Fijn dat alles goed was op het CB!Wel minder van de spruw zeg. Mees heeft het ook gehad en het duurde best lang voordat hij ervan af was. Gelukkig merkte hij er maar weinig van. Hoe is het met Maureen, merkt ze er zelf ook niets van of heeft ze er wel last van?
tijd gaat zeker snel!! en vind het echt een super vooruitzicht! gaat verder prima!! m'n bekken gaat het veel beter mee als bij de zwangerschap van isabella, maar geef nu ook veel beter aan wanneer het te veel word.
ooohwww jeeee nu ik jou online zie bedenk ik me ineens dat ik nog een buikfoto zou maken.. ga ik zo gelijk voor je doen!! en isabella was zeker een held tot ze viel
Jeetje meid, wat een flinke buik al zeg!! Mooi hoor!!! Wat enorm balen van je bekken. Zou idd niet te lang wachten met het bellen van de dokter. JE kan trouwens ook zonder doorverwijzing terecht bij een therapeut hoor. Kon ik iig wel. Dus je zou gewoon eens kunnen bellen om het na te vragen. Kan je misschien wat eerder terecht.
Wat een leuke foto's zag ik voorbij komen. Sneeuwpret (of niet), een waterrat en een kastenplunderraartje...o ja...en een hooligan. Lieve foto's allemaal.
Dan wacht ik daar nog ff op Herinnert mij aan het volgende: Mooie buik ingrid!! Begint ook al te groeien!
Lieve foto zeg!!!!! Ennuh, je hoeft echt geen sorry te zeggen hoor als je ff druk was en geen tijd had om te forummen! Hebben we allemaal weleens . Ik kan nu bijv. ook alleen ff bijlezen vanaf dinsdag en ben dan ook pas zondag ofzo weer online
Die wantjes ook, schitterend!! Helaas krijg ik bij Mees tot nog toe de wanten met geen mogelijkheid aan. Dan wordt hij heel boos en gaat huilen. MAarja, vandaag op de fiets ging hij volgens mij huilen omdat hij van die koude handjes had, tja........
Herkenbaar, vroeg me ook al af, of Noof de enige was, maar niet dus Die maakt drama en trekt ze uit Gister op de fiets, idd ook brullen, toen wou ze ze wel aan (daarna niet meer..)
heb allemaal geweldige foto's voorbij zien komen van kindjes in de sneeuw!! Hier net zo'n schijterd als noof!! Alleen aan de hand en anders huilen. nou ik was snel klaar met hem!! grrrr, geen foto kunnen maken, was ook al donker, dus hopelijk snel in de herkansing...volgende week zowiezo Dus of hij het nou leuk vind of niet, we gaan toch naar de sneeuw!! hij went er maar aan!!
Nou kan me voorstellen dat haar stapjes voorzichtig zijn, wat een pak zeg!!! Ik heb helaas nog geen foto's genomen, maar misschien komt dat van het weekend wel