Jeetje zeg, ze loopt echt al superstabiel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Echt heel erg goed zeg!! En wat heeft ze toch een mooie ogen!
En??? HOe is het verder gegaan met de reveu? Al meer optredens gehad nu?? Wat een verhaal met die headset zeg! Je hebt je er toch nog goed uit weten te redden gelukkig! Hoe is het verder gegaan met Mika en het slapen en heb jij afgelopen nachten ook beter geslapen?
las er ook iets over in de kranten, dit soort mensen mogen van mij echt zo ongelooflijk vreselijk gestraft worden dat ze niet eens meer willen leven! wat ben je dan ziek zeg!! heb er gewoon geen woorden voor. :x:x:x:x:x:x:x:x
nou dan sta je mooi te kijken idd!!! Lekkere actie van het KDV zeg! Mazzel dat je dan nog een ander pasje had!
Hoe voel je je verder?? Hoe gaat het met je bekken? En.......... alvast veel plezier bij de echo morgen!!
oeh spannend ja!!! HE, maar dan niet hierdoor extra zenuwachtig worden hoor!! Je gaat het gewoon halen binnenkort!!!
he meid toch En dat terwijl jij volgens mij echt mega je best doet en super druk bent met alles dat is niet zo tactisch en goed overdacht van Pat als ik het mag zeggen. Hoop voor je dat hij een beetje heeft ingezien dat hij onterecht deed en je alsnog een gezellig weekend hebt gehad!
hmmm da's een moeilijke situatie idd omdat het met familie is............ toch een keer over praten lijkt me en gewoon eerlijk zijn over waar je je aan stoort en waarom. knuffel voor jou!
Wat fijn van jullie goede nacht zeg! Daar kan je dan echt ff lekker van bijtanken he?! Ben benieuwd hoe het vandaag was met Senn en family, maar was vast heel gezellig!
nou, er is niemand meer zie ik dus ga ik ook afsluiten. DE cracker zit er nog steeds in gelukkig dus ik hoop dat het vannacht goed gaat en dat manlief morgen ook weer beter is! Iedereen een hele fijne avond/nacht en tot horens!!!!