wat leuk zeg voor een 2e kindje! ik hoop voor jullie dat je gauw zwanger bent. als het goed is slik ik morgen de laatste pil en gaan wij er ook voor
Brr.. Prik zit erin! Wat een kruistocht om er te komen zeg Ze zeiden ook al, sneeuwpoppen mogen daar gaan staan Was helemaal wit Jaja, ze heeft haar diploma ook gehaald Nr 2 is binnen Athalia spannend!! Succes
nou om 16.30 sneeuwde het wel wat maar echt veel niet het sneeuwt hier nu ook wel maar het is van die flinterdunne sneeuw wat haast niet blijft liggen
Jammer, hier is het echt een dik pak geworden ondertussen.. Wou ook een mooie foto maken, net als van may, Sem, en Marin.. Nou.. BRULLEN.. *zucht*
He wat super Liesje en Athalia dat jullie voor een tweede gaan. Dat het maar snel raak mag zijn! En Noof gefeliciteerd met je 2e diploma. En nu even mooi poseren voor mama in de sneeuw
goedemiddag!! hier weer een dikke pak sneeuw!! zelfs zo erg dat de bussen niet rijden dus jos is vandaag ook niet naar het werk!! lekker dagje met z'n drieen! gaan zo als isabella wakker is ook de sneeuw in!! kijken hoe ze het gaat vinden.. en of de camera het ondertussen weer doet..
ik zag trouwens dat maureen vandaag precies twee maand is!! gaat super hard zeg!! KK van harte met de tweede vermaanddag van maureen~!
Lisette, lekker hoor een dagje met z'n drieën. Veel genietplezier straks! Maureen, gefeliciteerd meid met je 2e vermaanddag.
ingrid mooie buikfoto!! groeit al lekker hoor!! esther mooie foto van sem! en lekker dat je zelf niet al te misselijk bent!! ling mooie foto van justin!! monkeylove ook leuke foto's van mayron!! gezellig zeg met z'n allen naar buiten! veraatje mooi meisje hoor marin!! anno ook weer erg leuke foto's!! vind die van de katten ook erg leuk!! athalia super dat jullie voor een tweede gaan!! enne dat bijlezen lukt hier ook niet altijd meer.. alleen maar gezellig als je zo heel af en toe een berichtje plaatst!! en verder weet ik het niet meer.. sorry!!
helemaal leuk omdat het zo onverwacht is!! ze hadden niets op de regionale teletekst gezet, dus jos heeft drie kwartier staan wachten of er ook een bus kwam en toen is hij maar weer naar huis gegaan..
Jammer dat hij 3 kwartier heeft staan te wachten, maar wel lekker nu. Vind het zo mooi lijken het sneeuw en het blijft ook maar sneeuwen. Baal alleen dat ik geen slee heb
ik vind het ook echt super mooi lijken!! inderdaad jammer, wij hebben ook nog geen slee.. maar hopen dat het dit jaar nog eens zo goed gaat sneeuwen!
Heb Byron gebeld, of die eerder terug komt, hij is wel naar Groningen gegaan vanochtend.. Hij is de enige, maar om nou in het donker terug te rijden, leek me niet ideaal.. (miss bezorgd)
Wij hebben de slee ook nog op zolder, bij mn vader, dus kan er nu ook niet bij.. Maar Noof is er nog niet weg van