ja dat doe ik ook een beetje, maar ja je weet maar nooit bij sommige. Toen ik zwanger was van mika en mijn verlof ging in, ben ik naar mijn baas gegaan en gevraagd hoe het nou zat met de uren. Deelt ie me mede dat hij geen werk meer heeft voor mij dus dat ie geen werk heeft voor me. Dus ja het kan nog alle kanten op
vorig jaar hoevden wij zelf niks te kopen, toen was er wat gekocht dus dat is dan wel weer positief!! hihi
hahaha! sorry, zag er erg grappig uit ja. En dan jou droge opmerking erachter aan hoow, ja alsof dat kind ineens stopt als je dat zegt . Maar moet zeggen het ging wel met souplesse hoor, heeft ze al vaker gedaan of niet
we hebben het hier al een aantal keer gehad over sinterklaas maar weten jullie al wat jullie de kids gaan geven? ik ben er nog niet uit. weet wel dat er een nuttig iets bijkomt in de trend van een pyama of ondergoed ofzo en zoals gewoonlijk ook een chocoletter. voor maud en morris heb ik wel al het een en ander verzameld, maar voor sam..... pffffffff moeilijk
Dat is idd wel k*t om te horen ja. Maar ben je wel uit aant kijken naar ander werk of ga je na je zwangerschap pas weer opzoek? En wat zoek je voor iets?
ik zoek eerst even helemaal niet. heb voor eerst zowiezo nog tot januari werk, dan zwangerschapsverlof en daarna denk ik lekker gewoon thuisblijven.
wij hebben voor isabella een poppenwagen met allemaal extra dingen, was een paar maand geleden in de aanbieding bij de intertoys. Deze krijgt ze bij mijn ouders, en moeten nog even kijken wat we voor haar kopen voor bij mijn schoonouders.
ah die roze met dat campingbedje (die dagaanbieding) bedacht me ineens dat ik laatst een animal band heb gekocht omdat die van ons stuk was dus das al 1
een piano met allemaal dierenknopjes er bij op waar dan het geluid van dat dier onderzit en een x-aantal melodietjes heb hem bij top1toys weg voor 10 euro (bart smit heeft dezelfde alleen wij bij de intertoys heeben een ander die een euro duurder is)
mika krijgt ook een pyjama, een zandbak, een takelwagen of hoe heet zo'n ding met schroevendraaier enzo zodat hij zelf kan sleutelen, een boekje, en houten puzzel klok en nog iets volgens mij krijgt ie van mijn schoonouders, de pyjama en zandbak van mijn ouders, mijn schoonouders wilden weer eens geen pyjama ofzo geven . Verwacht bijna wel dat mijn ouders ook wel iets kleins kopen van speelgoed ofzo bij de kruidvat voor het id. Maar ze kopen wel wat we vragen gelukkig.
maar ik sluit hem af ga expeditie robinson van afgelopen week bekijken rem is nl klaar met tegelen. dus trusten allemaal