ja hij had al een motor voor me uitgekozen maar dat is onder het niveau wat ik kan. ik rij af op 500 cc en dit was een 250 cc (doet verder niet toe wat het inhoudt) maar dan kan ik niet eens de snelweg op. ja dat wil ik niet natuurlijk. maar toen we zo rondkeken vond hij die gene die ik ook mooi vond ook wel erg aantrekkelijk (oh daar kan ik zelf ook wel op rijden!! ja echt niet!! ) ja hij is ook aan het lessen. hij is nu ook!!
Ik heb even een nieuwe banner! Ik heb gisteren de vk gebeld.. 16 NOv de eerste afspraak!! Zij rekende uit dat ik nu net als de banner ben.. Vaag.. Want had een cyclus van 38.. Nou we zien het wel.. Spannend hoor!! Wanneer hebben jullie het aan je ouders schoonouders verteld?? Wil nu eigenlijk wachten tot de eerste echo..
echt waar? ik niet hoor! wel de vlaamse gaai en eksters ed maar niet die groene papagaaitjes (of wat het ook mogen zijn) dacht dat die alleen in een kooitje zaten??
Oh ja ik heb nog eens groot nieuws!! Weten julie nog dat mijn broer en schoonzus zwanger waren maar dat het twee kindjes waren en een elkaar vast zaten? Dat was niet goed gegaan.. Nu mag ik jullie het grote nieuws vertellen!! Ze zijn weer zwanger!!! Ongeveer 12 weekjes en alles zit erop en eraan!! Ook springt het al goed in de weer!!! Super he!! Het is er 1!!
er is nu een boekje met de 25 meest gezongen crecheliedjes bol.com | Bijt-ie in je bil!, Petra Koeleman | Boeken (Nederlands) ik vind hem erg leuk, want van de meesten ken ik de melodie of de tekst maar de combi vaak net niet
kan me voorstellen dat je een partijtje moe was. fijn dat jullie zo'n goed eind gesprek hebben gehad. en ik hoop dat die ab zijn werk gaat doen. en wat een verhaal zeg dat ongeluk. vielen de verwondingen van de slachtoffers nog een beetje mee? en die mevrouw krijgt er zeker nog meer van te horen