Beterschap voor Jacob. Whahaha ik zie Sem al helemaal gaan. Als ie klaar is mag hij hier ook langskomen.
Ik had me trouwens vergist met wanneer Joost naar huis mocht. Ik dacht gisteren maar het is pas vandaag in de loop van de middag. Maar het belangrijkste is dat hij naar huis mag!
Joost ligt sinds 1e kerstdag in het ziekenhuis met een longontsteking maar mag vanmiddag weer naar huis.
Essie, ik zou toch eens een doorverwijzing gaan vragen naar de dermatoloog hoor. En wat ik al eerder las kan goed helpen; geen zwitsal producten gebruiken. Indi gaat eigenlijk bijna nooit in bad met badschuim of van dat soort producten. Haar haren worden wel eens gewassen maar voor de rest niet. Liesje: Hè? Je zou toch al gestopt zijn met de pil strip Pff ik zou er geloof ik een beetje kriegel van worden als mijn man zo deed. Dan weer niet voor een tweede, dan weer wel...En het enige wat eigenlijk nog tegenzat was de vrijdag die jij zou werken maar dat was nu ook geregeld toch?
Nou gister nog even naar schoonmoeders geweest met het ov...Maar natuurlijk, gebruik ik een keertje het ov is er weer een storing:x Indi en ik stonden dus best lang te wachten op de tram en toen zijn we maar bij mijn ouders een bakkie gaan doen, het was best koud. Manlief is ons toen maar op komen halen (die lag thuis ziek te zijn, overgeven enz) en onderweg naar huis krijg ik het toch opeens misselijk. Ik heb dus langs de weg ook staan overgeven Ik kon het echt niet meer binnenhouden. Manlief en ik zijn dus ook de hele avond en nacht ziek geweest...Nu voel ik me al wel weer wat beter gelukkig maar ben erg moe aangezien ik elk uur voorbij heb zien komen. Indi heeft gelukkig nergens last van!
**Pauze** Inmiddels heb ik 40% van mijn doel gerealiseerd ML, wat lekker zeg dat Mayron vakantie heeft! Geniet er maar lekker van! Esther, beterschap voor Jacob! Hahaha, wat leuk een stofzuiger! Binnenkort maar even een foto spammen van Sem achter zijn stofzuiger. Christiea, hoe is het met je vader? En heb jij ook vakantie? Liesje, wat irritant dat je man zo twijfelt. Ik zou er helemaal gek van worden. Kwebbels, beterschap!
yep dat zou eigenlijk ook maar op het moment dat ik de 1e pil van de nieuwe strip zou moeten slikken twijfelde mannetje nog (koudwatervrees denk ik) en dan kan ik natuurlijk niet zomaar de pil laten staan als hij er niet 100% achter staat Het is wel balen maar hij is altijd een twijfelaar geweest, hij maakt zich altijd teveel zorgen
Nou hier heb ik zeker wat aan, want ik heb ook het gevoel dat het elke keer bij een tand verergerd. Het is ooit ook begonnen een week of 3 voor haar 1e tand doorbrak. Welke zalf heb/had je voor Marin? Wij hebben Hydrocortison PHC crème 10 mg/g (1 %) gekregen. Dat is de lichtste hormoonzalf die er is. En wij moesten dus wel stoppen. Vreemd dat jullie wel door mochten smeren. Nu zit er volgens mij weer een tand te rommelen bij haar en MOET ik stoppen omdat ik al 2 weken achter elkaar smeer.
Ik heb geen doorverwijzing voor de dermatoloog, want die zalf werkte gewoon. Het is alleen sinds gisteren weer drama. Het is bij Merel ook begonnen met 1 heel klein plekje. Dat werden er meer en groeide vervolgens tot 1 grote plek samen. Van de zomer in Frankrijk is het bij Merel ook volledig weg geweest. Wellicht de hitte geweest.
We hebben Vaseline-Lanette crème FNA van Bipharma. Een heerlijk vette crème en die smeren we al heel veel. Er zijn al tubes vol doorheen gegaan. Zwitsal gebruiken we wel, maar niet in haar gezicht. En zou dat dan überhaupt nu pas uiten als ze daar allergisch voor is? We gebruiken het al zo lang. Ik begin zowat te twijfelen of het wel exceem is. Bij het woord exceem heb ik hele andere beelden voor me als Merel's mond, veel erger zal ik maar zeggen. Maar dat komt misschien omdat ik het nog nooit echt heb gezien.
misschien een stomme vraag, maar kwijlt merel? Mika kwijlt nog ontzettend veel, en die is ook rood rondom zijn mondje.