier zo'n bak dichtbij staan, en elk seizoen zoek ik alle kleren weer uit. alles wat ik vorig jaar niet gedragen heb gaat dan inderdaad weg.
nee nog niet, mijn eetlust is wel weer wat beter maar ik ben gewoon nog steeds zo ontzettend moe als ik 's morgens wakker wordt dan ben ik nog net zo moe als de avond ervoor (plus dat ik nu weer verkouden ben en keelpijn heb) mijn lijf wil echt niet meewerken :x
en morgenavond ga ik uit eten dus moet wel iets leuks hebben om aan te trekken he!! miss dat ik toch zo nog even ga....ff nadenken nog!
daarom, hier in het winkelcentrum om de hoek kan ik alles krijgen wat ik nodig heb dus ik ga echt niet de stad in
lekker, met je werk? lol anders ga je morgen toch ff? kan je altijd zeggen als iemand het vraagt, dat je je al een stuk beter voelt dan vandaag (wat waarscheinlijk ook zo is)
vrij weinig eigenlijk...waarden waren allemaal wel aardig goed de ha kwam met de diagnose post viraal syndroom, dat betekent dus dat er virussen in je lichaam blijven rondzwerven en je ziek maken terwijl dat dit niet in het bloed naar voren komt heb ik waarschijnlijk overgehouden aan de ziekte van pfeiffer en waarschijnlijk kom ik hier ook niet meer vanaf ik kan alleen maar hopen dat mijn lichaam langzaam aan weer wat opknapt want volgens de ha en de arboarts is er niks aan te doen (en nu werkt het weer nu ook niet mee)
ja das waar. das beter. nee niet met mijn werk!! met de zwangerschapsclub. die zie ik nog steeds. erg leuk! we hebben elkaar al weer te lang geleden gesproken.