echt wel! we zaten hem te klieren, van tjaaa.. als je wint.. nou dan moet je de prijs maar delen.. enz enz, dus het arme kind was helemaal zenuwachtig en toen ie hoorde dat ie gewonnen had, was ie zo blij, dat ie niet eens lachte hij kon het bijna niet geloven haha.
Verschrikkelijk en het ergste is dat ik de schimmel dus niet helemaal weg krijg. Vind het er zo goor uitzien, net of dat ding nooit gepoetst wordt . Nou ja, heb het nu weer gedaan en nu kan het wel weer even hoor!
Zo, was weer bij.. Gister is de meeting wel een succes geweest zag ik? Mooi... Had het gister met Chris nog over de voorjaarsmeeting. Als er dan meer mannen mee willen komen vond hij het geen probleem om ook mee te gaan!
Things to do list: 1. Keuken 2. De was 3. De vuilnis 4. May in bad 5. Slaapkamer opruimen 6. Bedden verschonen 7. Huiskamer opruimen 8. Planten water geven 9. Boodschappen 10. Flessen uitkoken