daarom.. ik ook niet, en toevallig heeft de moeder van ilse wel mijn smaak, dus eigenlijk alles word wel gebruikt, alleen geen fleece truitjes, daar houd ik echt niet van.
ik hou wel van meisjes meisje.. maar niet TE.. en soms doen we gewoon een beetje gek hier in huis (verbaast je vast ) en hun werken dr wel aan mee alleen van veel dingen mag ik geen foto`s maken :d
dit is een recentere foto, een week na de bevalling.. ik sta niet vaak met mn gezicht recht op een foto.. vaak zijkant valt me op haha
wel grappig dat iedereen een ander beeld van elkaar heeft dan hoe we er echt uitzien! als je dan een foto ziet klopt t niet voor je gevoel!
niet? haha.. ik maak de foto wel dit is novalie haar truttigste jurkje (heb hem zelf gekocht, en vind hem dus leuk maar die is gewoon goed fout )